Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pompa którą posiadasz ma średnicę 22 mm,a potrzebujesz średnicę 25,4 mm.Można otwór rozwiercić odpowiednim rozwiertakiem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, ponowie pytanie o odkręcenie tylnego kola, czy trzeba na coś uważać przy tej operacji? i drugi temat może nie na to forum ale dużo już się naczytałem o kaskach i dalej lipa, mam hjc is 33 ale strasznie szumi, przymierzam się do shoei j-wing może ktoś ma i może coś powiedzieć, albo polecić jeszcze inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odkrecenia koła jest potrzebny specjalny imbus, gruby bardzo wiec sie zaopatrz w odpowiedni zanim zaczniesz. Uwazaj na podnoszenie motocykla bo tył jest znacznie ciezszy niz przod mimo silnika z przodu. Motor leci na tylne kolo i trzeba jak najblizej tylu podeprzec motocykl. Sciagna sie łatwo, wyczysc sobie przy okazji wyjscie kardana i nasmaruj. O kaski to pytaj gdzies w innym miejscu forum, tematow jest cala masa. Ja mam jakis Caberg carbonowy ale nie pamietam symbolu. Dobry bo lekki i nie szumi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie posty dot. podnośników zostały przeniesione do odpowiedniego, istniejącego i uzupełnianego od kilku lat wiadomościami wątku w dziale co, jak kupić

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu zgadzam się z ksylo, dlatego nie lubię wszelakich for. Spróbuj kolego moderatorze drogi odszukać poprzez wyszukiwarkę mój post o podnośnikach do rocketa, jest to niemożliwe. Proponowałbym ograniczyć ingerencję skoro nikt z nas użytkowników się nie denerwuje o konkretny wpis. Jak może zauważyłeś drogi moderatorze wątek o rokecie jest tylko jeden i bardzo dobrze się go czyta nie trzeba niczego szukać, jeżeli ktoś kupi sobie ten motor wystarczy poświęcić godzinkę lub dwie i wszystko wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kolego moderatorze drogi odszukać poprzez wyszukiwarkę mój post o podnośnikach do rocketa, jest to niemożliwe.

 

3 sekundy:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/59267-podnosnikstojak-motocyklowy/page-6?do=findComment&comment=2111469

 

wejście na profil, posty - drugi w kolejności. cbdd

 

szkoda, że żaden z Was, tokujących w jednym wątku, nie zauważa iż dzięki udziałowi innych użytkowników forum macie w jednym miejscu zgromadzone już gotowe multum użytecznych informacji z poprzednich lat o dostępnych rozwiązaniach choćby w zakresie głupiego podnośnika; od użytkowników vtx-ów, shadowek i innych. bo o to, żebyście swoją wiedzą zechcieli się podzielić z resztą forum po aktualnych wypowiedziach Was nie podejrzewam

 

 

mimo egocentrycznego nastawienia życzę dalszego efektywnego udziału w życiu forum

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, no tak żeby uciąć bezsensowną wyminę zdań która i tak do niczego nie doprowadzi, zobacz moderatorze jak ze specjalistycznego tematu podnośnika do roketa, (ważącego 350 kg) który nie będzie pasował do innego sprzętu robi się ogólny temat dla nas nieprzydatny, myślę tu o kolejnych filmikach na których ktoś podnosi motorynki. Uważam, że to co dotyczy tylko określonego modelu motocykla nie powinno się wrzucać na temat ogólny, równie dobrze temat wymiany sprzęgła w rokecie można by przesunąć do działu ogólnomechanicznego (jeżeli taki jest) i tam każdy kto wymieniał sprzęgło w innym sprzęcie dopisałby swoje, tylko co by komu to dało ?

Edytowane przez wsaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mimo egocentrycznego nastawienia życzę dalszego efektywnego udziału w życiu forum

jsz

 

Że jak? To jest ogólnodostępne forum o motocyklach. Zawalone reklamami pod sufit. Siedzimy sobie w jednym watku tylko o Rocketach bo tylko to nas interesuje. Wrzucamy tu mechanikę z Rocketa bo nijak ma się do GSXR. Tak samo podnośnik był tu pokazany pasujący rozstawem tylko do Rocketa i nie pasujący do żadnego innego motocykla na rynku.

I nazywasz to egoizmem? No niech Ci będzie, jestesmy egoistyczni bo używamy jednego wątku i rozmawiamy o motocyklu który kochamy. Czuję się winny egoizmu. Ale takie podejście daleko was nie zaprowadzi.

Jestem administratorem paru dużych for i nie podoba mi się Twoje podejście. Zamiast stworzyć użytkownikom lepsze warunki do dyskusji to Ty je ograniczasz. pamiętaj że to nie wy tworzycie forum, ale my i nasze odświeżania waszych reklam (dzięki adblock!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...