Skocz do zawartości

Posiadacze Mean Streak'ów - i my się połączmy


telemis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęcik ładny, czarny charakter, pewnie cierpaiłbym na nim na manię odkręcania :D Tylko ta lampa na przodzie - patrząc z boku, trochę odstaje, mało agresywna, ale to szczegół. "Imaż" o wiele bardziej pasuje do charakteru tego sprzeta niż poprzedni cruiserowaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten Twoj:były Wild Star:...ale te bagazniki przy nim???!!! :banghead:

 

wiesz cos za cos - ja tym sprzetem jezdzilem w traski dluzsze i krotsze i byle mi potrzebne do sakw - ino cala koncepcja wygladala tak:

sakwy byly tak przerobione ze zakladalo sie je w 3 min - tablice odkrecales dwie boczne srubki i (mialem taka podstawke dorobiona - ze odkrecales srube na koncu siedzenia i razem z siedzeniem dokrecales nowy stojak pod tablice (okolo 3min roboty) instalacja elekt. byla rowniez pociagnieta na tyl siedzenie) tak ze odlaczales na wtyczke lapmpke tylnia i podlaczales na taka sama wtyczke ale pod siedzeniem)

Stelarze odkrecalo sie banalnie prosto - mialem te stelarze na motylki zrobione - troche sily (bo przy skrecaniu uzywalem loctite) i bylo zalatwione - cala impreza: zalozenie stelarzy. zalozenie sakw. przemieszczenie tab rej z boku na tylni blotnik zajmowala okolo 10-15min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moto. Produkt fabryczny a wygląda jak zindywidualizowany przez właściciela.

Piękna maszynka do śmigania po mieście.

Ciekaw jestem jaką ma szerokość kiery ( w Warriorze ogranicza ona faktycznie możliwości przejazdu przez korki :icon_rolleyes: ).

Przy pustych wydechach musi sprawiać odlotowe wrażenie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy w obronie poprostu irytuje mnie to psioczenie na kawasaki

a najczesciej tak mowia ci co wcale nie maja motocykla z najwyzszej polki

co do przyznania mi orderu oczywiscie mogli by mi dac talon dozywotni na benzyne, na poczatku bym odmawial ale ostatecznie bym przyjal... :)

rozumiem ze honda

tak owszem jest to dobra marka gorna polka jezeli chodzi o renome

ale takie suzuki ? :D

nie lubie poprostu czytac takich pie**ol i tyle

a ze zawsze mowie co mysle

no moze nie zawsze bo bym mial juz 5 ostrzezen :P

ale z reguly mowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pajacuj

powiedzialem o wyzszej polce w sensie polki cenowej czyli motocyklach oscylujacych w cenie powyzej 50 lub lepiej tysiecy zlotych

mialem cos napisac ci wiecej ale sie wstrzymuje...

narazie.. ;)

 

chodzilo mi o gorna polke cenowa czyli motocykle oscylujace w kwocie powyzej 50 tys zlotych powiedzmy...

ale wiadomo ze czym bardziej wredny typ tym bardziej bedzie dzygac wiec mozesz smialo mi teraz odpisac ze najlepsze motory ma suzuki

to juz wiem

te o pojemnosci powyzej 1000 sa dla pedalow a te 800 po 400 centow na tlok to dla twardzieli

a jak motor ma kardan albo pas to juz wogole porazka bo lancuch siwadczy o tym ze sie jest super gosciem jak ty

ok guru wybacz ze wdalem sie w ta dyskusje z toba ponieawaz argumenty przytoczone przezemnie sa smieszne odkad przypatrzylem sie na nowo na potege twojego sprzeta

przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem co jest dla WAS motorem z najwyzszej pojki pewnie jakis HD bo ciagle mowimy o motorach typu cruiser/choper ale wasze podejscie jest troche bardzo dziecinne i nikt tu nie mowi o Kawa jest The best czy cos w tym rodzaju ale patrzac na was bardziej jestescie pod wrazeniem The news niz tym czym mieliscie mozliwosc jezdzic kiedys w temacie jakis gosciu ktory na oczy nie widzial VN 2000 pisal ze on wedlog instukcji ma konsumowac jeden litr oleju po mojej odpowiedzi zamilknol w temacie cruiser/chopper a wy wygladacie podobnie

 

A jeszcze mialem do czynienia procz tych wymnienionych moto w podpisie z wieloma osoboscie lub przez przyjaciul i nie wydaje mi sie zeby Yama czy Honda gorowaly nad Kawa tym bardziej ze obydwie wymienione firmu kozystaja pelna garscia z rozwiazan Kawy

 

dersu myslalem ze z wzwiasku z wiekiem troszeczke inne masz podejscie do motorow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej krytykuje ten co ma najbardziej superowy motor czyli bjoernrider i tak to juz jest Draco ze jak ktos ma takiego sprzeta jak on to moze dogadywac tym co maja te gorsze jak my :flesje:

smutne lecz prawdziwe

on jest prawdziwym mezczyznom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zakończyć krytykanctwo z osobistymi wycieczkami, bo się i tak nie dogadacie. Przed Wildem jeszcze myślałem o Meant Streaku, ale kasowo była to dla mnie jeszcze górna półka, no i te gadki kumpli na temat kawy...grymasy na twarzy. Teraz przyznaję Wam rację, że ludziska często kierują się stereotypami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...