Skocz do zawartości

Nowa książka - Auto-Moto PRL Władcy dróg i poboczy


Roberto GL1500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wpadł mi w ręce dzisiaj link do aukcji Allegro, na której autor sprzedaje nową publikację :

 

Auto-Moto PRL Władcy dróg i poboczy. Cena 35 zeta :eek: za ponad 250 stron zawierających ponad 370 fotografii to chyba niewiele. Ja zamówiłem i czekam z niecierpliwością na przesyłkę :icon_mrgreen: , a że nie jestem snobem to dzielę się informacją gdzie można nabyć wspomnianą publikację: :icon_arrow:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=832961181

 

 

http://motokolekcja.fm.interii.pl/auto-mot...ka_3D_small.jpg

Edytowane przez Roberto GL1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co za sztuczna reklama ??? Z tyłu książki jest napisane o Mikiciuku że jest współzałożycielem Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Patrząc na początki założenia Muzeum i rok urodzenia Mikiciuka to naprawdę za*eb..ta rekomendacja.

Chłopina jeszcze się nie urodził a już założył Muzeum

 

http://www.muzeum-motoryzacji.com.pl/podst...hist_muzeum.php

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

... Patrząc na początki założenia Muzeum i rok urodzenia Mikiciuka to naprawdę za*eb..ta rekomendacja.

Chłopina jeszcze się nie urodził a już założył Muzeum]

 

Witaj.

Zamiast tak od razu z grubej rurki to byś się nieco wgłębił w tę właśnie historię :icon_biggrin: , a może się okazać, że wszystko się zgadza :wink:

Pozdro

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tę książkę pod choinkę. Podobają mi się w niej wszystkie te niepublikowane do tej pory zdjęcia. Treść skompresowana do granic możliwości, wiadomo, to nie to samo co pojedyncze artykuły w np. "Automobiliście".

Dla miłośników tamtych czasów - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tę książkę pod choinkę. Podobają mi się w niej wszystkie te niepublikowane do tej pory zdjęcia. Treść skompresowana do granic możliwości, wiadomo, to nie to samo co pojedyncze artykuły w np. "Automobiliście".

Dla miłośników tamtych czasów - polecam.

A ja miałem tę książkę w ręku jakiś miesiąc temu, ale nie kupiłem. Inne potrzeby i tym podobne bla bla bla... I teraz żałuję. Trzeba było pisać list do Świętego Mikołaja ;).

No, ale pewnie jeszcze nic straconego i w najbliższych dniach w jakiejś księgarni naprawię swój błąd. Warto to mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...