Skocz do zawartości

Gleba w Górze Kalwarii - podziękowanie


Badger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym bardzo podziękować parze na (chyba) suzuki na zachodnich blachach za pomoc i zainteresowanie po mojej glebie na zakręcie w Górze Kalwarii, dziś około 14. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

 

 

Oby więcej takich motocyklistów.

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo podziękować parze na (chyba) suzuki na zachodnich blachach za pomoc i zainteresowanie po mojej glebie na zakręcie w Górze Kalwarii, dziś około 14. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Oby więcej takich motocyklistów.

a Z tobą i moto :D JA ostatnio też glebe wyłapałem ale nikt mi nie pomógł ale jeśli tacy ludzie się znajdują to chwała im za to że nie podjedzie jak do mnie gościu z puszki i powie szkoda że nie jechałeś szybciej przynajmniej byś się zaj**ał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko. moto całe, tylko przez chwilę nie chciały zgasnąć kontrolki temp. silnika i smarowania. Uratowały go gmole i sakwy.

A mnie boli lewy kciuk, prawy nadgarstek i troszkę plecy (a te to chyba od dźwigania sprzęta) :)

No i skórę spodni porysowałem :)

 

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko. moto całe, tylko przez chwilę nie chciały zgasnąć kontrolki temp. silnika i smarowania. Uratowały go gmole i sakwy.

A mnie boli lewy kciuk, prawy nadgarstek i troszkę plecy (a te to chyba od dźwigania sprzęta) :)

No i skórę spodni porysowałem :)

Dobrze że tylko tyle a nic więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Z tobą i moto :D JA ostatnio też glebe wyłapałem ale nikt mi nie pomógł ale jeśli tacy ludzie się znajdują to chwała im za to że nie podjedzie jak do mnie gościu z puszki i powie szkoda że nie jechałeś szybciej przynajmniej byś się zaj**ał :-)

Żenada :/

Ja tam nikomu śmierci nie życzę. Jedynie chciałbym, żeby ów puszkarz usłyszał DOKŁADNIE te same słowa przy najbliższym zarysowaniu swojej bryki.

Ku*wa, jakim trzeba być imbecylem, żeby na widok cudzego wypadku takie zdanie wyprodukować. Ja wiem, że na motocykach jeżdżą również kretyni ale w samochodach też ich nie brakuje! Życzyć komuś śmierci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger, skoro piszesz, że poobijani z moto jesteście, ale na pełnym chodzie, znaczy - ok i dobrze, że nie gorzej :)

Nie wiem, czy gdzieś pisałeś, co było przyczyną - Twój błąd, nawierzchnia, pogoda, zaskoczenie? Lekcja pokory?

Miło, że się znaleźli chętni do pomocy.

 

--------

 

(A, doczytałam w regionalnym wątku, już wiem...Oby żadnych takich kolejnych ;) )

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno wiem - nadal mnie bolą plecy i nadgarstek :( trzeba by się wybrać do lekarza.

 

Coś tak czuję, że sezon już zakończyłem :(

Vulcan wyczyszczony i wypolerowany przygotowany do zimowania.

 

Dzięki wszystkim za dobre słowa.

 

PS Widać motonita, który mi pomógł się ogarnąć nie jest z FM, ale i tak po raz kolejny dziękuję.

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada :/

Ja tam nikomu śmierci nie życzę. Jedynie chciałbym, żeby ów puszkarz usłyszał DOKŁADNIE te same słowa przy najbliższym zarysowaniu swojej bryki.

Ku*wa, jakim trzeba być imbecylem, żeby na widok cudzego wypadku takie zdanie wyprodukować. Ja wiem, że na motocykach jeżdżą również kretyni ale w samochodach też ich nie brakuje! Życzyć komuś śmierci?

Nie wiem kim trzeba być ale skoro ja leżałem na asfalcie o 4 w nocy i jemu to żadnej różnicy nie robiło że nie zapytał się czy nic mi nie jest pewnie dlatego że już wstałem jak podjeżdżał ale powiem że smutno mi się zrobiło jak to usłyszałem " życzę zdrowia dla ciebie i całej twojej rodziny" :D

Edytowane przez ponczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo podziękować parze na (chyba) suzuki na zachodnich blachach za pomoc i zainteresowanie po mojej glebie na zakręcie w Górze Kalwarii, dziś około 14. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Oby więcej takich motocyklistów.

 

 

Dokładnie, oby więcej takich motocyklistów (i nie tylko motocyklistów)! Szacunek dla tej pary :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger .... nie wiedziałem ..... zmartwiłem się .... ale ciesze się że wszystko OK no i oby więcej takich ludzi :buttrock:

 

p.s. Pochwale sie a co ..... we Wrześniu też sie zatrzymałem jak koleś rozwalił swoją R1 róg Wilanowskiej i Wietrniczej .... pogadaliśmy, zaooferowałem Pomoc ale powiedział że dziękuje itd. więc pojechałem dalej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...