Skocz do zawartości

Fazer- ogloszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl poskładany z kilku. Czacha z nowszego modelu, błotnik przedni i wydech od innego motocykla, akcesoryjna kierownica bez ciężarków, podnóżki bez ślizgaczy, uchwyt pasażera i siedzenie z modelu 98/99 - a ten jest ponoć rocznik 2000.

To tyle co widać tak na pierwszy rzut oka, pewnie po dokładniejszym obejrzeniu znalazłoby się jeszcze to i owo...

Z warszawy do Gdańska bym na pewno nie pojechał go oglądać.

Pozdro

 

ps. Jak chcesz fazera do jady to musisz niestety wydać trochę więcej.

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dyskwalifikuje ten motocykl?? Bolce z podnózków to pierwsza rzecz którą usuwam z każdego motocykla-wkurza mnie szuranie i iskry przy byle złożeniu w zakręt :icon_evil:

Oczywiście nie dyskwalifikuje. Często jednak moto ma zmienioną kierownicę i ciężarki + usunięte ślizgacze po szlifie. W połączeniu z wymienioną czachą, błotnikiem i wydechem - podejrzewam że i tak było w tym przypadku (a pokrowiec na bak może ukrywać ślad po kierownicy).

Zgadzam się, że za tę cenę nie ma się czego innego spodziewać.

Ja jednak nie jestem zwolennikiem kupowania motocykli w "okazyjnych" cenach...

 

ps. zdanie: "Do wymiany nadaje się napęd a w zasadzie sam łańcuch" wiele mówi też o właścicielu tego Fazera i jego "oszczędnościowym" podejściu do serwisowania sprzętu...

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie dyskwalifikuje. Często jednak moto ma zmienioną kierownicę i ciężarki + usunięte ślizgacze po szlifie. W połączeniu z wymienioną czachą, błotnikiem i wydechem - podejrzewam że i tak było w tym przypadku (a pokrowiec na bak może ukrywać ślad po kierownicy).

Zgadzam się, że za tę cenę nie ma się czego innego spodziewać.

Ja jednak nie jestem zwolennikiem kupowania motocykli w "okazyjnych" cenach...

 

ps. zdanie: "Do wymiany nadaje się napęd a w zasadzie sam łańcuch" wiele mówi też o właścicielu tego Fazera i jego "oszczędnościowym" podejściu do serwisowania sprzętu...

W tym przypadku właściciel nawet nie próbował ukryć że sprzęt jest po przygodach. Do nauki jazdy/trzymania pod chmurką/dojazdów do pracy takie moto się idealnie nadaje-o ile jest sprawne technicznie... Zresztą nie nazwałbym tego okazją-po prostu tyle ile się płaci, taki motocykl się dostaje :)

Ja wychodzę z założenia,że lepiej kupić za mniejsze pieniądze sprzęta już poobijanego-prędzej czy pózniej kupiona za grubą kasę "nówka" i tak się poobija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w naszym kraju-raju niestety tak jest, większość kupuje motocykl do oglądania i pokazania się przed sąsiadami (co widać po większości komentarzy)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś pyta na forum o motocykl to myślę, że trzeba mu napisać o wadach które się w nim zauważyło.

Dlatego że być może on ich nie widział.

Decyzję czy moto kupić i tak podejmie sam zainteresowany, ale warto żeby miał świadomość tego co kupuje.

 

Yo!

 

A naped ma chyba tyle samo najechane co motocykl. Wisi jak szmata i koniec regulacji.

Ciekawe, czy w ogole by z Gdanska dal rade do Wawy dojechac ;).

 

Pzdr

Napęd był wymieniany, ale na tylnej zębatce prawie nie ma zębów. Musi nieźle przeskakiwać.

I właściciel pisze że wystarczy zmienić sam łańcuch...

 

Naprawdę wolałbym trochę dozbierać i kupić ładniejszego, bo nawet jeżeli ten jest prosty - to jest na pewno zaniedbany. Konieczne inwestycje mogą pochłonąć oszczędność wynikającą z niższej ceny zakupu, a przy sprzedaży i tak trzeba będzie sporo opuścić - bo moto wygląda jak wygląda...

 

Pozdro

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ogladal ktos lub zna tego fazera?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1634184

Jeśli koniecznie chciałbyś pojechać po te moto to mogę skoczyć do Gdańska na oględziny ale jakoś też jestem anty... Nawet zdjęcia zdobione pod światło żeby nie można było sobie dostatecznie powiększyć i pooglądać.

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w naszym kraju-raju niestety tak jest, większość kupuje motocykl do oglądania i pokazania się przed sąsiadami (co widać po większości komentarzy)

 

Ale ja lubię oglądać swój motocykl - szczególnie jak jest czysty.

A sąsiadów nie mam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w naszym kraju-raju niestety tak jest, większość kupuje motocykl do oglądania i pokazania się przed sąsiadami (co widać po większości komentarzy)

Lepiej jeździć poobijanym rumplem, żeby twierdzić że się nie lansuje bo przecież nie ma czym w wypadku całego po korodowanego motocykla!!!/motocykl to nie taczki które są po to aby wykonać jak najwięcej pracy. To dzieło sztuki...i porównywalną przyjemność niesie patrzenie na niego jak jazda;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...