Skocz do zawartości

What about cbr 600 f4/ f sport?


Rekomendowane odpowiedzi

A jak oceniacie hamulce w swoich F4 ?

Moje weglug mnie nie są rewelacyjne - czy moze to byc wina nowych klockow, opon ? (W miare nowych - ok. 500-1000km) Tarcze są dobre

 

 

ja mam rewelacyjne :notworthy: Nie mam stalowych olptow a wyczuwalne sa swietne i zylety ... ja mam te klocki http://sklep.scigacz.pl/baza-klockow-klock..._1073_1075.html

 

 

przy 100 km\h tyl potrafi sie podniesc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli układ hamulcowy nie jest zapowietrzony, a płyn i przewody są ok (klamka nie jest miękka) to stawiałbym na klocki.

 

Porównując hamowanie kumpla F4 z moją (jeszcze fabryczne klocki :icon_mrgreen:) to niebo a ziemia, w dodatku kumpla klocki są wyraźnie głośne (świszczą) i widać, że tarcza się przegrzewa... strach pomyśleć, co by się z nią na torze stało :icon_mrgreen:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie normalna turystyczna jazda 5,5l/100km. Oponki spokojnie wytrzymaja wiecej niż 8 tys km. Szacuje ze Pilot Road nowy wytrzyma 12-15 tys. km. Wymiana oleju i filter co 6 tys. km lub co sezon, między wymianami ja nie dolewam ani kropelki. Klocki i naped jeszcze nie wiem do ilu dociągnie w przyzwoitym stanie. Napewno możesz zrobic dłuższe traski ale nie jestem przekonany do turystyki bo w jeden dzień zrobisz naprawde ładną traske to w nastepny szybciej sie mecze na moto i jednak mniej mozna przejchac. Nie próbowałem robić jakies powaznej traski przez kilka dni wiec trudno powiedziec. Ale 400-500km traske spokojnie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do Was mam.

Jak ze stanem oleju w F4. U mnie jest chyba go za dużo bo jest praktycznie całe okienko zalane jak moto stoi w pionie. Moge tak jezdzic czy moze troche oleju spuscic zeby bylo choc pod gorna kreske na skali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do Was mam.

Jak ze stanem oleju w F4. U mnie jest chyba go za dużo bo jest praktycznie całe okienko zalane jak moto stoi w pionie. Moge tak jezdzic czy moze troche oleju spuscic zeby bylo choc pod gorna kreske na skali ?

...po to są te kreski, żeby poziom oleju był odpowiedni, tj. zawierał się między nimi :crossy:

U mnie jest 3/4 między dolną a górną kreską, przy moto w pionie oczywiście :flesje:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie pozbede nadmiaru oleju :crossy:

Nie wiem co za mechanik wymienial olej w tym motocyklu, ze zalal za duzo :/

 

Chyba najszybszy sposob na usuniecie nadmiaru oleju bedzie odessanie go za pomoca wezyka z otworu gdzie sie wlewa olej, nie ? Bo jak odkrece ta srube gdzie sie spuszcza olej to moge przesadzic :flesje:

Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem ale to ja przesadziłem jak wymieniałem olej. Nadmiar usunąłem normalnie poprzez korek spustowy nie musisz go całego wykreciac tylko troche tak zeby trzymał sie na końcówce gwintu i olej delikatnie bedzie leciał i spuścisz dokładnie tyle ile bedziesz chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siagalem... powiem Ci ze latwiej jest rozebrac niz pozniej zlozyc... najtrudniej jest z plugiem... tam sa te klipsy i trzeba sie nameczyc, palce bolaly... tez nie bylo latwo z polaczeniem dwoch owiewek razem tam na dole... a i jeszcze te male boczki przy zegarach... eeee no to wszystko juz wymienilem... haha czyli chu*owo ze wszystkim

sciagnij sobie manuala.. tam jest wszystko fajnie opisane, kolejnosc sciagania nastepujacych elementow... zdecydowanie ulatwi Ci rozbiorke a pozniej montaz

a tak na marginesie to owiewki sie siaga max co sezon...

 

pamietam, ze wkurwialem sie i powiedzialem, ze nigdy wiecej, ale jak trzeba bedzie to sie siagnie...

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Bez przyczyny ich przeciez sciagal nie bede :banghead:

 

Wlasnie widzialem, ze dostep do srub od dolu nie jest zbyt latwy i moze byc ciezko je sciagnac tymbardziej, ze bede to robil pierwszy raz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...