Skocz do zawartości

crf 450 do 2006 r.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie co możecie powiedzieć o tym sprzęcie dokładnie chodzi mi o rok 2005 bo mam zamiar kupić sobie takie moto do 9500 :D Chodzi mi o ich awaryjność , koszty utrzymania , silnik .. Myślicie że będzie to odpowiedni cross jak na początek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie co możecie powiedzieć o tym sprzęcie dokładnie chodzi mi o rok 2005 bo mam zamiar kupić sobie takie moto do 9500 :D Chodzi mi o ich awaryjność , koszty utrzymania , silnik .. Myślicie że będzie to odpowiedni cross jak na początek ?

Tak, tak idealny sprzęt na start dla 13 latka :clap: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wiele o tym. Utrzymanie jest naprawdę drogie. Oleje, czeste rególacje, wymiany po przjechaniu mh.

A to znajdziesz w serwiosówce.

Z tego co SŁYSZAŁEM lubią się wysuwać lewe zawory, trzeba je często rególować ponieważ tłok może je pocałować. To wada CRFałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie liczyłem się z tym . A co do tych zaworów to wydaje mi się że yamaha nie ma z tym problemów ? b o słyszałem że yzf 450 co nieco lepsze chodzi mi o silnik ,skrzynie biegów no i te zawory . No i jeszcze jedno czy troche nie za mocny ten cross jak na początek co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem że to Twój pierwszy motocykl. Człowieku, powiec mi, czy Tobie niezależy na własnym zdrowiu? Masz dość swojego życia? Niejeździłeś nigdy na crossie i chcesz wyczynową 450tke... Zostawie to bez komentarza, bo było wiele o tym na forum...

Szukaj 250tki najlepiej coś takiego jak WR, RMZ 250, CRF 250 itd. Ale nie 450tkę. Zacznij może od enduraka, będzie Ci łatwiej.

To nie szosa, że moc motocykla musi mieć powyżej 100km żeby jakoś jechać. W terenie wystrczy 40km jak umiesz je wykorzystać i masz lekką maszyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz się szybko i skutecznie zrazić do crossu to kupuj 450,nie ważne czy CRF czy WR obie sponiewierają Cię po pierwszej godzinie jazdy.

Jeżeli jednak chcesz trochę pojeździć to możesz się przyjżeć CRF 250 która jest w miarę łagodna na dole i ostra na górnych obrotach.Jeżeli jest to całkowity Twój początek w crossie to nie zapomnij o odłożeniu kasy na ochraniacze i dobre buty.

 

Pozdr

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kup sobie CRF 450 nie słuchaj ich :D motocykl będzie na dłużej a połamane nogi czy ręce się zrosną :D to tak jak kupowanie litra na pierwsze moto na szosę, po co 600 jak po 2 miechach ci się znudzi :D

 

a tak juz śmiertelnie serio, odpuść sobie bo motor zrobi z ciebie sieczkę

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no zapomniałem dodać że jednego crossa mam to znaczy dt 80 tylko że to już za słabe jak dla mnie więc chce się przerzucić na coś znacznie mocniejszego czyli 450 bo po co mam kupować 250 mogę się założyć że po pół roku jazdy będzie mi brakować mocy :O dlatego wolę kupić coś konkretniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no zapomniałem dodać że jednego crossa mam to znaczy dt 80 tylko że to już za słabe jak dla mnie więc chce się przerzucić na coś znacznie mocniejszego czyli 450 bo po co mam kupować 250 mogę się założyć że po pół roku jazdy będzie mi brakować mocy :O dlatego wolę kupić coś konkretniejszego

 

hahahahaha :clap: :clap: :clap:

 

no to załóżmy się śpecu :bigrazz:

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...