Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziecko drogie, jest temat o dynym modelu. Testoewalem ten model w pierwszym tygodniujak wszedl do salonu, i nie tego w PL a w Niemczech ( wiec gdy ja go testowalem, to ty co najwyzej sliniles sie na jego wyglad.

 

Objektywnie napisalem co sadze o tym modelu, no ale dziecku sie nie podobalo, zaczal osobiste wycieczki, potem Lopatka zburzylo dziecko babke w piaskownicy, obrzucilo epitetami i poszlo do chlewika zabierajac zabawki i szczelajac focha !

 

Mioze zanim zabierzesz dyskusje na publicznym Forum to dorosnij a co wazniejsze ogarnij sie bo widze ze strasznie zabolec musialo !, no coz, stan umyslu

 

Nie kazdy musi byc zachwycona danym modelem motocykla, ba , zawsze znajda sie tycy ktorzy widza cos inaczej

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REcz gustu co sie komus podoba ale niezaprzeczalnie diavel jest lepszym motocyklem..

 

Triumph spoko aby postawic w salonie i popatrzec ....

 

 

Zadaz wejdzie tu ten debil i napisze Ci, ze masz spyerdalac, bo masz inne zdanie :icon_mrgreen:

 

Sa ludzie ktorzy zawsze bada fanatykami i na to co kupili nie dadza powiedziec zlego slowa, predzej oczy wydrapia :icon_mrgreen:

 

Rocket potrafi dac frajde z jazdy czy to nawet po miescie, czy na Landstraße, ba nawet na autostradzie, tyle, ze aby nim " smigac " ( celowo w cudzyslowie ) trzeba miec wlasnie mentalnoscwlasnie kierownika 10 tonowca, bo z tym mi sie to po ruszeniu tym klocem skojarzylo.

 

A nasz " kolega " ktory tak fanatycznie sie tu wypowiada jest po prostu inniejszy i pewne rzeczy do niego nie dochodza, moze jak w przyszlosci

 

dorosnie ….. :icon_mrgreen:

 

bo na razie to mentalnie 13 lat ! :icon_mrgreen:

 

Potwierdza tez, ze Radom, to stan umyslu ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjesz jak suka oblepiona psami na trawniku, skończ już tą żenadę ośle. Powtarzasz się do znudzenia. Napisz jeszcze kolejny raz, ze przetestowałeś milion motocykli zanim je wymyślono i ze mieszkasz u Szwabów. Zrobisz wrażenie na blacharach. Dzban do kwadratu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaku

 

podobno dodales mnie do listy ignorowanych wiec nie wiem czemu odpowiadasz na moje posty ? Idz do mamy, niech ci da szklanke mleka i idz spac bo naprostrze rzeczy do Ciebie nie dochodza !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mojej mamy to wara. Nie żyje od 14 lat i nawet nie próbuj cokolwiek pisać na ten temat, bo cie dopadnę i rozerwę na strzępy śmieciu. Cała resztą w twoim wykonaniu to syf, o którym nawet mi się pisać już nie chce. Jeżdżę Rocketem od 8 lat wiec mi nie pier.......#$%^&*$ co ty wiesz na jego temat. Po prostu się nie kompromituj dalej, tak ci radzę. Wsiadłeś na pół godziny i stałeś się ekspertem, no gratuluję. Nie zapomnij znowu dodać, ze testowałeś milion maszyn i mieszkasz w Niemcowni. Jesteś żenującym baranem i daj już sobie siana z tym pisaniem debilizmów. Wracaj na drzewo, do bananów. Radze ci nie pisać juz więcej, bo jak przegniesz pałkę to odwiedzi cie Radom................a tego byś nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie, ale mam też nadzieję że i Panie, chociaż jeszcze żadna w tym wątku mi się nie przewinęła.

 

Mam zamiar w ciągu najbliższych dni kupić Rocketa gdyż już od roku się przymierzam. Proszę o radę jeżdżących na codzień na co zwrócic uwagę przy kupnie i jak sprawdzić czy nie był targany po ziemi lub po innych latarniach...

 

W jeździe na motocyklach mam 15 letnia przerwę ale zaczynałem od Junaka a konczylem na nighthowku więc do takiego potwora trzeba było dorosnąć :)

 

Mam nadzieję że ten wątek uda się ruszyć aby nadal żył jak widać po historii całkiem zgranym zespołem.

 

Oczywiście zapomniałem napisać modelu. Mam na oku roadstera 2013 rok.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Areckix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, ale mam też nadzieję że i Panie, chociaż jeszcze żadna w tym wątku mi się nie przewinęła.

 

Mam zamiar w ciągu najbliższych dni kupić Rocketa gdyż już od roku się przymierzam. Proszę o radę jeżdżących na codzień na co zwrócic uwagę przy kupnie i jak sprawdzić czy nie był targany po ziemi lub po innych latarniach...

 

W jeździe na motocyklach mam 15 letnia przerwę ale zaczynałem od Junaka a konczylem na nighthowku więc do takiego potwora trzeba było dorosnąć :)

 

Mam nadzieję że ten wątek uda się ruszyć aby nadal żył jak widać po historii całkiem zgranym zespołem.

 

Oczywiście zapomniałem napisać modelu. Mam na oku roadstera 2013 rok.

 

Pozdrawiam

Witam. Szacun za to ze odwazyles sie napisac post w tym temacie po wymianie "zdan" niektorych Panow :biggrin: Na temat Roadstera nie wypowiem sie ale jesli chodzi o Touringa sluze pomoca. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, ale mam też nadzieję że i Panie, chociaż jeszcze żadna w tym wątku mi się nie przewinęła.

Mam zamiar w ciągu najbliższych dni kupić Rocketa gdyż już od roku się przymierzam. Proszę o radę jeżdżących na codzień na co zwrócic uwagę przy kupnie i jak sprawdzić czy nie był targany po ziemi lub po innych latarniach...

W jeździe na motocyklach mam 15 letnia przerwę ale zaczynałem od Junaka a konczylem na nighthowku więc do takiego potwora trzeba było dorosnąć :)

Mam nadzieję że ten wątek uda się ruszyć aby nadal żył jak widać po historii całkiem zgranym zespołem.

Oczywiście zapomniałem napisać modelu. Mam na oku roadstera 2013 rok.

Pozdrawiam

 

Kolego dobry wybor. Ja juz smigam kilka lat na Rockecie 2011 i 2016 Roadster, moze nie jest idealny ale to motocykl z dusza jedyne Co Ci moge doradzic to sprawdz czy nie cieknie z chlodnicy, znam wiele przypadkow gdy to milo miejsce ( a nowa troche kosztuje ) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że temat ruszył i dziękuję za odpowiedzi :)

Jest możliwość przesłania instrukcji i serwisówki po pl?

Jeżeli tak to poproszę na [email protected]

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie lub w garażu

 

Ja niestety nie posiadam w jezyku PL, ale ktos na forum posiadal,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...