Skocz do zawartości

Aprilia RSV1000R, MV Agusta F4, Ducati 1098S


Rekomendowane odpowiedzi

Piękna ta Bimota. A skoro chcesz być oryginalny to może:http://motoaus.com/images/stories/bimota/bimota-tesi-3d-black.jpg :D:D:D

 

I będziesz mógł się pobawić: http://w1.bikepics.com/pics/2005/06/15/bik...374713-full.jpg :P

Edytowane przez Acidus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tez ankiety nie zrobiles w tym temacie...

 

Nie wiesz co kupic i kupisz to co Ci ludzie na forum doradza?

Chesz wloszke do lansu, unikalna i rzadka w Polsce - masz kilka postow powyzej bimote 3d.

a z wymienionych to jak dla mnie tylko Dukat - najladniejszy, swietne komponenty i wlasciwosci jezdne.

Mowie to ja, ktory zadnego z powyzszym motocykli nie ujezdzalem. ;)

 

A jak bedzie wodka to sie podlacze.

 

PS - co wy w tym Rzeszowie macie za manie posiadania jak najwiecej motocykli w garazu i jeszcze koniecznie wloskich? Dupy na to leca, czy palka od tego rosnie? ;) Bo moze i ja powiniem pomyslec nad zmiana motocykla... ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobil ja bym nabył to co ci się bardziej podoba i na czym Ci się lepiej jeździło, w końcu moto ma być dla Ciebie.No chyba ze chcesz kupić moto które sie bedzie podobało większości, a ty sie przyzwyczaisz - to już Twój problem :icon_eek:

PS - co wy w tym Rzeszowie macie za manie posiadania jak najwiecej motocykli w garazu i jeszcze koniecznie wloskich? Dupy na to leca, czy palka od tego rosnie? ;) Bo moze i ja powiniem pomyslec nad zmiana motocykla... ;)

Ale się podłożyłeś. Chyba miałeś napisać coś innego, ale nie wyszło, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że albo dupy na ciebie nie lecą, albo pałka nie ten tego??? :bigrazz:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że możemy Mobili jakieś moto wybrać...zrobimy ankietę i zakupi to co uważamy za słuszne :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiety akltualnie sa na topie...

:icon_mrgreen:

 

 

Mobila to żaden rajder na włoskie moto, tylko pozer co chcę się popisać :P Takich decyzji nie podejmuje się pytając "masy" na forum tylko się moto kupuje i z głowy. A ponoć właściciele takich moto wiedzą czego chcą :icon_evil:

 

Mobila to cienki siusiak a nie MARINES :P Kobiety też jak będziesz wybierał to podeślij linki z fotkami, zrobimy ankietę :biggrin:

 

To właśnie przykład "dresiarza" przesiadającego się z pokemona dla prestiżu i pokazania wszem i wobec że mieć drogie moto to niezły lans. za rok ponoć ma dołączyć YUBY więc już będą się w dwóch lansować z rachunkami za moto i akcesoryjne części w ręku i wkresem z hamowni za szybką :biggrin:

:notworthy: :lapad:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakie Benelli TnT ?? :)

 

laczego TNT ? ? ?

 

jezeli juz to

 

Tornado

 

http://images.google.de/imgres?imgurl=http..._T9KZzQmgPXxPgq

 

Mobila to żaden rajder na włoskie moto, tylko pozer co chcę się popisać :P

 

Nie bede komentowal

 

Takich decyzji nie podejmuje się pytając "masy" na forum tylko się moto kupuje i z głowy. A ponoć właściciele takich moto wiedzą czego chcą :icon_evil:

 

Po czesci masz racje. Chcac dowiedziec sie czegokolwiek o tych modelach mozna spytac, pytanie tylko cza zalozyciel tematu kupi to co " nakazalo " forum, czy pokieruje sie wlasnym zdaniem. Trzecia opcja to po prostu finanse, bo jak sie niema so sie lubi, to sie lubi co sie ma !

 

Mobila to cienki siusiak a nie MARINES :P Kobiety też jak będziesz wybierał to podeślij linki z fotkami, zrobimy ankietę :biggrin:

 

To właśnie przykład "dresiarza" przesiadającego się z pokemona dla prestiżu i pokazania wszem i wobec że mieć drogie moto to niezły lans. za rok ponoć ma dołączyć YUBY więc już będą się w dwóch lansować z rachunkami za moto i akcesoryjne części w ręku i wkresem z hamowni za szybką

 

 

pojechales po calosci, Osobiscie ciekawi mnie tylko kiedy przesiadziesz sie na Duca. Pytanie tylko co odpowiesz gdy ktos zada ci kiedys pytanie ;

 

- ktory byl / jest lepszy Ducati czy Aprilia ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieładnie enZo, nieładnie!

 

Taka prawda :P

 

KS - nie odpowiem który lepszy, dla mnie jeden i drugi jest zajebisty dlatego chcę mieć 2. dla każdego "lepszy" oznacza co innego, ja akceptuję te motocykle z ich wszystkimi wadami i nie porównuję który lepszy, każdy jest lepszy w czymś innym, nie można określając jeden parametr czy dwa powiedzieć że ten zdecydowanie wygrał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS - nie odpowiem który lepszy, dla mnie jeden i drugi jest zajebisty dlatego chcę mieć 2. dla każdego "lepszy" oznacza co innego, ja akceptuję te motocykle z ich wszystkimi wadami i nie porównuję który lepszy, każdy jest lepszy w czymś innym, nie można określając jeden parametr czy dwa powiedzieć że ten zdecydowanie wygrał.

 

OK, moge sie z tym zgodzic, proponuje jednak abys zaczekal z odpowiedzia conajmniej do momentu w ktorym pouzytkujesz Ducati przez conajmniej jeden czy dwa sezony. Nie mowie, ze odpowiesz wtedy inaczej niz dzisiaj ale jednak opinia ktora napisalbys w przyszlosci moze odbiegac " nieco " od tej ktora napisales dzisiaj, nie musi ale moze.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...