Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

i ja mam w końcu prosiaczka, rocznik 2007, parę kosmetycznych rzeczy do zrobienia, przejechałem jakieś.....500 metrów i nadal drżą mi nogi :notworthy:

post-34117-0-68017500-1457800509_thumb.jpg

 

A tak przy okazji, jak ustawić światła mijania, wydaje mi się, że za wysoko świecą?



Mam ksywę NAVIGATOR.Teraz mam trzeciego Rocketa razem osiem lat i ponad sto tysięcy kilometrów.

O tym sprzęcie wiem wszystko.Pozdrawiam zawiedzionych a niezdecydowanych proszę o kontakt.

Ten motocykl potrzebuje tylko trochę kultury technicznej.

NAVIGATORN

A i byłbym zapomniał. Wielkie dzięki i szacun dla kolegi NAVIGATORA za cenne uwagi dotyczące motocykli Triumph Rocket oraz chęć pomocy we wszystkich kwestiach związanych z obsługą moto. :notworthy:

Edytowane przez ArturM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

 

czy ktoś z Was podpowie mi, gdzie można serwisować w W-wie lub okolicach Rocketa. Macie jakieś sprawdzone serwisy? Nie mogę nic znaleźć.

ja swojego tydzień temu wstawiłem do Demczuk Motocykle - zobaczymy jak wyjedzie :)

 

zastanawiam się tylko nad oponami czy Metzeler czy Avon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ten serwis ogarnia np. zmianę mapy zapłonu po modyfikacjach wydechu

 

mi mówił o tym, ale u mnie jest jak na razie z power commanderem oki

 

więcej info o nim www.demczuk.pl 602774223

 

brat będzie też u niego wstawiał America

Edytowane przez Acek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego tydzień temu wstawiłem do Demczuk Motocykle - zobaczymy jak wyjedzie :)

 

zastanawiam się tylko nad oponami czy Metzeler czy Avon

Dlaczego akurat wybrałeś ten serwis? Mają doświadczenie?Słyszałeś o nich wcześniej? Ktoś polecił? Będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat wybrałeś ten serwis? Mają doświadczenie?Słyszałeś o nich wcześniej? Ktoś polecił? Będę wdzięczny za info.

 

słyszałem o nim, trochę poczytałem, w zeszłym roku był u niego mój brat i oglądał jego warsztat - no i jest niedaleko mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

słyszałem o nim, trochę poczytałem, w zeszłym roku był u niego mój brat i oglądał jego warsztat - no i jest niedaleko mnie :)

Dzięki za info, rozmawiałem z nimi dzisiaj telefonicznie, wydają się być ok. Czekam aż ogarną twojego Rocketa i umówię się. Daj znać jak odbierzesz moto czy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ten serwis ogarnia np. zmianę mapy zapłonu po modyfikacjach wydechu

 

generalnie jeden z najlepszych znanych mi mechaników, prowadzi warsztat od lat, znany jeszcze za popularności pl.rec.motocykle ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Kolegów wymieniał w Prosiaku sam sprzęgło i czy jest to wielka filozofia ?

Wymieniałem same sprężyny, ale jak dla mnie to trochę trzeba się narobić (chłodnica, płyn, olej...). Musisz mieć uszczelkę pod pokrywę.

Jeśli nie masz serwisówki, to podeślij maila w wiadomości. Mogę wysłaś w PDF-ie.

Pozdrawiam

Wspinaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...