Skocz do zawartości

Palenie gumy ale w inny sposób


cebulasXT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatek najlatwiej zaczac od palenia gumy i popuszczania hamulca , lapania balansu i wyczucia gazu, najlepiej wysokie obroty, bo na srednich opona moze sie przygrzac i zacznie lapac przyczepnosc a wtedy sprzeglo po dupie dostaje :lapad:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozgrzeje tylną opone to będzie miała większą przyczepność i nie zerwie przednia owszem ale tyłu nie rozgrzewam bynajmniej po moich próbach tak wywnioskowałem. Jak opona była nagrzana to przedni hebel nie mogł utrzymać mocy i przedniej kolo zaczynalo podskakiwac a tyl normalnie jechal. Z moich doświadczen wynika ze lepiej trzymac moto na wysokich obrotach zeby byla wieksza predkosc na tylnym kole przy mniejszej zaobserwowalem wieksza sklonnosc do lapania przyczepnosci tylnego kola aczkolwiek przy wysokich obrotach bardziej zarzuca tylem kwestia opanowania 100konna cbr daje rade spokojnie. Kazdym moto tak mozna zrobic kwestia wyczucia i opanowania pozdro

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapomnij:

Kiedy juz sie znudzisz, nie odejmuj gazu, bo wylecisz jak z procy. Zeby przerwac rolling burnout --> TYLKO SPRZEGLO.

a czemu niby tylko sprzęgło? Przeca nic chyba się nie stanie jak będę miał cały czas puszczone sprzęgło i tylko puszczę gaz skoro motocykl się cały czas będzie toczył no i oczywiście w tej samej chwili co puszczę gaz to puszczę przedni hamulec. Będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ciekawi mnie kto Cie pozbiera jak zaliczysz pion... :icon_mrgreen:

Mój mały czołg raz nie wytrzymał ... w czasie palenia gumy straciłem przyczepność i wyrwało mnie na koło ... Zachaczyłem ćwiekiem o bak i mam ładną szramę przy wlewie ... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu niby tylko sprzęgło? Przeca nic chyba się nie stanie jak będę miał cały czas puszczone sprzęgło i tylko puszczę gaz skoro motocykl się cały czas będzie toczył no i oczywiście w tej samej chwili co puszczę gaz to puszczę przedni hamulec. Będzie ok?

Ty naprawdę jesteś taki tępy czy udajesz?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnego geja. Ale ja naprawdę nie rozumiem tego dlaczego nie można i czym grozi samo odpuszczenie gazu? Przecież koło wtedy toczy się już normalnie jak przednie

 

Pooglądaj sobie na youtube klipy z highside to zobaczysz co się dzieje z rajderem po tym jak tylne koło gwałtownie odzyskuje przyczepność :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnego geja. Ale ja naprawdę nie rozumiem tego dlaczego nie można i czym grozi samo odpuszczenie gazu? Przecież koło wtedy toczy się już normalnie jak przednie

 

Nic się nie martw. Po prostu tak zrób - spuścić gaz i puść hamulec. Spoko, będzie fajnie. A potem nam opowiedz :wink:

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...