Skocz do zawartości

BMW 5 GT


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

X6 ..... M3 ..... :buttrock:

Ja się zadowolę nawet nową trójką w wersji sport-coupe, a nawet E46 330Ci. Nawet ten drugi model bardziej mi pasuje, bo w środku jest klasyczny, a nie kosmiczny. A już stylistę kokpitu wywaliłbym z roboty za te fale Dunaju na desce - jedna nad zegarami, druga na środku :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzalem sie do tej beemy (oczywiscie bez zamiaru kupna:). Jest przesadzona i wazy tyle ze 2 samochody by mozna bylo obdzielic. Przez to silniki nie spalaja tylko zlopia paliwo. Ja lubie duze samochody ale ten jest przekombinowany no i niestety BMW...;)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, we własnej osobie.

Vpower, masz coś do BMW? Jak tak, to możemy się spotkać na ubitej ziemi :biggrin: Ale zgadzam się - przekombinowane auto, jak większość nowych BMW. Za dużo gadżetów i bzdetów, które tylko zwiększają masę i utrudniają życie. Nosz kurde, żeby mi auto decydowało o tym, czy mogę jechać ze spaloną żarówką wstecznego lub oświetlenia tablicy rejestracyjnej? :banghead:

Ja jestem zwolennikiem czystej formy auta. Co ma być sedanem, niech będzie sedanem. A dziś klientela wychowana na komórkach z aparatem, dyktafonem i ekspresem do kawy chce mieć hatchbacka, sedana, vana i SUVa w jednym. I powstają takie kameleony-dziwolągi - od której strony popatrzysz, to widzisz limuzynę albo terenówkę. :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam nie ma jak 635 CSi

 

A widziałeś M6 e24? ;)

 

 

W porownaniu do Alpina B7 Turbo to pikus, sprry Pan Pikus :icon_mrgreen:

 

Nowa GT - brzydka jak noc !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...