Skocz do zawartości

Serwis Porsche


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może coś na temat poniższych serwisów:

 

Kraków Auto Serwis SC Lasota, ul. Fałęcka 43

Porsche Centrum Warszawa, ul. Połczyńska 111

Poznań Porsche Centrum Poznań, ul. Warszawska??

 

Chodzi o wymianę klocków i czujników przy Cayenne 3.2 2004, a co serwis, to wyższa cena. Jeśli ktoś korzystał z usług któregoś z powyższych serwisów, będę bardzo wdzięczna za informacje doradzające/odradzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w Opolu masz serwis Porsche http://www.porsche.lellek.pl/

 

Opole aktualnie nie serwisuje, przenoszą serwis do Katowic i tam będą działać od połowy października.

 

Jeżeli nie stać Cię na autoryzowany serwis pojedz do dobrego nieautoryzowanego zrobią to samo napewno nie gorzej ale zapewne dużo taniej :biggrin:

 

A możesz polecić konkretnie jakiś "dobry nieautoryzowany" serwis, gdzie zrobią to taniej i nie gorzej?? :bigrazz:

 

Pytałam o te trzy konkretne serwisy, licząc na to, że macie jakieś doświadczenie z nimi i że faktycznie pomożecie. Ale możemy rozwinąć temat na obszary: jeżeli Cię nie stać... Stasiek zrobi to taniej, itp. :) Przecież forum jest po to, żeby gadać :)

 

Wracając do Porsche: nie chodzi o to, żeby było jak najtaniej, ale żeby było fachowo i przy tym rozsądnie. Dla przykładu, pomiędzy tą samą usługą w Warszawie i w Poznaniu jest 800 PLN różnicy, sami się domyślcie kto jest droższy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możemy rozwinąć temat na obszary: jeżeli Cię nie stać...

 

Jak Cię nie stać na wymiane to trzeba było kupić dużego fiata, a nie Cayenne. Cayenne to nie beczkowóz, żeby byle kiepek przy tym grzebał - no chyba, że ci to wisi czy będzie hamował, czy nie.

Na Cayenne starczyło, a na eksploatacje nie?? :lalag: Czym sie sugerowałaś podczas zakupu, że serwis bedzie kosztował tyle co w Daewoo??

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię nie stać na wymiane to trzeba było kupić dużego fiata, a nie Cayenne. Cayenne to nie beczkowóz, żeby byle kiepek przy tym grzebał - no chyba, że ci to wisi czy będzie hamował, czy nie.

Na Cayenne starczyło, a na eksploatacje nie?? :lalag: Czym sie sugerowałaś podczas zakupu, że serwis bedzie kosztował tyle co w Daewoo??

 

pzdr

Mycior, chyba Malvina wyraźnie napisała, na czym jej zależy - na tym, żeby było dobrze zrobione, najchętniej w autoryzowanym serwisie, a że mają rozrzut cenowy niemały, to chyba normalne, że nie chce przepłacić za tą samą usługę? Nikt o Panach Zenkach nie mówił.

Nie spinaj się tak i nie wsiadaj na nią bez sensu, to Cię może przewiezie :wink: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię nie stać na wymiane to trzeba było kupić dużego fiata, a nie Cayenne. Cayenne to nie beczkowóz, żeby byle kiepek przy tym grzebał - no chyba, że ci to wisi czy będzie hamował, czy nie.

Na Cayenne starczyło, a na eksploatacje nie?? :lalag: Czym sie sugerowałaś podczas zakupu, że serwis bedzie kosztował tyle co w Daewoo??

 

pzdr

 

Facet, zrób sobie edit'a do tego post'a, albo podjedź do mnie, poćwiczymy czytanie ze zrozumieniem, bo się wystawiasz gołym zadem na powszechne pośmiewisko...

 

Piszesz, że Cayenne, to nie beczkowóz, że "kiepek" nie powinien przy nim grzebać, masz jakieś doświadczenie, to pisz konkretnie, w którym warsztacie nie ma onych "kiepków" i ile śpiewają za wymianę klocków. Ile Porsche w życiu przerobiłeś, że taki mądry jesteś, co?? Gula skoczyła, bo blond d**a spytała o serwis auta nawet przez Clarksona uznawanego za jedno z najbrzydszych aut świata, a mimo to kojarzącego się z mechanicznym i stylistycznym luksusem [sic!]?? Wyluzuj. Daewoo to też luksus, nie musisz mieć kompleksów :icon_razz:

 

Ajriszkofi - wielkie MERCI za próbę obrony :notworthy:

 

Malva, a Ty się Porszakiem wozisz? :D

 

Bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Tych serwisów akurat nie odwiedzałem ale najczęściej jeżdżę do ......, mogę ich polecić. Moim zdaniem sa jednym z najlepszych serwisów porsche w polsce. A byłem u nich już kilka razy.

Edytowane przez _Monter_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych serwisów akurat nie odwiedzałem ale najczęściej jeżdżę do Lellka w Katowicach, mogę ich polecić. Moim zdaniem są jednym z najlepszych serwisów porsche. A byłem u nich już kilka razy.

 

Archeolog? Z Olsztyna do Katowic?!?!?! Przestań spamować i reklamować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...