Skocz do zawartości

Posiadacze Mean Streak'ów - i my się połączmy


telemis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie pozostaje pytanie co to jest wyzsza polka mnie dzieki bogu stac na to by kupic Electre Glide czy valkirye run nie mowiac o Boss Hosie :icon_mrgreen: ale pytanie czy czy to ze to kosztuje iles tam $$$$ ma byc wyruznikiem wyzszej polki dla mnie jest wazne jest czym bede jezdzil

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie DRACO, skoro wylozyl 80 strzalow na swojego vn 2000 to i by dolozyl kolejne 30 jakby chcial , ale najwiecej komentuja ci co maja super sprzety ala suzuki a kawa to nie ta liga, suzuki najlepsza marka przeciez :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kawa głupi jestes olej bierze cieknie itp. heheheh tak słyszałem i mimo to kupiłem fakt vn 800

ale to też kawa i co i nic 3500 zrobiłem w sezonie oleju nie dolewałem nic nie ciekło piece gadają pięknie a po wypatroszeniu wydechów zupełny odjazd . moje motto jest takie TRZA MIEĆ SWOJE ZDANIE , i tak robie nikt mi nie będzie gadał co kupić a co nie . mean streak jest cool :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pajacuj

powiedzialem o wyzszej polce w sensie polki cenowej czyli motocyklach oscylujacych w cenie powyzej 50 lub lepiej tysiecy zlotych

mialem cos napisac ci wiecej ale sie wstrzymuje...

narazie.. :D

 

chodzilo mi o gorna polke cenowa czyli motocykle oscylujace w kwocie powyzej 50 tys zlotych powiedzmy...

ale wiadomo ze czym bardziej wredny typ tym bardziej bedzie dzygac wiec mozesz smialo mi teraz odpisac ze najlepsze motory ma suzuki

to juz wiem

te o pojemnosci powyzej 1000 sa dla pedalow a te 800 po 400 centow na tlok to dla twardzieli

a jak motor ma kardan albo pas to juz wogole porazka bo lancuch siwadczy o tym ze sie jest super gosciem jak ty

ok guru wybacz ze wdalem sie w ta dyskusje z toba ponieawaz argumenty przytoczone przezemnie sa smieszne odkad przypatrzylem sie na nowo na potege twojego sprzeta

przepraszam

 

Dobra Stan, Ty możesz sobie wstawiać w każdym wątku jakim chcesz teksty na temat marności wszystkiego poniżej 1600, potraktowałem to jak dowcip i może zapomniałem wstawić gdzieś emotke, ale niepotrzebnie wdałem się w dyskusje z Tobą. Dla mnie to było luxne przekomarzanie się dwóch zapaleńców i jeżeli traktujesz to poważnie to Cię przepraszam. W żadnym wypadku nie zamierzałem Tobie personalnie dopierdolić a widzę, że z Twojej strony to już tylko krok.

Jesli Cię czymś uraziłem to przepraszam, zupełnie nieświadomie. Żarty w tym klimacie to jeszcze dla mnie ujdą ale dyskusja między starymi bykami kto ma lepszy, większy i co tam jeszcze jest trochę nie na naszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DRACO' date='14 lutego 2007 - 18:21' post='860216

 

dersu myslalem ze z wzwiasku z wiekiem troszeczke inne masz podejscie do motorow :rolleyes:

Podejscie mam do wszystkiego inne ,nie tylko do motocykli,ale widze ze co niektorzy Panowie bawia sie w kółko wzajemnej adoracji. Aby sie wypowiadac o wielkiej czworce a potem o wyzszosci Kawasaki dobrze by bylo pojezdzić kazda marką. Gdzies wczesniej pisalem ze motocykl VN2000 jest OK, mialem nawet przyjemnosc nim pojezdzić ale majac VN 1500 bylem najbardziej rozpoznawalny w sklepach z olejem i zadne dbanie czy zabiegi nie pomogły.Z pewnoscia nowe motocykle Kawasaki tych przypadlosci nie maja...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

...kupił wreszcie tego Mean Streak-a??? Miałem takiego z silnikiem 1500 i normalnym ciemnym metalikiem-bezproblemowy!!! Problem polegał na tym czy gościu ma go kupić... Sranie w banie... apropos-jak ktoś kupił zarżniętą ruinę to i olej musi dolewać... Mało tego-nikt nie pisze o tym że w niektórych przypadkach jest to NORMALNE!!! ...i przewidziane przez konstruktorów...patrz np; ostatnie OPLE czy VW tdi... na klapie wlewu paliwa jest wklejka z info ...CO 1000km SPRAWDŹ I EWENTUALNIE UZUPEŁNIJ OLEJ!...a co dopiero w moto...nie wiadomo jak i przez kogo eksploatowanym...i o co te przepychanki...wstyd! Pozdro-Adam. ...kupił tego z foto czy nie???

Edytowane przez ADAM 66-VN 2000

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam

 

Jest to podróba v-roda lub warriora!!! Oni pierwsi zapoczątkowali kolorystykę czarno-czerwoną. Osobiście kawasaki nie przypadło mi do gustu,morze zmienię zdanie jak zobaczę moto na żywo. :icon_razz:

 

pozdro.diablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko z małą różnicą...japońskie są bezawaryjne :icon_mrgreen: i nie leją oliwą pod siebie...a te ze znakiem H-D (bez aluzji i urazy dla użytkowników-bo co kto lubi to ma) są jakby "inne"... :icon_mrgreen: .Każde z tych moto ma swój niezaprzeczalny urok, cóż...jak kto lubi i na co kogo stać (...nie na drodze :crossy: -chodzi o portfel...).

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pewnie podrobili chamy nie ma co sie tym jarac wogole

a tak naprawde to osrac wszystkie japonskie silniki widlaste bo to nedzna podroba harleya !

 

 

STAN dlaczego osrać wszystkie japońskie silniki widlaste? Ja ze swojego jestem bardzo zadowolony,a wracając do kawasaki opinie są różne co do jakości produktów tej firmy. Co do harleya, nie jestem jego zwolennikiem tylko podoba mi się v-rod.Czytając twoje wczśniejsze posty odnoszę wrażenie że jesteś fanem tej marki i nie dopuszczasz do siebie wiadomości że są lepsze firmy!!!

 

pozdro DIABLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Mnie już śmieszą w ogóle te wypominki, że Japonia kopiuje H-D. Myślę, że Japonczycy na tyle są już zaawansowani w technologii motoryzacyjnej, ze czas skończyć z tymi porównaniami. Zresztą H-D nie było pierwsze, jak Pamela nie pierwsza ma wielki biust, tylko sie ją nagłośniło. I co? Kazda blondynka z dużym biustem kopiuje Pamelę? A każde auto jest tylko kopią jakiegos Deimlera-Benza z konca XIX wieku? O kopiowaniu można jeszcze mówić w przypadku Chin/Tajwanu. Mean Streak wpisuje się w panującą modę Power Cruiser i tyle, ale eczy ją zapoczątkował H-D? Może najwyżej wcześnie odczytali takie zapotrzebowanie, jak zrobili wprowadzająć Fat Boya u schłku mody na choppery. Ale to nie znaczy, że każdy cruiser jest kopią grubasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...