Skocz do zawartości

plastiki polisport opinie


Rekomendowane odpowiedzi

miałem handbary (listki),miałem xx różnorakich gleb i nigdy nigdzie nie pękły,bardzo wytrzymałe i elastyczne,tak więc j/w

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tą sama lampkę co chcesz kupić. Bardzo wytrzymała i fajna rzecz. przetrwała nawet moja kraksę gdzie moto wywinęło frontflipa i spadło na kierownicę.... zegary nie przetrwały a na owiewce została tylko mała rysa ;D (zadrapanie).

 

tak samo tylny błotnik.... chociaż ten juz był nieco przezemnie modyfikowany ;P

 

poza tym polecam plastiki Acerbisa... przód błotnik i osłony chłodnicy mam z tej firmy i też ... trzymaja sie jak głupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Polisport robi naprawdę dobre rzeczy, to chyba portulaska marka. Na tyle dobre, że już miałem w ręce różne produkty sygnowane różnymi markami, w których pod naklejkami widniał własnie napis Polisport. Śmiało można polecić.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tą sama lampkę co chcesz kupić. Bardzo wytrzymała i fajna rzecz. przetrwała nawet moja kraksę gdzie moto wywinęło frontflipa i spadło na kierownicę.... zegary nie przetrwały a na owiewce została tylko mała rysa ;D (zadrapanie).

 

tak samo tylny błotnik.... chociaż ten juz był nieco przezemnie modyfikowany ;P

 

poza tym polecam plastiki Acerbisa... przód błotnik i osłony chłodnicy mam z tej firmy i też ... trzymaja sie jak głupie :D

A jak świeci, da się po zmroku jeździć czy nie bardzo, teraz mam lampę H4 ale nie wyglada to dobrze i dziwnie regulator zachowuje sie przy takim podorze prądu, ale widac bardzo dobrze.

 

To chyba przekonaliscie mnie, taniej niż na alledrogo chyba w polsce nie kupie, te błotniki sprzedaje "mieloch motocykle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie. na stronie producenta są katalogi, robia tylko do wyczynówek. Może Ufo robi, bo Ufo ma większą ofertę, ale niestety nikt nie robi do TT600 belgardy :( i skąd ja wezmę błotnik tyłi boczki.

 

 

oryginalnie robi acerbis wiec u nich poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotniesz z czegoś, niemartw się :biggrin: . Będe musiał rozejżeć sie za tymi plastikami ufo.

pełną ofertę z ufo w polsce sprzedaje www.olekmotocykle.pl

Acerbisa nie patrzyłem, może rzeczywiście mają. chociaz przedni błotnik oryginalny z TT woła o pomste do nieba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak świeci, da się po zmroku jeździć czy nie bardzo, teraz mam lampę H4 ale nie wyglada to dobrze i dziwnie regulator zachowuje sie przy takim podorze prądu, ale widac bardzo dobrze.

 

To chyba przekonaliscie mnie, taniej niż na alledrogo chyba w polsce nie kupie, te błotniki sprzedaje "mieloch motocykle".

 

 

Na pewno nieco gorzej niż H4 bo siedzi w niej nomalna żarówka a nie Halogen. Niemniej swieci wystarczająco dobrze zeby widzieć drogę i co sie na niej dzieje po zmroku :)

 

osobiscie napewno polecam ;)

 

a do plastików to chyba najwieszy wybór ma własnie Acerbis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...