Skocz do zawartości

Czy aby nie za późno?


Luisiana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! To dopiero mój drugi post, aczkolwiek poczynania forum śledziłem jako gość już od kilku miesięcy, ale nie o tym chciałem pogadać ,a raczej nie o to zapytać..

Moje pytanie dotyczy nauki jazdy, gdyż od zawsze pasjonowałem sie motorami, śledziłem moto gp, ówczesne 500 itd fan żużla oraz jesli była mozliwość namawiałem kuzyna do przejażdżki na jego motorze itd itp jestem absolutnie zakochany ( w ścigach..) i tu nasuwa mi się pytanie czy aby na pewno dobrze zrobię ucząc się dopiero teraz, czy tak naprawdę mogę jeszcze poczekać czy powinienem prawo jazdy zrobić jak najszybciej czy jest sens i czy na pewno nie jestem za stary do nauki, wcześniej nie uczyłem się jeździć na motorach samochodem jeżdżę jakiś czas ale wiem że moto to zupełnie co innego proszę o radę gdyż naprawde zastanawiam się czy wystarczy mi umiejętności oraz możliwości połapania wszystkiego w tak bądź co bądź późnym wieku..

Co radzicie? :icon_rolleyes:

Prosiłbym o wyrozumiałość oraz raczej poważne posty gdyż naprawdę długo zastanawiałem się nad zamieszczeniem tego postu..

Dzięki, pozdrawiam, :notworthy:

Edytowane przez Luisiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]czy aby na pewno dobrze zrobię ucząc się dopiero teraz, czy tak naprawdę mogę jeszcze poczekać czy powinienem prawo jazdy zrobić jak najszybciej czy jest sens i czy na pewno nie jestem za stary do nauki,

 

Spoko wodza, ani nie jestes za stary ani za mlody. :lalag:

W roznym wieku ludzie zaczynaja przygode z motocyklami i jak czujesz ze to jest to co lubisz ... startuj :buttrock:

Jak mowi maxyma .... born to be wild, ride to life - life to ride :crossy: :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że luz. Był nawet kiedyś jakiś gość, który swój pierwszy trening karate odbył w wieku lat 40. Nie osiągnął nigdy takiej sprawności jak inni, którzy ćwiczyli od małego, ale odnosił ponoć spore sukcesy sportowe. Opanował do perfekcji to, co wychodziło mu najlepiej kładąc lachę na pozostałych elementach. Czyli wniosek z tego, że na nic nigdy nie jest za późno tylko drogi są inne.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu nasuwa mi się pytanie czy aby na pewno dobrze zrobię ucząc się dopiero teraz, czy tak naprawdę mogę jeszcze poczekać czy powinienem prawo jazdy zrobić jak najszybciej czy jest sens i czy na pewno nie jestem za stary do nauki, (...)

 

nieeee, no coś Ty... w tym wieku to już tylko kapcie i pilot do tv. ewentualnie spisać testament i czekać w fotelu na emeryturę, bo kto to widział jeszcze się w przestrzeni publicznej poruszać - a nie daj bóg pojazdem mechanicznym! :icon_mrgreen:

jsz

 

ps. jak zobaczyłem posta, to obstawiałem pytającego na 2x tyle...

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest za późno..., nie zastanawiaj się, tylko zaczynaj działać..., powodzenia życzę,

 

...born to be wild, ride to life - life to ride :crossy: :notworthy:

 

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami i członkami :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! To dopiero mój drugi post, aczkolwiek poczynania forum śledziłem jako gość już od kilku miesięcy, ale nie o tym chciałem pogadać ,a raczej nie o to zapytać..

Moje pytanie dotyczy nauki jazdy, gdyż od zawsze pasjonowałem sie motorami, śledziłem moto gp, ówczesne 500 itd fan żużla oraz jesli była mozliwość namawiałem kuzyna do przejażdżki na jego motorze itd itp jestem absolutnie zakochany ( w ścigach..) i tu nasuwa mi się pytanie czy aby na pewno dobrze zrobię ucząc się dopiero teraz, czy tak naprawdę mogę jeszcze poczekać czy powinienem prawo jazdy zrobić jak najszybciej czy jest sens i czy na pewno nie jestem za stary do nauki, wcześniej nie uczyłem się jeździć na motorach samochodem jeżdżę jakiś czas ale wiem że moto to zupełnie co innego proszę o radę gdyż naprawde zastanawiam się czy wystarczy mi umiejętności oraz możliwości połapania wszystkiego w tak bądź co bądź późnym wieku..

Co radzicie? :icon_rolleyes:

Prosiłbym o wyrozumiałość oraz raczej poważne posty gdyż naprawdę długo zastanawiałem się nad zamieszczeniem tego postu..

Dzięki, pozdrawiam, :notworthy:

 

Dobrze widzę? Masz 24 lata? I Ty się zastanawiasz czy nie jest za późno na naukę? ;-)

Ja mam 26 i w tym roku zacząłem jeździć oraz kupiłem moto. Mój kolega właśnie się uczy - jest dobrze po 30-tce ;-)

Spokojnie startuj. Wiek ma znaczenie jedynie w przypadku sprawności fizycznej i zdrowia ale są ludzie, którzy jeżdżą do późnych lat "drugiej mlodości" ;-)

 

Wszystkiego się nauczysz. Ja powoli zaczynam ogarniać. W grupie, w której jeżdżę jestem jednym ze starszych i uczę się od kolegów młodszych ode mnie o 5-6 lat. Niektórzy naprawdę nieźle już jeżdżą.

 

Rób prawko, kupuj moto i spotykamy się na trasie! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeee, no coś Ty... w tym wieku to już tylko kapcie i pilot do tv. ewentualnie spisać testament i czekać w fotelu na emeryturę, bo kto to widział jeszcze się w przestrzeni publicznej poruszać - a nie daj bóg pojazdem mechanicznym! :icon_mrgreen:

jsz

 

ps. jak zobaczyłem posta, to obstawiałem pytającego na 2x tyle...

Oooops! Faktycznie. Też myślałem, że kolega ma tak trochę więcej ode mnie :) ehehehehehe

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym wieku juz bym nie ryzykowal, bo w czasie jazdy stawy ostro po dupie dostaja a juz nie maja tej wytrzymalosci co kiedys. Co wiecej koncentracja juz nie ta no i osteoporoza... mala gleba parkingowa a mozesz sie caly polamac. Wogole najlepszy wiek na nauke to tak w okolicach 10 lat, mozg chlonny jak gabka a jednoczesnie dojrzaly. Nie sluchaj rad starcow po 30-tce, dopadla ich demencja, jedynie jeszua utrzymal sie przy zdrowych zmyslach i dobrze prawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona zauroczyła się motocyklami po wizycie ze mną na targach. Przysiadła się do Suzuki GSX i powiedziała, że będzie jeździć. Wcześniej nawet nie myślała o tym. Miała wtedy 25 lat, a teraz, rok później ma już prawo jazdy i swój motocykl na którym dobrze sobie radzi :buttrock:

Nie marudź tylko ucz się jeździć, zdawaj prawko i ciesz się wolnością i jazdą dwukołowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest za późno..., nie zastanawiaj się, tylko zaczynaj działać..., powodzenia życzę,

 

 

 

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami i członkami :icon_mrgreen:

 

 

 

MGS-u :icon_twisted:

 

 

Moja matka rodzicielka śmiga sobie na bmw f650, chociaż z początku troszkę się bała ale przeszło jej

niestety ...

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet weź przestań ! Ja swój motocykl kupiłem i prawko (na moto, bo na katamarana to w wieku lat 17 :) ) zrobiłem właśnie jak miałem 24 lata ! :icon_mrgreen:

 

Wcześniej rower i motorower (no i puszka ale to było o jednośladach)... I spoko luz ! :lalag:

 

Więc nie zastanawiaj się nawet tylko do szkoły jazdy a poźniej (albo tak jak ja odwrotnie :icon_mrgreen: z tym że jak z jazdą czekałem do zdania egzaminu ! Żeby nie było że bez prawka jeździłem po drogach :P) i po moto ! :icon_mrgreen: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...