Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Przyszedl czas na zmiany. Chce przelakierowac moja " K ", szczerze mowiac nie mam jakos konceptu. Wiem, ze baza ma byc czarna ale generalnie nie ma byc go zbyt wiele. Myslalem o obrzezach. Calosc ma skladac sie z trzech kolorow.

 

1. Czarny

2. Srebrny

3. Zolty

 

inna wersja mogla by byc

 

zloto czarna

 

Burza mozgow pozadana, pomysly mile widziene.

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj go w pasy Pszczółki Maji albo Gucia .... fajnie będzie wyglądał :biggrin:

 

Generalnie w tych kolorach podobal mi sie najlepiej ( wersja osyginalna miala jednak za duzo czarnego )

 

Nie chce tez aby byl w wersji oryginalnej.

 

 

W ogóle to chcesz coś klasycznego, czy jakieś wygłupy typu krowie łaty?

 

Napewno nie w ciapki i nie laty.

 

A ja bym go pomalował we flagę niemiecką. W końcu to twój ulubiony kraj :)

 

Gdyby ta wersja wchodzila w rachube, nie zakladalbym tematu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz czarno zolty zworek (zwroc uwage na zwierzaka namalowanego na owiewce):

http://photos08.allegroimg.pl/photos/orygi...18/72/904187260

 

Ale wg mnie rama na pewno czarna. A potem albo bym rzucil malowanie w kolorach podobnych do polizei, albo czarny metalik caly.

 

BTW - co Ci sie nie podoba w malowaniu fabrycznym BMW?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował moto na srebrno. Napis na bokach żółty, obramówki czerwone paski dookoła każdej litery. Do tego poniżej na boku jakąś szachownicę "zanikającą" czyli jakby coraz mniej wyraźną. Koła całe czarne z czerwonym paskiem lub polerowane ranty. Zamiast szachownicy mogą być inne wzroki, coś jakby podłużne kształty a`la tribal, oczywiście też z obramówką czyli że kolor wzory jest oddzielony od głównego cienkim paskiem, dobrze podkreślającym wyrazistość wzoru.

 

Taka wizja na szybko. Jakbym potrafił bawić się w grafikę to pewnie bym coś fajnego stworzył, ale tak słowami to trudno opisać wizję.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje swastyki na bocznych owiewkach a na czaszy napis panzerfaust

 

Wez sprawdz czy niema Cie za drzwiami !

 

Tu masz czarno zolty zworek (zwroc uwage na zwierzaka namalowanego na owiewce):

http://photos08.allegroimg.pl/photos/orygi...18/72/904187260

 

BTW - co Ci sie nie podoba w malowaniu fabrycznym BMW?

 

Podobac podoba ale troche mi sie juz znudzila.

 

Czarny mat? :icon_mrgreen:

 

Nie trawie matu, tylko lakier !

 

Ks, jebnij sobie jakiś wzorek,

 

O wzorku pomyslimy pozniej, w koncu podczas nastepnej przerwy miedzysezonowej tez trzeba bedzie wypelnic sobie czas.

 

Dawaj czarny mat i zmien ten oczojebny czerwony kombinezon bo ni w pi** ni w oko to psuje do tego moto wogole jak pokemon.

 

Kombinezonow mam pare i chyba zaden nie bedzie po przelakierowaniu pasowal do moto :biggrin:

 

 

spojrz na tekst do emila1005

 

Swastyka jest zabroniona pod kara weic cos takiego to tylko dla polskich faszystow w PL !

 

A może na biało z czarnym krzyżem po bokach ..... w końcu rocznica okrągła Bitwy pod Grunwaldem :biggrin:

 

he, he, to napewno bylo by hitem pod Grunwaldem :icon_mrgreen:

 

Ja bym proponował moto na srebrno. Napis na bokach żółty, obramówki czerwone paski dookoła każdej litery. Do tego poniżej na boku jakąś szachownicę "zanikającą" czyli jakby coraz mniej wyraźną. Koła całe czarne z czerwonym paskiem lub polerowane ranty. Zamiast szachownicy mogą być inne wzroki, coś jakby podłużne kształty a`la tribal, oczywiście też z obramówką czyli że kolor wzory jest oddzielony od głównego cienkim paskiem, dobrze podkreślającym wyrazistość wzoru.

 

Taka wizja na szybko. Jakbym potrafił bawić się w grafikę to pewnie bym coś fajnego stworzył, ale tak słowami to trudno opisać wizję.

 

Kola pozostaja zolte !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...