Skocz do zawartości

Ducati w pigułce leczniczej/na zimę


Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeździ na Ducati to pewnie do nas nie dotrze, bo się zepsuje...

Jakby jeździła na CBF to na pewno już by była :clap:

Nie rozumiem o co się jarka czepiacie, przecież nie ma Ducati....

 

Jakby jeździła na Ducati byłoby ją słychać z daleka, a narazie cicho, głucho, więc pewnie na Hoondzie błądzi :icon_mrgreen: :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati to Harley D. dla lubiących zakręty. Podobna awaryjność i zbliżona pyszałkowatość właścicieli

 

Co do awaryjności HD nie wypowiadam się. Słyszałem plotki ale to tylko plotki. Co do awaryjności Ducati to raczej Ty słyszałeś plotki, chyba że masz jakieś traumatyczne doświadczenia.Co do pyszałkowatości właścicieli Ducati to niestety czytając niektóre posty (z sięgającego dna poziomem) tematu o 1098 znów sie z Tobą musze zgodzić, niestety...

Pozdr

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lepiej porozmawiaj z psychologiem? ta bijąca po oczach potrzeba wyróżnienia się po fabrycznym cenniku, wymuszenia na otoczeniu uznania i podziwu w każdym temacie z tak absurdalnego powodu, jakim jest wśród motocyklistów - zakup motocykla...

ktoś jest zorientowany, czy to się kwalifikuje do leczenia? może chociaż dałoby się zniwelować tą jednostkę chorobową do poziomu, przy którym forumowiczowi nie groziłoby paradowanie w kolejnym wątku z tym mentalnym ekshibicjonizmem?

jsz

A Twoja stara jeździ Multistradą :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pyszałkowatości właścicieli Ducati to niestety czytając niektóre posty (z sięgającego dna poziomem) tematu o 1098 znów sie z Tobą musze zgodzić, niestety...Pozdr

 

Jak rozumiem w Twoim mniemaniu to ja jestem tym pyszałkowatym posiadaczem Ducati którego posty sięgają poziomem dna. Szczerze powiedziawszy przykro mi to słyszec od Ducacisty :( - na swoje wytłumaczenie mam jedynie podobnie niski poziom postów adwersarzy do którego musiałem się zniżyć żeby cokolwiek mogli zrozumieć. Niestety okazało się że i tego nie zrozumieli. No nic. Biję się w piersi :icon_mrgreen: chociaż jak to mówią lepiej chyba rżnąć królową balu niż stać w kącie i prawda coś tam samemu ....... i wysłuchiwać herezji od internetowych praktyków

 

Szerokości

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Accidus... Z jednej strony fakty to fakty, ale z drugiej niepotrzebna nagonka i drazenie drazliwego tematu to tez niefajnie.

Jestem pewien, ze na YT znajdzie sie niejeden filmik, w ktorym japonski motocykl odwala podobny lub inny glupi defekt.

Pamietam jak dzis posta jednego z forumowiczow, ktory malo nie zginal, jak mu crossowka wybuchla pod dupskiem, a on sam stanal w plomieniach.

Taka licytacja do niczego nie prowadzi, a psuje tylko krew obu stronom :).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...