Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kawasaki ZX-14 jest paskudny, nie ma tego "Sejtana" w sobie jak Hayabusa. Ja też widziałem ten filmik Xyko i ten gościu na Hayce musiał być ciotą :) Z resztą co to za odcinek, tam się ścigali między jakimiś kontenerami na 200-250 metrów, co to za jazda? Podjadę do Ciebie to zrobimy testing, oczywiście poza drogami publicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a ja słyszałem, ze na tym Rockecie straszna ciota jechała i gdyby nie Rocket to w zyciu z Hayka by nie wygrał ;p ...............Jak to ludzie różnie gadają .............. ;) To chyba zależy tylko od tego, jakie racje im lepiej w danym momencie pasują :biggrin: .

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly nie jestes (ja mam podobne gabaryty) wiec nie wiem czemu taki strachliwy? Pode mna Rocket nie wyglada na duzego, juz mi to kilka osob mowilo. Zamiast sie bac to wsiadz na takiego kiedys i poczujesz sie jak w domu. Normalny motocykl. NIe ma co dorabiac niestworzonych historii do niego, wsiada sie i jedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle wydaja się większe dużo jak są oglądane w pomieszczeniach. Na jakiejś wystawie jak oglądałeś, to robi różnicę. Zreszta ja jak pierwszy raz wsiadłem to też wydawał się gigantyczny a teraz nie ma problemu. Kwestia przyzwyczajenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Panowie wiosna szybko ucieka,zachęcam do spotkania.

Oprowadzę po okolicach polski zachodniej i czeskich gór.

PEC pod śnieżką ,Spindlerowy Młyn no i oczywiście jaskinia po czeskiej stronie.

Niewielu motorem wjeżdżało do baru.www.pekelne doly.cz .Tego się nie zapomina i te czeskie serpentyny.

pozdrawiam Navigator.

 

Panowie, wracam do tematu. "Czerwcówka" za pasem. Ja się wybieram. Znajdzie się ktoś chętny jeszcze?

Navigator, czy mógłbyś jakiś kontakt dać np. na PW?

G.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Powrót do tematu,czemu nie może się uda,lepiej póżno niż wcale.Właśnie pada do BC i do długiego wolnego przestanie,

więc szanse rosną.Panowie męska decyzja przed Wami.Pasażerki mile widziane.

Podaję kontakt [email protected]

pozdrawiam.ps.dla HAYABUZY miejsce też się znajdzie.Navigator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...