Skocz do zawartości

rosnące obroty w miare nagrzewania sie silnika


markoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich !!!posiadam rosyjskiego MW-750 z 1960r (KUNDEL) http://img20.imageshack.us/img20/1377/mw7502.jpg -------sami zobaczcie.. mam problem z rosnącymi obrotami w miare nagrzewania

silnika czym jest więcej nagrzany tym silnik szybciej chodz na postoju.

zmieniłem uszczelki pod gażnikami (fałszywe powietsze) i dalej to samo.

proszę o pomac.jeśli ktoś miał takie kłopoty niech napisze co i jak.

pozdrawiem wszystkich i z góry dzięki za odpowiedz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich !!!posiadam rosyjskiego MW-750 z 1960r (KUNDEL) http://img20.imageshack.us/img20/1377/mw7502.jpg -------sami zobaczcie.. mam problem z rosnącymi obrotami w miare nagrzewania

silnika czym jest więcej nagrzany tym silnik szybciej chodz na postoju.

zmieniłem uszczelki pod gażnikami (fałszywe powietsze) i dalej to samo.

proszę o pomac.jeśli ktoś miał takie kłopoty niech napisze co i jak.

pozdrawiem wszystkich i z góry dzięki za odpowiedz!!!!

 

Sprawdź na płycie traserskiej lub przynajmniej przykładając liniał lub suwmiarkę, czy nie jest wykrzywiony kołnierz do mocowania gaźnika. Na styku z uszczelką często powstaje szczelinka. przez którą zasysane jest fałszywe powietrze. Druga sprawa, to materiał z którego jest zrobiona podkładka. Osobiście spraktykowałem, że najlepsza jest ze zbrojonego, grubego klingierytu lub z tekstolitu 4-5 mm + 2 cienkie uszczelki klingierytowe na styku podkładki z cylindrem i gaźnikiem. Całkowicie uniknąć zjawiska wzrostu obrotów po nagrzaniu silnika się nie da, bo winien jest nagrzewany gaźnik. To od temperatury paruje intensywniej paliwo i mieszanka się dodatkowo wzbogaca. Współczesne benzyny są pod tym względem niestety "za dobre" do takich konstrukcji jak MW czy K750. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione!!! dałem 4 x 1,5mm do tego 2 x tekturowe a wszystko przełorzyłem smarem z zawartością miedzi.jest niby ok ,ale po dłuższej przejażdżce i tak trochę szybciej chodzi silnik,ale to juz nic.ogólnie jest gut.dzięki za porady i pozdrawiam wszystkich. :lalag:

Edytowane przez markoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...