Skocz do zawartości

Honda NR 750 - ma ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

wiem o wszelkich artach o tym moto

 

w jakim celu pytasz? zeby sie lansować w niedziele pod kosciołem :D

 

a serio to przyznam ze chcialbym miec te moto jako taką perełke ktore nie jezdze na codznnie tylko na wyjatkowe okazje, jest to bardzo rzadki i nie tuzinkowy model, juz takich sie nie produkuje

 

stare super sporty te z lat 70, 80 i poczatek 90 maja cos w sobie ;)

Taki motocykl to byłaby swietna lokata kapitału-żeby mieć za co żyć na emeryturze :D Szkoda by go bylo używać, jeszcze by się gdzieś przewrócił i co wtedy? :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, mam taki wahacz :P

 

Co do NR 750, to moto po obejrzeniu na filmikach nie jest niczym szczegolnym jeżeli chodzi o stylistyke. Bardzo interesujący od strony mechanicznej natomiast.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KzVngeuThFM#

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ho ho ho! Od zawsze wiedziałem, że angole są je*nięci na punkcie motocykli :biggrin: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do NR 750, to moto po obejrzeniu na filmikach nie jest niczym szczegolnym jeżeli chodzi o stylistyke.

 

 

 

 

Logiczne,że teraz to nic specjalnego z wyglądu ale 20 lat temu był to większy szok z wyglądu niż teraz 1098 czy jakieś inne cuda :biggrin: Za 20 lat będziemy się śmiać z ówczesnych moto.Każdy klasyk ma coś ładnego w sobie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, mam taki wahacz :P

 

Co do NR 750, to moto po obejrzeniu na filmikach nie jest niczym szczegolnym jeżeli chodzi o stylistyke. Bardzo interesujący od strony mechanicznej natomiast.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KzVngeuThFM#

 

Kurde, Arni :icon_exclaim: Wiesz sprzed ilu lat jest to moto :icon_question: Chyba nie :icon_exclaim:

 

Kiedy się pojawiła chwytała wszystkich za serce, odmiennością i designem. Weź maszyny z ówczesnej epoki i porównaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho! Od zawsze wiedziałem, że angole są je*nięci na punkcie motocykli

pozytywnie jebnięci ... Ale nie ma co sie dziwić, Ich motocyklizm rozwijał sie już na całego gdy u nas śmiganie motocyklem b. często polegało na dojazdach do pracy WSK`ą a moto używane było jako pojazd użytku codziennego bo auto to był problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Arni :icon_exclaim: Wiesz sprzed ilu lat jest to moto :icon_question: Chyba nie :icon_exclaim:

 

Kiedy się pojawiła chwytała wszystkich za serce, odmiennością i designem. Weź maszyny z ówczesnej epoki i porównaj.

Wiem z ktorego roku,ma dokładnie tyle lat co moja VFR ;)

 

Ale mi sie nie musi podobac . Nawet współczesne maszyny potrafią być równie brzydkie z wygladu, chocby nowa Hayabusa, czy zx6 z 2007r.

To że NR750 to ceniony i unikatowy klasyk,to nie znaczy że trzeba go wielbić i hołdować ze wszystskich stron "bo musi sie podobac i juz" :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny moto ale mi do gustu nie przypadł,możliwe że nie lubię golasów..Ale filmik czadowy z Suzi też ładny 2T co za niedługo będzie rarytasem to http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://...ved=0CAwQ9QEwAQ

Ogólnie mnóstwo jest czadowych moto z każdych lat... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Racja, w jest mnóstwo motocykli ktore mają coś w sobie. Najbardziej piękne zazwyczaj są te, które cholernie cieżko zobaczyć na drodze czy chociażby allegro.

Często mozna zauważyć ze stare Kawasaki KZ jest w wiekszej cenie niż np. Cbr 600f2 . Bo za klasyka trzeba zapłacić.

 

Przeglądając ostatnio allegro trafiłem na ten motorek

http://moto.allegro.pl/item865221850_yamah...4konie_zam.html

 

Bardzo wpadł mi w oko:)

 

Co do NR , piękna konstrukcja silnika, piękna stylistyka lat 90tych, czasami nie mająca sobie równych wśród moto z 97-2000r. np 900rr FireBlade.

Edytowane przez Leyek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale puszcza niebieskie bąki.

 

Obejrzyj ponownie ten filmik i powiedz który bardzo wysilony silnik nie puszcza takich bąków jeżeli jakiś bogaty debil kręci go pod 10.000 obr na zimno?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...