Skocz do zawartości

Granat, specjalnie dla ciebie :)


Adam M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z ostatnia dyskusja na temat nowego Nortona i niewiara wyrazona przez kolege Granata w zalety angielskich twinow chcialem zaprezentowac tu zartobliwy filmik zrobiony przez norweski klub BSA pod tytulem "Zaden dzwiek nie pobije tego" z podtytulem "2 powody kupowania motocykli BSA"

Mimo ze wystepuja tam nie tylko twiny tej firmy to jest tam ich kilka, a caly film wart obejrzenia.

 

 

Enjoy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.. to ja na razie nie mogę mieć klasycznego brytola. Bo nie mam brzucha co zachodzi na zbiornik, a z tego filmu wynika że to niezbędne... ;)

Ale dźwięk szlachetny!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba trzeba byc ich fanatykiem zeby doszukiwac sie jakichs fantastycznych dzwiekow, bo jak na moje ucho nic nadzwyczajnego w wydobywajacych sie dzwiekach nie dostrzegam :icon_rolleyes: No ale to moze tylko ja tak mam...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na norweskim filmie pokazane sa zarowno M20 jak M21. oraz sportowy singiel Gold Star. I dzwiek ich wszystkich wylapano i pokazano bardzo dokladnie i prawdziwie.

Mnie oprocz milego burczenia A65 najbardziej podoba sie jek Gold Stara na zejsciu z obrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...