Skocz do zawartości

MAM NOWE MOTO :))))))))))))))))))


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnia niedziele stalem sie wlascicielem nowego motorka - Cagivi super city 50. Motorek juz na pierwszy rzut oka wygladal spoko, oczywiscie posprawdzalo sie to co trzeba i bylo ok. Musialem po niego jechac az 250 km w jedna strone ale sie oplacalo. Pojemnosc jest 50 ccm, jest to moto raczej na szose, cos w stylu funbika. Ma dwie tarcze, chlodzenie ciecza, dozownik, 6 biegow. Jednym slowem za**biste moto. Ale jestem zadowolony :( :( :) :( :D :D Zdjecia wrzuce jak pozycze aparat, a jesli ktos ma dizmara numer 4/04 to moze go tez zobaczyc bo koles w ogloszeniu dal jego fotke. ALE jestem szczesliwy :))))))))))

 

A i jeszcze jedno w sobote pojechalem do leborka ogladac DT 80 i byl to wrak. Silnik wytrzepany, luzne szprychy i wogole padaka. Uwaga na ten motor, dlatego w niedziele trzeba bylo kombinowac cos innego :(.

 

Podziekowania dla motocyklistow Karola ktoremu chcialo sie tyle jechac i Jacka ktory mowil co sadzi o moto. Dzieki !

 

Pozdrawiam wszystkich motocyklistow !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!

A jak to wygląda bo nie kojeże' date=' to jest supermoto? :roll:[/quote']

 

Prawdopodobnie tak, chociaz wiekszosc supercity to funduraki.

 

Widzialem takie sprzety nie raz, szkoda ze sa troche przymale jak na heavy. Ale gatuluje, mnie teraz zaczelo ciagnac bardziej do turystyki i mam zamiar kombinowac wlasnie jakies funduro.

 

PS: Tylko ostroznie, przesiadka z ogarka to nie lada kopniak w ... siodlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.......gratuluje!!! Sam wiem co sie czuje kupuja nowe moto!!! Radocha jak cholera az trudno sie oprzec :lol: 1!!

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie! :)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w poznianiu, bo ojciec musial pojechac w sprawach sluzbowych a przy okazji, wstapilismy do sklepow motocyklowych. Ogolnie poogoladac motorki, ale przy okazji kupic naped. Zebatki i lancuch byly w "mieloch motocykle", ale ja tam przezwyczajony do ogarowych cen jak usyszalem ze za zebatki i o-ringowy lancuch chca ponad 300 zyli myslalem ze je*ne :? . Wiem ze to za naped do motorka wcale nie jest duzo, ale nie mozna zapominac ze wczesniej pomykalem na ogarze ;) . Co zrobic trzeba kase przebolec i kupilem naped. Wszystko w sumie pasuje, tylko ze lancuch jest za dlugi ale jutro tatko sproboje go skrocic i mam nadzieje ze jutro posmigam :( .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...