Skocz do zawartości

Nowy motorek :)


Artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podam przykładzik sprzed 2h schodze do kumpla bo wpadł na moto patrze 20 m dalej lezy rf rozwalone i saasiadka stoi ,okazuje sieze jakiś dres nią jechał i w nią przywalił oczywiście drech bez prawka na pożyczonym sprzecie....i co próbują sie jakoś dogadać ,naszczeście suma nieduża bo poniżej tys ,ale mogło być gorzej :!:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sil nie kierowal mna egozim piszac, ze predzej bez prawka pojechalbym samochodem niz motorem. Poprosu z samochodem jest tak: czy masz prawko czy nie, to przy odrobinie szczescia i bez szalenstw nic ci sie nie stanie. Nie dysponujesz przyspieszeniami rzedu 3-4 sec do setki!!! Natomiast motor to co innego. Nawet jak zdales na ta kat A to i tak nie umiesz jezdzic, a taki gsx r nie zna litosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sil nie kierowal mna egozim piszac' date=' ze predzej bez prawka pojechalbym samochodem niz motorem. Poprosu z samochodem jest tak: czy masz prawko czy nie, to przy odrobinie szczescia i bez szalenstw nic ci sie nie stanie. Nie dysponujesz przyspieszeniami rzedu 3-4 sec do setki!!! Natomiast motor to co innego. Nawet jak zdales na ta kat A to i tak nie umiesz jezdzic, a taki gsx r nie zna litosci.[/quote']

jesteście troszeczkę sprzeczni wewnętrznie...jeśli od początku trzymaliście się zasady,że zdane prawko = potwierdzenie jakiś umiejętności to trzymajcie sie tej zasady...a może bohater naszego postu także posiada takie umiejętności zeby poruszac sie na suzie bez prawka mimo 3-4 do setki...i idzie mu to nie gorzej niz wam jazda autem bez prawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szprzecik super :(

A co do ciebie,no coz,nie wroze ci swietlanej przyszlosci :? Moim zdaniem twoja przygoda ze SRADEM skonczy sie w najlepszym przypadku problemami z policja a w najgorszym...wole nie mowic.Oczywiscie zycze ci jak najlepiej,ale po prostu nigdy nie uwierze w twoje deklaracje,ze bedziesz jezdzil ostroznie itd.Daczego?Sam mam 16 lat,tez niedlugo stuknie 17 i wiem,ze gdybym dostal takiego potwora,to zabil bym sie.Moze po tygodni,moze po roku....radze ci naprawde uwazac,pomysl o rodzicach,co oni beda myslec jak niedaj boze,cos ci sie stanie na motocyklu.Beda sie obwiniac (i beda mieli racje ;) )

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moto! i szybkie, chyba że stłumione?!

 

Cena jakas taka trochę niska, jak za ten rocznik?!

 

Rozsądku to Ty za dużo nie masz, ale to widać po rodzicach! Pies, szkoła.... może dzieci nie lubią

 

Pozdro

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pragne tylko z mojej strony powiedzieć,że jazde bez uprawnien na moto jak i autem traktuje rownorzędnie,w obu przypadkach rzecz niedopuszczalna (nie mowie tu o przejazdzce po uliczce osiedlowej moto qmpla,ale swiadome jezdzenie przez jakis np czas)...a tymbardziej nie rozumiem jak mozecie chlopaka krytykowac a potem mówić,ze motorem to nie ..ale autem można :(

PS: Wydaje mi sie,ze prawo jazdy moze nie daje super umiejetnosci,ale swiadczy chociaz o znajomosci przepisów.

 

[koniec offtopicu ;) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z innej beczki.

Motor był cały malowany więc dobrze go sprawdź zanim odkręcisz manetkę.

NATYCHMIAST kup (nawet jeżeli jest seryjny) amortyzator skrętu.

Przednią owiewkę masz prawdopodobnie od modelu 96. od 97 była wyższa mi się wydaje. Nie dam się pociąć ale poszukaj w oznaczeniach.

SRAD do 2000 włącznie jest wyjątkowo niestabilny na wyjściu z winkla i shimma pojawia się dość często.

Wiem że to po ch*** teraz ale zwróć uwagę na ograniczniki. Jak ich nie ma to proponuję jeżdzić ostrożniej gdyż gleba przynajmniej w teorii była ostra.

Może to wina zdjęcia ale jak na mój gust to lagi są pod nienaturalnym kątem. Tak jakby ktoś nim przy**** w krawężnik i rama nie była wymieniona.

Zwróć uwage na wahacz. Na spawie lubi pękać od wewnętrznej strony.

Poza tym to miłej jazdy i mocno się trzymaj bo od 8000 dostaje zajebistego kopa.

 

Ja zanim kupiłem w zeszłym roku srada obejrzałem blisko 40 maszyn (nie tylko suzuki oczywiście).

Wszystkie to okazje i igły podobno były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam na wsi i bede jezdzil nim wszedzie. Trudno - nie wierzysz nie wierz  :ehz:   Moji starzy sie na wszystko zgodza zebym tylko z psem wychodzil i do szkoly chodzil :( eheheh

 

Z czego sie śmiejesz????Raczej Ci wspólczuć trzeba ;) :( :(

Bez jaj,jak to nie jest wszystko wymyślone,to jest idealna sytuacja ,zeby ja na zajecia z pedagogiki wrzucic.

Bogaty i pewnie wiecznie zapracowany tatus,jako rekompensate spełnia zachcianki synka.

Tylko potem potem jest wielki płacz w razie czego.

I takie mnie pytanko nachodzi-jestes jedynakiem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo boze debilu co ty gadasz ja sie smialem znakiem tego ze napisalem to dla jaj a ten juz k*rwa bedzie pisal swoje moraly - wspolczoc to moge tobie glupoty - jak mial to dal a co mial trzymac kase i wojskowe metody wychowawcze - mam kase ale nie dam mu bo on sie zgorszy to niech nie ma - bo dzieci nie powinny miec bo sa glupie - moze ty byles debilem w wieku 16 lat - widac bo ci to chyba zostalo

 

* Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo boze debilu co ty gadasz ja sie smialem znakiem tego ze napisalem to dla jaj a ten juz kur*a bedzie pisal swoje moraly -  wspolczoc to moge tobie glupoty -    jak mial to dal a co mial trzymac kase i wojskowe metody wychowawcze - mam kase ale nie dam mu bo on sie zgorszy to niech nie ma - bo dzieci nie powinny miec bo sa glupie - moze ty byles debilem w wieku 16 lat - widac bo ci to chyba zostalo

 

Człowieku naucz sie dobrych manier bo to nieładnie wyzywać starszych kolegów i koleżanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widze, że nikt nie nauczył dobrych manier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...