Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Kazimierzu ma byc spokoj i cisza !!!!! :icon_mrgreen:

Wyjazd ma byc lajtowy i relaksacyjny z nastawieniem na podziwianie przyrody :clap: :buttrock: :crossy:

 

Ależ oczywiście, że będziemy grzeczni.... (tak skrzyżowałam palce) :icon_mrgreen:

W Radomiu (Opocznie i gdzie nas tam jeszcze poniosło) też było lajtowo i relaksacyjnie :biggrin:

 

 

P.S. Gdzie reszta fotek?....... :icon_twisted:

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na te ode mnie :icon_twisted: :cool:

 

Fotki moga być,gorzej z filmikiem :icon_twisted: :icon_razz:

 

elooo Bractwo Chaosu :> jedziemy rozrabiać do Kazimierza???? :icon_mrgreen: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

 

A kiedy planujecie wyjazd??Jeśli sobota to ja niestety odpadam :icon_rolleyes:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy my w Radomiu robiliśmy cokolwiek innego? :icon_twisted:

 

Ze oprocz chaosu i rozrabiania ?? :icon_twisted:

A kto Was tam wie ...........

 

Ależ oczywiście, że będziemy grzeczni.... (tak skrzyżowałam palce) :icon_mrgreen:

 

Co prawda ja wole te .... nie grzeczne dziewczynki :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze oprocz chaosu i rozrabiania ?? :icon_twisted:

A kto Was tam wie ...........

 

Co prawda ja wole te .... nie grzeczne dziewczynki :icon_razz:

 

ad 1. Już my wiemy co się tam działo :icon_twisted:

 

ad 2. Jedyna słuszna odpowiedź :biggrin:

 

A kiedy planujecie wyjazd??Jeśli sobota to ja niestety odpadam :icon_rolleyes:

 

12.09 (sobota)

jest osobny wątek na temat tego wyjazdu

 

Fotki moga być,gorzej z filmikiem :icon_twisted: :icon_razz:

 

Widziałam film............. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Już my wiemy co się tam działo :icon_twisted:

 

ad 2. Jedyna słuszna odpowiedź :biggrin:

12.09 (sobota)

jest osobny wątek na temat tego wyjazdu

Widziałam film............. :icon_mrgreen:

 

 

12 tez odpadam :banghead:

Oby tego filmu nie puszczali w kinach bo nie opędzę sie od fanów ;)

 

Reflektuje ktoś z CHAOSGrupy pojechać do Arkadii((nie dziewczyny,nie chodzi o to centrum handlowe :icon_razz: :biggrin: ) w niedziele,a pozniej gdzie nas droga poniesie(w tym mamy pewna wprawe :icon_mrgreen: ) ??

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 tez odpadam :banghead:

Oby tego filmu nie puszczali w kinach bo nie opędzę sie od fanów ;)

 

Reflektuje ktoś z CHAOSGrupy pojechać do Arkadii((nie dziewczyny,nie chodzi o to centrum handlowe :icon_razz: :biggrin: ) w niedziele,a pozniej gdzie nas droga poniesie(w tym mamy pewna wprawe :icon_mrgreen: ) ??

 

Chodzi o tą agencję towarzyską :icon_question: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tą agencję towarzyską :icon_question: :icon_mrgreen:

 

A ja myślałam, że Ty taki grzeczny i poukładany.... ostoja i podpora tego Chaosu :icon_mrgreen:

 

Reflektuje ktoś z CHAOSGrupy pojechać do Arkadii((nie dziewczyny,nie chodzi o to centrum handlowe :icon_razz: :biggrin: ) w niedziele,a pozniej gdzie nas droga poniesie(w tym mamy pewna wprawe :icon_mrgreen: ) ??

 

To co z tą niedzielą?

 

P.S. Gdzie reszta fotek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że Ty taki grzeczny i poukładany.... ostoja i podpora tego Chaosu :icon_mrgreen:

 

No właśnie pytam bo jakby wyszło że tak to bym odmówił :icon_twisted:

 

Ps. Jak się gdzies wybieracie w niedziele po 10-tej to bym się pisał na mały road trip ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ch*j :banghead: :banghead:

Tak to jest pracowac w zje**nym handlu ze zje**nymi ludzmi....w niedziele pracuje 15-21 :bigrazz:

W takim razie zróbcie jakieś zdjęcia z miejsca gdzie dojedziecie :icon_rolleyes:

 

P.S

A może ktos chce sie ktoregos dnia pokrecic wieczorkiem?? :icon_twisted:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe zdjecia od Karoliny

 

http://picasaweb.google.com/bluszczy/Karol...CKWMvcmAkJiZLg#

 

 

PS: operator kamery nie mogl sie zdecydowac jak krecic kroliczka czy pionowo czy poziomo. Jedyna szansa na normalne ogladanie to przekrecac laptopa/monitor dla uzyskania poprawnego obrazu :biggrin: Przepraszamy za usterki :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe zdjecia od Karoliny

 

http://picasaweb.google.com/bluszczy/Karol...CKWMvcmAkJiZLg#

PS: operator kamery nie mogl sie zdecydowac jak krecic kroliczka czy pionowo czy poziomo. Jedyna szansa na normalne ogladanie to przekrecac laptopa/monitor dla uzyskania poprawnego obrazu :biggrin: Przepraszamy za usterki :bigrazz:

 

Bluszczy GRABISZ sobie :icon_twisted: :icon_mrgreen: ja rozumiem ze cenzura dzialala :icon_razz:

A ja wam dam mówić do mnie"Jaki czub" :icon_razz:

 

Damy radę i wieczorkiem :wink:

 

To ładować ekipe :icon_razz:

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...