Skocz do zawartości

Palenie gumy ale w inny sposób


cebulasXT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja naprawdę nie rozumiem tego dlaczego nie można i czym grozi samo odpuszczenie gazu? Przecież koło wtedy toczy się już normalnie jak przednie

 

jak nie rozumiesz to masz dwa wyjscia albo tak zrobic, albo myslec do momentu kiedy to zrozumiesz :icon_mrgreen:

 

Nie zapomnij tylko nagrac i wstawic na YT, lub niech Twoja dziewczyna wstawi :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co się stanie jak zrobię tak według mojego sposobu?

 

Tylne koło zwalniając zacznie łapać przyczepność której nie potrzebujesz. Bezwładność napędu, elementów skrzyni oraz ukaładu korbowego (mimo zamknietego gazu) bedzie miała wystarczającą siłe do wystrzelenia Cie w kosmos.

 

Skończy się to tak jak na którymś z powyższych filmów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, do takich zabaw trzeba mieć wyobraźnię i podstawową chociaż wiedzę o zachowaniu motocykla. Weź może jeszcze trochę normalnie pojeździj gdzieś po pustej drodze bawiąc się motocyklem obserwuj jego reakcje bo coś mi się zdaje, że słabo znasz swoje moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie również łatwiej jest zacząć palić w miejscu i powoli odpuszczać hamulec, rozpoczęcie palenia w trakcie jazdy jest sporo trudniesze, łatwiej o glebę, i spalenie sprzęgła. Uważaj bo ono właśnie jest najbardziej narażone, OD RAZU puszczaj sprzęgło do końca, bez żadnego półsprzęgła.

Kapitalne znaczenie mają też opony, jeśli chcesz się nauczyć tego dobrze to załatw sobie jakiegoś 10letniego lacza na tył i będziesz miał dużo łatwiej, ewentualnie gdy z twojego zaczną wychodzić już sznurki. Na dobrej świeżej oponie ciężko się będzie nauczyć, może się to wręcz wydać niemożliwe i bardzo ważny jest dobry asfalt o dobrej przyczepności, ważniejsze jest dobre trzymanie przedniej opony niż łatwiejszy uślizg tylnej.

 

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co się stanie jak zrobię tak według mojego sposobu?

 

No zajebiste palonko gumy będzie! Ty nie pytaj, ty rób! Pamiętaj, że nie ważna fizyka, tylko logika :cool: Jak z logicznego punktu widzenia to powinno być dobrze, to będzie :buttrock:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobi sobie krzywdy bo widać z daleka że Cebul to typowe dziecko neostrady, internetowy troll w przedziale wiekowym 12-16, który jednoślady większe niż 50cc widuje na ulicy, ale nigdy takowym nie jeździł. Idę o zakład że to ta sama osoba co emzeta i karolek.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże że w Poznaniu jest tylko kilku motocyklistów, a reszta to wirtualni :bigrazz:

Pewno teraz w gimnazjum siedzą.

 

Pewno. Zajc, Hunter i Vector to kumple z jednej piaskownicy i tam też wymyślili swoje postacie :biggrin:

Żebyście widzieli jak się Vector z Zajcem wykłócali o to kto będzie na fazerze jeździł. Stanęło na tym że Zajc bo jest z lutego a Vector z listopada, więc Zajc jest pół głowy wyższy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno. Zajc, Hunter i Vector to kumple z jednej piaskownicy i tam też wymyślili swoje postacie :biggrin:

Żebyście widzieli jak się Vector z Zajcem wykłócali o to kto będzie na fazerze jeździł. Stanęło na tym że Zajc bo jest z lutego a Vector z listopada, więc Zajc jest pół głowy wyższy.

Ze stycznia Raio, ze stycznia :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli muszę poszukać starego laczka na tył

Na pierwszy raz,zaprzyj się przednim kołem o jakiś mur i łycha,a potem jak już opanujesz uślizg tylnego koła i uznasz że nie szkoda ci motocykla próbuj dalej na wolnej przestrzeni :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...