Skocz do zawartości

"ENCOUNTER-Czyli uliczne starcie"


Rekomendowane odpowiedzi

Na filmie ani w jednym momencie nie bylo jakiejs groznej sytuacji wiec nie wiem po co ta cala napinka?

 

Film to zlepek iluś tam dni i zdjęć ,,, a chyba wiesz dobrze, że na drodze mozesz wszystkiego się spodziewać.

 

Polecam film Wojownicy Ulicy kiedyś był chyba w ŚM ...

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie ani w jednym momencie nie bylo jakiejs groznej sytuacji wiec nie wiem po co ta cala napinka?

No bo przecież "kontrolowali sytuację". A czy my jak jeździmy tak jak jeździmy, to przypadkiem nie myślimy tak samo? Kij tam znaki, przecież "kontroluję sytuację". A potem jest dział "wypadki" i posty o robieniu kolumny za trumną.

 

Zrozum, nie chodzi o to jak było na filmie tylko gdzie było. Naprawdę nie jestem anyt-stuntowcem, bo dawno doszedłem do tego że nic mi do tego jak ktoś wydaje swoje pieniądze i jakie ma hobby. I niewątpliwie żeby robić to co oni to trzeba mieć talent i poświecić na to dużo czasu. I wielki szacun za to :notworthy: :notworthy: poważnie.

 

ALE NIE NA DRODZE PUBLICZNEJ!!!! (Gdzieś widziałem filmik jak jakiś Francuz stuntował na TRAWIE!! Bez stoppie, ale reszta była.)

 

Także chodzi mi tu o jakąkolwiek odpowiedzialność za to co się robi. A tutaj, sorki, ale jest jej brak. I tyle.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japie***ole co za precle na tym forum :D

Chłopaki dobrze jeżdzą i nie mówcie, że mają stuntować na parkingach bo robią to każdego dnia,bo to polska czołówka stunterów,a że wyjechali na ulice i pokazali swoje umiejętności to już ich sprawa,widać ze mają to opanowe,pierwszy raz napewno tego nie robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko dobre ujęcia. Pomysł fajny, ale jakoś ciągłe latanie na gumie, czy jej palenie mi się znudziło. Myślę, że gdyby tak zmontowany film przedstawiał jazdę w mieście(nie taką) + na torze to byłby bardzo dobry film.

 

 

Co do stuntu na ulicy. Ja jestem przeciw, bo zawsze jest to " a gdyby".

 

 

Lime klikasz login, jak Cie przekieruje, to pod ramkami masz rejestracja

Edytowane przez Edie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz wszystko jest we flashu - nie ma szans na bezposredni link.

A jak ktos wrzuca na youtube lub inny portal - usuwaja. Ja sadze ze dla nakladu ich pracy i tego ze material takiej jakosci dostepny jest za free mozna poswiecic 5 sekund na rejestracje.

 

A juz czemu stronka nie dziala trzeba by sie pytac jej administratorow.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...