Skocz do zawartości

SUZUKI GR 7DB


Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE!MAM PYTANIE ,WIECIE MOZE CZY JEST JAKIS PROGRAM ALBO STRONA W NECIE,CO OPISUJE OD PODSTAW JAK ZŁOŻYC I ROZKRĘCIĆ MOTOR SUZUKI GR 7DB?? :icon_question:

ten program serwisówka to sa telefony itp a nie to co potrzebuje :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikus żartujesz z tym pytaniem/stwierdzeniem

ten program serwisówka to sa telefony itp a nie to co potrzebuje

Poszukaj na forum, jest tam mnóstwo odpowiedzi (np tu http://blackbears.ru/index_en.php?get=manual) gdzie znaleźć serwisówkę do gsxr. A jesli nie wiesz co to jest serwisówka, to może lepiej nie rozbieraj silnika?!

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten program serwisówka to sa telefony itp a nie to co potrzebuje :evil:

 

O czym Ty rozmawiasz? jakie telefony?

Napisz co potrzebujesz bo instrukcji po polsku do samodzielnego montażu motocykla Suzuki w necie nie znajdziesz. Masz na to moje gwarancje.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty rozmawiasz? jakie telefony?

Napisz co potrzebujesz bo instrukcji po polsku do samodzielnego montażu motocykla Suzuki w necie nie znajdziesz. Masz na to moje gwarancje.

 

dzieki juz nie potrzebuje znalazłem goscia co ma taki program????????

ale pytanko bym miał przeskakuje 2 bieg ,na wolnych obrotach jest ok a juz powyżej 3 tysiecy przeskakuje mysle ze to wodzik ale nie jestem pewen :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka Cię wymianka skrzynki biegów, a conajmniej kilku części. Częsta przypadłość w Gixxerach starych. Robota niełatwa dla amatora i nie tania w serwisie. Znajomek niedawno miał taki problem, chciałem od niego odkupić tego Gixxera to nie chciał sprzedać, dał do "naprawy" jakiemuś burakowi i gość tak naprawił że moto już nigdy nie jeździło. Ale skrzynię wymienił. :icon_mrgreen: Tylko że elektrykę i kilka innych rzeczy poj**ał. :banghead: Po tym kumpel do mnie przychodzi i pyta czy wezmę go za 1k PLN. Niestety nie był tyle wart, nawet z nowym, bordowym lakierem i polerką ramy i felg. :icon_twisted: :banghead:

 

 

Programów do rozbiórki moto nie ma. Od tego są mechanicy. Duża wiedza z mechaniki + tajemnicze obrzędy opisane w w serwisówce = sprawny motocykl.

 

A serwisówka to określenie książki serwisowej pojazdu. Z ang. Service Manual. Istnieją w wielu językach oprócz polskiego. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka Cię wymianka skrzynki biegów, a conajmniej kilku części. Częsta przypadłość w Gixxerach starych. Robota niełatwa dla amatora i nie tania w serwisie. Znajomek niedawno miał taki problem, chciałem od niego odkupić tego Gixxera to nie chciał sprzedać, dał do "naprawy" jakiemuś burakowi i gość tak naprawił że moto już nigdy nie jeździło. Ale skrzynię wymienił. :icon_mrgreen: Tylko że elektrykę i kilka innych rzeczy poj**ał. :banghead: Po tym kumpel do mnie przychodzi i pyta czy wezmę go za 1k PLN. Niestety nie był tyle wart, nawet z nowym, bordowym lakierem i polerką ramy i felg. :icon_twisted: :banghead:

Programów do rozbiórki moto nie ma. Od tego są mechanicy. Duża wiedza z mechaniki + tajemnicze obrzędy opisane w w serwisówce = sprawny motocykl.

 

A serwisówka to określenie książki serwisowej pojazdu. Z ang. Service Manual. Istnieją w wielu językach oprócz polskiego. :icon_mrgreen:

ok kurde to nie ciekawie sie składa z ta skrzynia???????????a powiedzcie mi poprzedni własciciel nie wiem jaki olej lał do tego silnika i teraz chce go zmienic i nie wiem jaki najlepiej wlac moze mozecie mi polecic i płyn do chłodnicy tez pozdrawiam????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisówka=książka telefoniczna?? :banghead:

daj sobie spokój z olejem - nie inwestuj już więcej w ten motocykl

może ktoś da 1000zł :biggrin: i się nim właściwie zaopiekuje

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisówka=książka telefoniczna?? :banghead:

daj sobie spokój z olejem - nie inwestuj już więcej w ten motocykl

może ktoś da 1000zł :biggrin: i się nim właściwie zaopiekuje

jasne sze sprzedam za 1000 zl moja szlifiere chyba ci sie cos pomyliło?????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...