Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, a ktos wie co z kolega od Bandita z padnietym alarmem. Ja odjezdzalem z 1h po was i on dopiero mial gdzies pchac swoj sprzet gdzi mozna podjechac samochodem z przyczepka. Ale widzac jaki tam byl chaos to pewnie jeszcze na ta przyczepke czeka...

Dzieki za przejazdzke. Grupka szybka chyba niezle na poczatku poginala, bo wyjechalem moze z 2 min poslizgiem i dopiero po prawie 20 km was dogonilem. A i tak suma sumarum grupa "wolna dojechala" praktycznie w tym samym czasie.

Powrot troche korokowo masakryczny byl. Chwala Bogu ze tam na 2 kolkach pojechalem...

 

Jak kiedys zrzuce fotki to wrzuce (ale caly tydzien jestem poza w-wa wiec moze dopiero w przyszlym tyg).

 

PS - krolik/zajac rzadzi :D

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i plecaczek + kumpel na drugim moto pojechaliśmy o 9 i trasa była elegancka, powrót niestety wcześniejszy.. Dramat, żałuję że to widziałem, uwielbiam oglądać pokazy i jestem zawsze zajarany jak firanki na takich imprezach a tu taka tragedia.. : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, a ktos wie co z kolega od Bandita z padnietym alarmem. Ja odjezdzalem z 1h po was i on dopiero mial gdzies pchac swoj sprzet gdzi mozna podjechac samochodem z przyczepka. Ale widzac jaki tam byl chaos to pewnie jeszcze na ta przyczepke czeka...

Dzieki za przejazdzke. Grupka szybka chyba niezle na poczatku poginala, bo wyjechalem moze z 2 min poslizgiem i dopiero po prawie 20 km was dogonilem. A i tak suma sumarum grupa "wolna dojechala" praktycznie w tym samym czasie.

Powrot troche korokowo masakryczny byl. Chwala Bogu ze tam na 2 kolkach pojechalem...

 

Jak kiedys zrzuce fotki to wrzuce (ale caly tydzien jestem poza w-wa wiec moze dopiero w przyszlym tyg).

 

PS - krolik/zajac rzadzi :D

a o której wyjechałeś z Radomia??

 

ja z Kubą musieliśmy uciec ok 13tej i było zacnie, prędkości do janek ok 160-170 (czywiście po za odcinkiem remontowanym- po 1 pasie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy!

Wlasnie wszedlem do domu. My sobie jeszcze walnelismy traske do Opoczna na stacje bliska :biggrin:

potem powrot do wawki i skonczylismy w siwym dymie na pulawskiej.

 

Pomimo chaosu jaki panowal bardzo mi sie podobalo :bigrazz:

 

Dzieki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pomimo chaosu jaki panowal bardzo mi sie podobalo :bigrazz:

 

Dzieki!

 

a ogladałeś pokaz su 27??

byłem pierwszy i ostatni raz. 1,5 h w kolejce po bilet potem 5 h w korku radom-kielce puszką, i żeby tego było mało tragedia widziana na żywo ... nie tam żebym się użalał

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS - krolik/zajac rzadzi :D

 

Odczepisz sie :icon_twisted: :icon_evil: :icon_razz:

 

Dzieki wszystkim za miłą przejażdżkę(Opoczno i te sprawy)szkoda pilotów [*] widok makabryczny....

Podziekowania dla załogi Polich Bandit Crew (przechowalnia bagażu i towarzystwo).Dziękuję mojemu TORNISTROWI za ogrzewanie moich pleców....obejmowanie i takie tam :biggrin: :lalag:

 

To kiedy robimy jakąś traskę? :icon_mrgreen:

 

Całusy! :biggrin:

 

P.S

Jak dla mnie na dwa wyjazdy na AIR SHOW (widziałem dwa wypadki : Grupa Żelazny i dziś białoruscy piloci....)okazały się pechowe....

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ogladałeś pokaz su 27??

byłem pierwszy i ostatni raz. 1,5 h w kolejce po bilet potem 5 h w korku radom-kielce puszką, i żeby tego było mało tragedia widziana na żywo ... nie tam żebym się użalał

 

[*]

 

tak ogladalem, potezna maszyna.. [*] dla pilotow..

 

 

Jesli chodzi o chaos to bardziej mialem na mysli chaos jaki byl w naszej grupie moto :)

 

Jesli chodzi o organizacje AIRSHOW to fakt, za biletami stalismy.. mogli to jakos usprawnic. Na przyklad w budkach z jedzeniem sprzedawac bilety i sprawdzac przy wyjsciu :bigrazz: taka optymalizacja :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...