Skocz do zawartości

lata ktos dzisiaj?


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wariat, jestem dziś w Polsce, jutro z rana wyjeżdżam do Essen

Essen... Chodziłem tam do liceum (Gymnasium). Ech, wspomnienia...

 

Na warsztacie zostawiłem ogółem 1228zł

Tak jak Ci wcześniej pisałem, wrzucaj sobie takie rzeczy w koszty. I tymczasowy brak REGON-u nie ma tu nic do rzeczy. Dziś REGON służy jedynie celom statystycznym (słowa urzędnika z gminy). W czerwcu nie miałem jeszcze REGON-u, a zdążyłem już narobić sobie kosztów, m.in. kupić firmowy pojazd. Decydująca była data rozpoczęcia działalności (01.06).

 

Fajnie sie latalo. Mialem dzisiaj parcie zeby pozapier...

A ja się właśnie zastanawiam, czy nie kopnąć się do Dwóch Kół. Choć średnio mi się chce, bo najeździłem się X-Maksem w tygodniu, a dziś trochę pojeździłem na rowerze. No i temperatura nieco spadła. Może rzucę monetą. :wink:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kombinowac tylko trzeba jezdzic.

Dzisiaj sobie przez Kolbiel do Gory Kalwarii skoczylem.

 

Kurcze, musze sie kiedys do tej Lodzi przejechac... Dobra trasa tam jest?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak chcemy latać bo zima łaskawa to zajrzycie do tematu Yubego i może coś w kilka osób się wyduma a nie jakieś Easy Solo Riding :bigrazz:

może poznamy co się kryje za lusterkiem gs500 ajriszkofi w avatarze :D

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poznamy co się kryje za lusterkiem gs500 ajriszkofi w avatarze :D

Czytasz mi w myslach. Chcialbym poznac ajrisz na zywo. Raz wydawalo mi sie ze ja mijalem na trasie lazienkowskiej, ale przemknela tylko niczym duch. Ilez to wirtualnych osob w moim zyciu...

 

A co do trasy na Lodz, to jest jakas fajniejsza / ciekawsza od lecenia katowicka?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz mi w myslach. Chcialbym poznac ajrisz na zywo. Raz wydawalo mi sie ze ja mijalem na trasie lazienkowskiej, ale przemknela tylko niczym duch. Ilez to wirtualnych osob w moim zyciu...

tak, dla Ciebie, a co dopiero dla mnie (?)

 

 

 

A co do trasy na Lodz, to jest jakas fajniejsza / ciekawsza od lecenia katowicka?

 

na sochaczew-łowicz-zgierz ale dużo tirów i cholerne koleiny

 

albo od Ciebie nadwiślanką do ronda na puławy - góra kalwaria - grójec - biała rawska - rawa maz. - łódź

będziesz jechał przez sady jabłkowe i jest kilka fajnych winkli

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A co do trasy na Lodz, to jest jakas fajniejsza / ciekawsza od lecenia katowicka?

W-wa - Błonie - Bieniewice - Szymanów - Bolimów - Nieborów - Bełchów - Łyszkowice - Głowno - Stryków - Łódź. W Strykowie przez miasto a nie obwodnicą, luźno jest.

Na tej trasie tiry masz tylko na odcinku do Błonia i od Strykowa. Poza tym to fajne boczne drogi.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...