Skocz do zawartości

What about cbr 600 f4/ f sport?


Rekomendowane odpowiedzi

Popatrzczie na moja i powiedzcie czy ta Honda miala glebe chodz raz.  http://img481.imageshack.us/my.php?image=p...=photo278vl.jpg     :notworthy:

prawdopodobnie czolowe zderzenie z jakims samochodem osobowym. Przestawiony przod. Widac slady sklejania i malowania na owiewkach. Tlumik leo vince , nie oryginalny wiec to tylko utwierdza mnie w tym ze moto mialo wypadek, pewnie nie jeden. Do tego podnozek jest troche krzywy i przytarty :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że ta aukcja z czarną cebra już usunięta , czyżby była nowa cebra na forum Very Happy Question

 

 

Hehe chcialbym ale jeszcze nie :notworthy:

Wszystko na dobrej drodze...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej Ci o niej nie napiszę bo tak ją tylko widziałem

w sumie przechodząc. To na pewno nie jest tzw. idealne moto

ale wygląda nieźle. Cena też jest jak dla mnie znośna

no ale ja to sobie porównuje z tym co dałem za moją

starszą przecież o 4 lata.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie czolowe zderzenie z jakims samochodem osobowym. Przestawiony przod. Widac slady sklejania i malowania na owiewkach. Tlumik leo vince , nie oryginalny wiec to tylko utwierdza mnie w tym ze moto mialo wypadek, pewnie nie jeden. Do tego podnozek jest troche krzywy i przytarty  
tak pomysli kazdy kto zobaczy nie seryjne malowanie

:P Moze chcesz sie zalozyc o ta honde ,ze nigdy nie miala nawet gleby parkingowej chodz jest malowana :twisted: chce wam tylko udowodnic ,ze sa motocykle ale jest to malutki procent ,ktore chodz malowane sa bez wypadkowe :twisted: jest malowana bo poprzedni wlasciciel chcial zarobic na pewnej firmie ubez....... :buttrock: i tak jest to motocykl malowany bezwypadkowy :D a wiem bo widzialem go przed malowaniem i sam go oddalem do malowania.Ale takiej okazji latwo sie nie znajduje :notworthy:

 

[ Dopisane: 16-11-2005, 17:38 ]

podnuzki to juz zakrety ro0bia swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wszedzie chlopaki gdzie tylko moge, ale w tej chwili najwieksza oferta stoi u mnie w miescie czyli ta o ktorej pisal Jack, mysle ze jutro pojade ja sprawdzic... Wiem napewno ze chlop ktory ja sprowadzil to bardzo dobry mechanik, majacy swietna renome wiec to juz cos znaczy, przebieg podajze 50 tys.km a cena troche ponad 15 tys..... i malowanie a'la Redline!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis ogladac ta cebre o ktorej wspominal Jack...

Cebra tak jak pisalem ma 50 tys przebiegu i jest to ralny przebieg, miala szlifa podczas szkolki doszakalajacej na torze, u szkodzenia jakie sa to przetarta lewa owiewka, zlamane lusterko i ulamana szybka...

Szyba, lusterko, nowe opony i napinacz maja przyjsc w poniedzialek i po zalozeniu bedzie cacy malina! Silnik chodzi pieknie i wszystko jest w pelni sprawne... Za niedlugo wplacam zaliczke i bedzie kolejna F4 na forum :):D:D

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...