Skocz do zawartości

Alpinestars SMX Plus


Rekomendowane odpowiedzi

Bo ogólnie zauważyłem, że ludzi to wku*wia :icon_twisted:

 

I to jeszcze jak :bigrazz: Pół biedy jak się chodzi po ulicy, gorzej jak człowiek wejdzie do jakiegoś cichego miejsca typu sklep... Ludzie patrzą się jak na debila :icon_mrgreen: Trochę silikonu i jest spokój.

 

A co do szybkiego niszczenia- swoje SMX kupiłem w styczniu 2009, więc niecały rok mają. Przejechałem jakieś 8 kkm a wyglądają niezbyt fajnie- te błyszczące plastiki po bokach wypłowiały, srebrny plastik na pięcie porysowany, napisy jakoś tak dziwnie sczerniały... Nie żebym szczególnie o nie dbał, w końcu nie po to one są aby wyglądały (przynajmniej jak dla mnie), no ale aż się boję jak będą wyglądać za 2-3 sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sportowe obuwie - ma chronic a nie blyszczec ;) Objawy zuzycia mam takie same, ale mi to nie przeszkadza (i 2x tyle km zrobilem, wiec jest szansa ze twoje za sezon jeszcze sie beda trzymaly kupy).

 

A z tym silikonem sprobuje - gdzie go mozna kupic?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymienial ktoś z Was te slidery po bokach? Raz jakoś tak niefortunnie stanąłem przy schodzeniu z moto, że zachaczyłem pod kątem tym sliderem o asfalt i slider wypiął się. Od tamtej pory choćbym nie wiem jak próbował to nie mogę go wsadzić z powrotem ;/ Jak to wsadzić spowrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymienial ktoś z Was te slidery po bokach? Raz jakoś tak niefortunnie stanąłem przy schodzeniu z moto, że zachaczyłem pod kątem tym sliderem o asfalt i slider wypiął się. Od tamtej pory choćbym nie wiem jak próbował to nie mogę go wsadzić z powrotem ;/ Jak to wsadzić spowrotem?

Nie zdarlem = nie wymienialem.

To co na szybko w necie znalazlem (google sie klania):

"When you go to put these on your boots, they won't just attach easily by force because they are made to snap in place in such a way that they will be hard to remove once they click in. The easiest way to get these in, is with a hammer. Don't worry, when you bang on these to get them in the boot, it does no damage at all to the actual toe-slider, and doesn't cut or bruise them. It's safe. After a couple of whacks in the right place, they should pop in correctly"

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym silikonem sprobuje - gdzie go mozna kupic?

 

Na każdej stacji benzynowej czy w sklepie motoryzacyjnym :wink: Teraz też warto się w niego zaopatrzyć- idealnie nadaje się na posmarowanie uszczelek drzwi w puszce- tak aby nie przymarzały gdy jest mróz.

pozdro

Edytowane przez patryk2340
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymienial ktoś z Was te slidery po bokach? Raz jakoś tak niefortunnie stanąłem przy schodzeniu z moto, że zachaczyłem pod kątem tym sliderem o asfalt i slider wypiął się. Od tamtej pory choćbym nie wiem jak próbował to nie mogę go wsadzić z powrotem ;/ Jak to wsadzić spowrotem?

Wciśnąć :) Nie rozumiem z czym masz problem-wielokrotnie ściągałem/zakładałem slider i żadnych problemów z tym nie miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście autora kapcie wyglądają jak by miały z 50tyś przebiegu

kupujac buty na moto zastanawialem sie tez nad tymi smx'ami, ale jednak ladniejszy dizajn w sidi vertigo mi bardziej przypadl do gustu ;)

jesli masz dowod zakupu to warto reklamowac, moze wymienia na nowe albo zwroca kasiore

 

a na na skrzypienie to rzeczywiscie moze kogos wkurzac, i pomaga natluszczenie tych miejsc gdzie material sie obciera, mi osobiście to zwisa ze skrzypią

 

kiedyś wracając do domu wieczorem kiedy bylo juz ciemno, ide sobie ulicą w tych skrzypiących buciorach i czarnym kombiaku, i nagle slysze głosy tutejszych żuli stojących w bramie i spożywających jakiegoś mózgojeba "O ku*wa! policja idzie, chowaj wino!!!"

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...