Skocz do zawartości

Śmierć motocyklisty – dla sądu warta 180 zł


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przykra sprawa, ale Adwent ma rację. TV to medium nastawione na oglądalność i sensację. Reportaż, który ma pokazać dramatyzm sytuacji i tragedię musi pokazywać emocje. Nikt nie zainteresuje się pogadanką z grupką kilkunastu kulturalnych panów. Telewidzowie oczekują upustu emocji i ostrych reakcji. Tak po prostu jest.

Jeśli program będzie nagrywany jeszcze raz w marcu, pojawię się na 100% i na motocyklu (i nie tylko ja zapewne), będzie nas więcej. Damy radę.

 

pozdr

 

Nie zgodzę się, TV a w szczególności TVP ma coś takiego jak MISJA i na to idzie abonament. Dlatego ma OBOWIĄZEK o tą misję zadbać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, TV a w szczególności TVP ma coś takiego jak MISJA i na to idzie abonament. Dlatego ma OBOWIĄZEK o tą misję zadbać!

Ma czy ma mieć, bo to zasadnicza różnica. Ja tej misji nie dostrzegam.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej,

 

Na wstępie przepraszam za brak aktywności.

 

Z ostatnich informacji dotyczących sprawy,

Kolejna rozprawa odbędzie się

26 Maj 2010

10:30

Chopina 1

sala 602

Jeśli ktoś ma ochotę się pojawić zapraszam

 

Co do sprawy Czarka to zadzwonię dziś do niego i dowiem się jak się czuje i jak można mu pomóc, we wtorek mam spotkanie z moim prawnikiem, powiem mu o sprawię i zobaczymy co on powie, tak czy inaczej gościa trzeba wsadzić do więzienia, jest to kolejna sytuacja złośliwości i bezmyślności, Czarek miał dużo szczęścia, ale jak widać może to spotkać każdego z nas. Walczmy o to żeby takich ludzi eliminować ze środowiska.

 

Trzymajcie się dam znać jak będę wiedział coś więcej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Na wstępie przepraszam za brak aktywności.

 

Z ostatnich informacji dotyczących sprawy,

Kolejna rozprawa odbędzie się

26 Maj 2010

10:30

Chopina 1

sala 602

Jeśli ktoś ma ochotę się pojawić zapraszam

 

Co do sprawy Czarka to zadzwonię dziś do niego i dowiem się jak się czuje i jak można mu pomóc, we wtorek mam spotkanie z moim prawnikiem, powiem mu o sprawię i zobaczymy co on powie, tak czy inaczej gościa trzeba wsadzić do więzienia, jest to kolejna sytuacja złośliwości i bezmyślności, Czarek miał dużo szczęścia, ale jak widać może to spotkać każdego z nas. Walczmy o to żeby takich ludzi eliminować ze środowiska.

 

Trzymajcie się dam znać jak będę wiedział coś więcej.

 

 

Witaj Michał,

Trzymam kciuki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Rozprawa była i niestety jak to w polsce tylko jest możliwe

 

wynik rozprawy zabranie prawa jazdy na 2 lata i 60 stawek dziennych po 100 zł grzywny. :(

 

Walczymy dalej, bo to jest nie do pomyślenia żeby była tak niska kara za zabicie człowieka, podejrzewam że teraz zostaje nam tylko wizyta u ministra sprawiedliwości i wniesienie prośby o kasację wyroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głowie się nie mieści...

Aż nie wiem co napisać, bo wszystko wydaje sie mało, a słów powszechnie uważanych za obraźliwe używac nie chcę.

Takie akcje są możliwe chyba tylko w naszych sądach.

 

Czy jest jakieś uzasadnieie takiego wyroku?

 

Czy kiedyś w tym kraju będzie normalnie? Bezpiecznie? ...Sprawiedliwie?

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno coś sensownego powiedzieć... sprawca zmienia zeznania w trakcie procesu, zapewne pod namowami papugi, i nagle się okazuje że niby co innego się stało na drodze... a sąd łyka tą ściemę jak pelikan :/

 

osobiście najbardziej boli mnie udział w obronie tego mordercy mec. Wende juniora: podobno facet sam jest motocyklistą, jego śp. Ojca na cmentarz odprowadzała kolumna motocykli. a ten tu broni mordercę, który "chciał tylko nastraszyć". chciałbym kiedyś zapytać go prosto w mordę, jak potrafi patrzeć w lustro wiedząc, że za garść szmalu przyczynia się do bezkarności być może następnego kata jakiegoś następnego "postraszonego" motocyklisty

nie będzie w tym kraju lepiej, póki za pieniądze można będzie kupić bezkarność mordercy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie załamywać się.

Dawaj uzasadnienie wyroku i coś kombinujemy... To był sąd apelacyjny?

 

A może w końcu pokażemy się mediach z tą sprawą? Myślę o jakimś przejeździe, czy coś żeby zainteresować opinię publiczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o jakimś przejeździe, czy coś żeby zainteresować opinię publiczną?

Idea słuszna, ale nie wiadomo czy media to podchwycą i przede wszystkim jak skomentują.

Przydałby się znajomy w TVN. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. jaworowicz ze swoim programem zlała temat. chyba zainteresowanie trzeba byłoby wzbudzić mając kogoś w danej stacji, kto zadbałby o nie...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...