Skocz do zawartości

Paranoja roku ! Pie*** Polonez


Mobilaiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Halo Jakim Łukiem, super Drogi mamy, super ludzi :D Zapraszamy

 

 

Takrze super obwodnice i bariery przyjazne motocyklistom :banghead:

 

 

I zniszczyłeś wizerunek motocyklisty.

 

potwierdzil, niech sie ku*wa ludzie boja

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zniszczyłeś wizerunek motocyklisty.

 

Bo Mobiliaz jest taki troche nieokszesany :bigrazz: ale za moto miał prawo się wku**ić , jak by na mnie padło dziatek pewnie by już nie żył a ja siedział bym w więzieniu ;)

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sie ..... dobrego adwokata bierz i walcz ......... przecież to Dziadek zniszczył Twoje mienie ..... nawet jak zaparkowałeś na miejscu dla Niepełnosprawnych to nie ma prawa tego zrobić!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnij zastosowane pojęcie "niepełnosprytności". potem ewentualnie można poczekać na opinię forumowych speców od ubezpieczeń, ale IMHO normalnie należy zgłosić szkodę z oc sprawcy - cokolwiek by dziadek nie miał w papierach, fakt dokonania przez niego szkody został - jak rozumiem Twoją informację - stwierdzony w policyjnym protokole. znakomita większość wypadków drogowych to "sprawa przypadkowa" (celowych jest niewiele) i właśnie do tego służy obowiązkowa polisa komunikacyjna oc

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i to nie zgodne z prawem ale ja zapukałbym do dziada do domu z rachunkiem w ręku, jak by kasy nie dał dobrowolnie to sam bym wziął..... nie zwarzajac na ew konsekwencje.... bo w tym kraju w majestacie prawa poszkodowany jest winny

 

Dopiero wtedy sobie przewali, odebranie komuś siłą swojego długu jest surowiej karane, niż okradzenie go z takiej samej sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierko na Dąbrowskiego wiza wi dawnego domu kultury czy czegoś takiego.

 

Enzo-jaka kara? Jedynie chyba tylko Iskra ma karę, że jest z kimś takim jak Ty. W dniu dzisiejszym nie mam ochoty na żarty zwłaszcza z mojej osoby.

 

Sprawa wygląda następująco, był właśnie u mnie znajomy prawnik i wnoszę sprawę do sądu. Raz się żyje.

Nie była to koperta, żaden zakaz.

Ja mogę beknąć za zniszczenie maski poloneza, z chęcią nawet zapłacę. Ale dziadek co do grosza zapłaci za moto a naprawie najdrożej jak się da. Tak jak wyżej koledzy wspominali. Prawko zrobił za młodu a papiery dostał później więc sorry nie będę odpowiadał za chorych umysłowo co niszczą cudze mienie.

 

Jedno co mnie smuci, że w naszym kraju mamy tak ograniczonych i NIEDOUCZONYCH policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykromi Mobilaiz

Miałeś takiego ku*wa pecha ... Ale nic facetowi nie zrobisz. Ma żółte papiery przez co "jest nietykalny".

Naprawde nie wiem czy jest jakaś możliwość odzyskania pieniędzy za uszkodzenie motonga...

Tacy ludzie nie powinni wychodzić z zakładu.

Piotrek ludzie chorzy psychicznie mogą robić cokolwiek zechcą (niestety)...

 

To jakim prawem ma pj?przecież to się w głowie nie mieści.Musi być jakieś pozytywne rozwiązanie dla ciebie.Żyjemy przecież w państwie prawa,czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Halo Halo Jakim Łukiem, super Drogi mamy, super ludzi :D Zapraszamy

 

Że Mobilaiz trafił na jakiegoś nawiedzonego w złotym polonezie to nie znaczy, że wszyscy tacy są :D Mamy np. mniej nienawiedzonych w lamborgini :wink:

 

Tak więc Zapraszam :bigrazz:

 

 

 

od której strony te super drogi?! miałem przyjemność przejechać w poniedziałek miasto z zachodu na wschód i wszędzie rozkopane i korki! wyjazd na północ też jeszcze kończą! nie wspomnę o fotradarach co 2 km. Ale samo miasto ładne :lalag: , czyste i przestrzenne, przyznaję.

 

No i gratuluję służb mundurowych z ich podejściem :). Typowym zresztą - działać po najmniejszej linii oporu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierko na Dąbrowskiego wiza wi dawnego domu kultury czy czegoś takiego.

 

Enzo-jaka kara? Jedynie chyba tylko Iskra ma karę, że jest z kimś takim jak Ty. W dniu dzisiejszym nie mam ochoty na żarty zwłaszcza z mojej osoby.

 

Sprawa wygląda następująco, był właśnie u mnie znajomy prawnik i wnoszę sprawę do sądu. Raz się żyje.

Nie była to koperta, żaden zakaz.

Ja mogę beknąć za zniszczenie maski poloneza, z chęcią nawet zapłacę. Ale dziadek co do grosza zapłaci za moto a naprawie najdrożej jak się da. Tak jak wyżej koledzy wspominali. Prawko zrobił za młodu a papiery dostał później więc sorry nie będę odpowiadał za chorych umysłowo co niszczą cudze mienie.

 

Jedno co mnie smuci, że w naszym kraju mamy tak ograniczonych i NIEDOUCZONYCH policjantów.

 

 

Nie spinaj się tak bo Ci żyłaka pęknie :biggrin:

 

Stara prawda głosi że jak ktoś się nie nadaje na żadne studia i do żadnej roboty to idzie na policjanta :biggrin: więc nie ma się co dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rece mi opadaja jak ten dzial czytam..

 

Dziadek pewnie juz niejedno narobil, a ze jest bezkarny to jezdzi i dalej taranuje..

Jakby ktos go nauczyl, ze nie jest bezkarny to zaraz by przestal...

 

Bez kitu. Paranoja.

Idz do gazety z tym. Wrzucimy na wykop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo nagonka na Rzeszów idzie. IsKra ma racje-zajebiste miasto, nawet te drogi spoko a że wykopy bo robią coraz to więcej nowych dróg. Barierki jak barierki więcej ich widziałem w innych krańcach Polski niż u nas. Coż psychopaci jak psychopaci wszędzie zdażyć się mogą.

 

Teraz też trochę śmiać mi się chce choć jest mi nie do śmiechu. Jak dziadek wyszedł spokojnie po rozwaleniu mojego moto z samochodu i po tym jak skakałem na jego masce i powiedział "przepraszam Pana ale zaparkował Pan na moim miejscu na którym parkuje od 30 lat"

Po czym jak przyjechała policja i zadawała mu pytania gość nic się nie odezwał wyciągnął papiery i pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc Zapraszam :bigrazz:

Heh - do siebie zapraszasz, czy ogólnie do miasta? ;)

BTW: co tak na prawdę przedstawia/symbolizuje ten słynny pomnik? ;)

 

 

A w kwestii samej sprawy, to bardzo ważne jest co odnotowała policja, bo jeśli tylko fakt 'zbutania' maski Poldka (a nie wspomnieli o przyczynie), to będzie gorzej. Jeśli jest tam zapisane, że przeszlifował moto (chociaż za to powienien dostać mandat i punkty), to pewnie wystarczy zgłoszenie sprawy/szkody do jego ubezpieczyciela, a tam czeka Cię 'typowa' walka o swoje...

Jeśli policja mówiła coś o jego papierach (i o tym, że jemu nic nie można zrobić), to wąptpię, by wystawili mu mandat, a co za tym idzie - w notatce napisali pewnie wyłącznie o tym, że (z niewiadomych przyczyn) 'wariat motocyklista' skakał mu po masce... Uważaj też żeby nie dopadli Cię za stresowanie chorego psychicznie człowieka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...