Skocz do zawartości

Naklejki dla motocyklistów na ich samochody


Greg80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jakiś czas temu przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Może Wam się spodoba - naklejki dla motocyklistów na ich samochody oraz naklejki dla kierowców samochodów.

 

Pomysł z naklejkami nie jest nowy, ale myślę że jest ciekawą alternatywą do już istniejących.

 

Jeśli ktoś jest chętny to szczegóły znajdzie na stronie www.cafemoto.pl.

Zamówienia można składać na www.cafemoto.pl w odrębnym wątku, telefonicznie lub e-mailowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginacie z krytyką :wink: Ale taka jest prawda, te naklejki nieczemu nie posłużą bo

1 zwykle są z tyłu to zobaczą je tylko

a- chętni do walnięcia w bagażnik

b- ludzie których aktualnie wkurzamy wymuszeniem przy cofaniu z parkingu

2 no przecież nie będziemy do siebie machać z samochodu :D

3 niektórzy nie lubią się przyznawać że musieli się z tego czy innego powodu przesiaść do samochodu

4 niektórych nie rozpiera duma z powodu dodatkowych kółek :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam żółtą,ale oblukam wasze forum jeśli oto chodziło.Nie bardzo chcę sobie naklejać że jestem dobrym motocyklistą , przyjacielem puszkarzy. :icon_mrgreen: Swoi i tak widzą żółtą. Tak na marginesie gęba mi się cieszy szczególnie teraz zimą jak zobaczę "Patrz w lusterka ,bo ci wpadnie moja nerka".

Edytowane przez johnnysixcannons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem naklejki na dupie puchy sa ok. Ale te takie z symbolem plastika, enduro / cross , chopper itp. zwykłe. Kilka razy miałem w ten sposób nawiązany fajny kontakt i miło spędzony czas (szczególnie na wyjazdach / wakacjach) a tak bym się do kolesia nie odzywał ani on do mnie... szczególnie ,że mało "kontaktowy" jestem :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, ty chyba jeszcze nie zaczaiłeś, że to reklamodawca płaci za wożenie jego reklamy? Albo zaczaiłeś ale liczysz, że znajdziesz łosiów, którzy ci zapłacą za wożenie twojej reklamy.

I do tego 6,50 za papier? Przeginasz :icon_evil: .

Motocyklistów i przyjaznych motocyklistom rozpoznaję po żółtych naklejkach. Gratisowych. Foliowych.

Zastanów się nad sobą.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie albo zolte (przynajmniej cos daja), a jak ktos chce to sam kontur motocykla, a nie taka nakleja...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Naklejka jak najbardziej, czemu nie. Tylko nie taka jak prezentowana bo jest naprawdę słaba niestety, bez pomysłu. Ma być symboliczna i uniwersalna. Ma zaciekawić i sprowokować do reakcji. Chociażby takiej, ze jak zrównam się gablotą gościa to se :lalag: pokażemy :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko zapytam merytorycznie - po jakiemu jest "motocyklista on board"? Zdecyduj się, i zrób albo "Motocyklista na pokładzie" Albo "Biker onboard", tylko że wtedy rowerzyści też cię polubią.. :D

 

Ja bym tego nie nakleił, bo po prostu jest z błędami....

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...