Skocz do zawartości

Mandat za "zakrywanie" tablicy rej.


Lukepl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno jadąc przez czesję widziałem super patent - nie wiem czy było to specjalnie, ale... mianowicie numery na tablicy były zasłonięte.... opadającym łańcuchem do zakuwania moto! Zawsze można rzec, "obsunęło się po drodze, a nie mam gdzie tego trzymać, no a u nas motocykla cza pilnować..."

 

Co nie zmienia faktu że tych co podginają tablice czy mocują je poziomo uważam za miękkie faje, a podginanie to ekstremalnie wsiowy lans... ale to moja prywatna opinia.

 

Na CB650 ciężko sie łamie przepisy. :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF??? Ty chyba przepisów nie znasz.... A ja nie muszę sobie tłumaczyć kompleksów dwójką z przodu na pasach....

Poza tym, to nie jest jedyny motocykl na który wsiadam, ale skąd ty to masz wiedzieć?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica skierowana jest w dół pod kątem około 45* a nie może przekraczać 15*

 

Chyba masz jednak problemy z czytaniem, nie moze przekraczac kata 30 stopni.

 

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wolę pojeździć. Mam takie okolice, że kurtyzany nie podskoczą. No, ja wiem, że we wrocku nie ma dobrych ulic tylko dziurawy bruk i japoński ogród.. :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wolę pojeździć. Mam takie okolice, że kurtyzany nie podskoczą. No, ja wiem, że we wrocku nie ma dobrych ulic tylko dziurawy bruk i japoński ogród.. :)

 

i fontanna!! nie zapominaj o wytrysku dutkiewicza bo zezwolenia na wjazd do miasta nie dostaniesz :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie więcej niż o 15°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku dołowi"

 

:icon_mrgreen:

 

Widziales juz kogos kto mial zagieta tablice ku dolowi ? ? ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno jadąc przez czesję widziałem super patent - nie wiem czy było to specjalnie, ale... mianowicie numery na tablicy były zasłonięte.... opadającym łańcuchem do zakuwania moto! Zawsze można rzec, "obsunęło się po drodze, a nie mam gdzie tego trzymać, no a u nas motocykla cza pilnować..."

 

Buber może widziałeś mnie. Dopiero na fotkach zobaczyłam, że łańcuch częściowo zasłania tablice :)

http://picasaweb.google.com/motozlot/Inne#...641849224628642

 

 

Edytowane przez igrazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sobą na dłuższej trasie to ja na ogół swoją lepszą połowę widzę.. Zawsze chce pierwsza jechać.. :)

 

Ale właśnie o to chodzi - koncepcja w sam raz.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakleić na blachę poczciwą PL`kę, dobrze zleje sie z tym co na tablicy wiec przypadkowy patrol stojący za tobą na np. światłach moze sie odrazu nie czepi a fotoradar moze Ci skoczyć ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a co sądzicie o czyms takim jak "myk - tablica" ? - bo mi mod wycial pytanie przy piwie chyba na ten teamt...

 

"Ci wyciął" faktycznie. to już wiesz, co sądzimy :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...