Skocz do zawartości

Alpinestars SMX Plus


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdarlem = nie wymienialem.

To co na szybko w necie znalazlem (google sie klania):

"When you go to put these on your boots, they won't just attach easily by force because they are made to snap in place in such a way that they will be hard to remove once they click in. The easiest way to get these in, is with a hammer. Don't worry, when you bang on these to get them in the boot, it does no damage at all to the actual toe-slider, and doesn't cut or bruise them. It's safe. After a couple of whacks in the right place, they should pop in correctly"

 

 

Mógłby mi ktoś przetłumaczyć ten tekst dokładnie? Nie znam aż tak dobrze angielskiego, ale zrozumiałem, że mogę wspomóc się młotkiem. Więc spróbowałem, wsadziłem ten slider, waliłem młotkiem, żeby zatrzaski weszły na swoje miejsce i doopa, nie wiem jak to wsadzic :icon_rolleyes: Ale prawie połowę sezonu przejeżdziłem bez tego więc może jakoś dam radę przejeździć nast. sezon :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinestars SMX Plus szybko sie niszczą., Jak temu zapobiec?

 

 

nie jezdzic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pork: próbowalem to już włożyć kilka razy, nie wiem, może cos mam nie halo z tym wejściem bo naprawdę ciężko to wchodziło i nie udało mi się założyć :banghead: dziś pomogłem niedużym młotkiem jeszcze raz i weszło :bigrazz:

 

@ks-rider: hmm... nie wiem jak Ty, ale ja, żeby kupić coś do moto, jakiś ubiór czy nawet benzynę musze zarobić lub odłożyć, bo nie pracuję na stałe (ucze się jeszcze) a rodzice też mi ani złotówki nie dają więc jeśli kupiłem buty za 1k (dla mnie to dużo) czy cokolwiek innego, to nie chciałbym, żeby po jakimś czasie było zniszczone lub do wyrzucenia. Myślę, że mnie rozumiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przetłumaczyć ten tekst dokładnie? Nie znam aż tak dobrze angielskiego, ale zrozumiałem, że mogę wspomóc się młotkiem. Więc spróbowałem, wsadziłem ten slider, waliłem młotkiem, żeby zatrzaski weszły na swoje miejsce i doopa, nie wiem jak to wsadzic :icon_rolleyes: Ale prawie połowę sezonu przejeżdziłem bez tego więc może jakoś dam radę przejeździć nast. sezon :icon_mrgreen:

 

 

Trzymaj nogę tylko na palcach w złożeniu na samym końcu z piętą ku górze, w ogóle nie będziesz tarł sliderami z butów i może czasem jak zapomnisz :) Ja tak robię i nigdy nie wymieniam, w typowo sportowym moto prędzej puści opona (no chyba że torowa) w złożeniu niż zaczniesz szorować mocno ogranicznikiem z podnóżka, w F3 zapewne zaczniesz szybko, ale też się da, ja w Z 750 cały czas sypałem snop iskier podnożkami a slidery na butach miałem nietknięte.

 

Rownież mam SMX Plus i nie zauważyłem żeby się jakoś meg szybko zużywały, z tego co oglądałem program jak są badane to na 10 tys "stąpnięć" co odpowiada dystansowi 53 km i mają wytrzymać, ja w swoich chodzę do garażu i z powrotem ok. 1 km, trochę się wyciera w miejscu styku z motocyklem (wahaczem) podczas jazdy, ale również staram się nie zaczepiac za bardzo bo zostają ślady na pięknym aluminiowym wahaczu :bigrazz: na tor zaklejam bak w miejscu styku z kolanem, i wahacz w miejscu styku z butami folią przezroczystą i się nie wyciera (bak również matowieje od ciągłego szurania po nim kolanami). Więc jak chce się mieć ciągle lśniące but i moto to najlepiej nie jeździć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moje smxy plusy tez sie trzymaja spoko. po 4 sezonach wygladaja mniej wiecej jak te na zdjeciu.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ks-rider: hmm... nie wiem jak Ty, ale ja, żeby kupić coś do moto, jakiś ubiór czy nawet benzynę musze zarobić lub odłożyć,

 

Wyobraz sobie, ze ja tez :biggrin:

 

a rodzice też mi ani złotówki nie dają

 

kurde, co za zbieg okolicznosci, moi tez mi nie daja, no moze, czasami, jak maja socjalny dzien :icon_mrgreen:

 

więc jeśli kupiłem buty za 1k (dla mnie to dużo) czy cokolwiek innego, to nie chciałbym, żeby po jakimś czasie było zniszczone lub do wyrzucenia. Myślę, że mnie rozumiesz :wink:

 

Mysle, ze Cie rozumiem.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ks-rider: hmm... nie wiem jak Ty, ale ja, żeby kupić coś do moto, jakiś ubiór czy nawet benzynę musze zarobić lub odłożyć, bo nie pracuję na stałe (ucze się jeszcze) a rodzice też mi ani złotówki nie dają więc jeśli kupiłem buty za 1k (dla mnie to dużo) czy cokolwiek innego, to nie chciałbym, żeby po jakimś czasie było zniszczone lub do wyrzucenia. Myślę, że mnie rozumiesz :wink:

 

Heh, widzisz KS, 17latek jest madrzejszy od Ciebie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na piszczenie jeszcze smar do łancuach niezle działa. psikasz deczko pod szyne i po sprawie

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

odkopuje temat ponieważ kupiłem na allegro buty, jednak dłużej oglądając fotki zauważyłem, że jest w nich metka inaczej niż we wszystkich http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1006206622 . Czy ktoś z was ma może z metką w tym samym miejscu? Pytam się ponieważ pieniędzy jeszcze nie przelałem i nie chcę nadziać się na podróbkę

 

edycja: znalazłem na youtube jeden filmik z wideo-opisów butów nagraną przez jakiś sklep i metka jest tak samo:

lecz jest to jedyne zdjęcie/film jakie znalazłem na których tak jest. Co o tym sądzicie? Edytowane przez Lukepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat ponieważ kupiłem na allegro buty, jednak dłużej oglądając fotki zauważyłem, że jest w nich metka inaczej niż we wszystkich http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1006206622 . Czy ktoś z was ma może z metką w tym samym miejscu? Pytam się ponieważ pieniędzy jeszcze nie przelałem i nie chcę nadziać się na podróbkę

 

edycja: znalazłem na youtube jeden filmik z wideo-opisów butów nagraną przez jakiś sklep i metka jest tak samo:

lecz jest to jedyne zdjęcie/film jakie znalazłem na których tak jest. Co o tym sądzicie?

sprawdziłem swoje. metki tak samo

zatem lipy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...