Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem


jurjuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się w tej Polsce dzieje, moja mama była pare dni temu w Warszawie na delegacji, jechała sobie autem elegancko, zadzwonił szef to troche przyspieszyła. Stanęła na światłach, podjechał do niej motocyklista, chciał wybić szybę ręką(!), nie mógł wybić to lusterko urwał :/

Mama wiadomo, przerażona ... :/

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się w tej Polsce dzieje, moja mama była pare dni temu w Warszawie na delegacji, jechała sobie autem elegancko, zadzwonił szef to troche przyspieszyła. Stanęła na światłach, podjechał do niej motocyklista, chciał wybić szybę ręką(!), nie mógł wybić to lusterko urwał :/

Mama wiadomo, przerażona ... :/

Byłbyś fajniejszy, gdybyś wymyślił to sam, a nie wzorował się na koledze wojtek-rr

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1471008

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj wszyscy rwą tylko lusterka czy jest może ktoś kto kroi kołpaki? Bo potrzebuję komplet 14", najlepiej ze spinnerami bo to do Kadetta 1.4 LPG ma być. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne - już wiem bycie supermenem, zaradnym życiowo facetem objawia się głównie rozpierdalaniem lusterek laskom co ci drogę zajechały - nic dodać, nic ująć.

Tomgor, zanimi zaczniesz pisać przeczytaj jescze raz opis zdarzenia. Jeszcze raz powtórzę Ci, bo widać, że masz problem ze zrozumieniem przebiegu zdarzenia:

1. Laska udzerzyła mnie swoim samochodem, a nie zajechała drogę

2. Zatrzymałem się przy niej w celu zwrócenia jej uwagi, czy wie co robi

3. Na delikatne zapukanie w szybkę nie zareagowała, bo była zajęta rozmową przez telefon

4. Na mocniejsze zapukanie odpowiedziała mi środkowym palcem

 

Do tej chwili osoba ta:

 

1. o mało mnie nie pokiereszowała

2. przedstawiała lekceważący stosunek do Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym

3. pierwsza zachowała się arogancko i agresywnie w sosunku do mojej osoby

 

No a Ty, obrońca prawa nadal jej bronisz :) hahaha

 

Czy wyskoczyłbym do dwóch dresów? Teraz pewnie nie, ale jak adrenalina Ci się uszami wylewa to nie myślisz o konsekwencjach. Najwyżej dostałbym wpierdol.

 

Ani nie jestem pizdą ani nieduacznikiem i o swoje tzw " jaja" też sie nie martwię - ale lusterek na ulicy dziadkom i laskom urywać nie będę bo i po co?

No wiemy. Ty urywasz tylko karkom i dresom :cool:

 

pozdr

 

P.S. Tomgor. Twoje niesamowite moralizatorskie posty podsunęły mnie i LYsY'emu zajebisty pomysł i masz u nas za to flaszkę. Niestety raczej razem jej nie wypijemy, bo nie wiem czy nie upilibyśmy się na smutno czy wręcz nie powiesili się zdruzgotani ciężarem naszych bandyckich występków, gdybyś je zaczął wyliczać i krtytykować.w swojej doskonałości; kto wie czy nie nasłałbyś na nas władz ;) Na razie nie zdradzamy tajemnicy. Niedługo ujrzy światło dzienne.

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj wszyscy rwą tylko lusterka czy jest może ktoś kto kroi kołpaki? Bo potrzebuję komplet 14", najlepiej ze spinnerami bo to do Kadetta 1.4 LPG ma być. :biggrin:

 

Kołpaki to legalnie kulturalnie sobie możesz spokopjnie znaleźc przy wiaduktach, gdzie na zakrętach i łączeniach naszych wspaniałych polskich dróg/widuktów same odpadają, i nie trzeba ich ściągać... :icon_mrgreen: Więc wystarczy podjechać, stanąć sobie moto obok i poczkeać chwilkę :icon_mrgreen:

 

Tomgor, zanimi zaczniesz pisać przeczytaj jescze raz opis zdarzenia. Jeszcze raz powtórzę Ci, bo widać, że masz problem ze zrozumieniem przebiegu zdarzenia:

1. Laska udzerzyła mnie swoim samochodem, a nie zajechała drogę

2. Zatrzymałem się przy niej w celu zwrócenia jej uwagi, czy wie co robi

3. Na delikatne zapukanie w szybkę nie zareagowała, bo była zajęta rozmową przez telefon

4. Na mocniejsze zapukanie odpowiedziała mi środkowym palcem

 

Do tej chwili osoba ta:

 

1. o mało mnie nie pokiereszowała

2. przedstawiała lekceważący stosunek do Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym

3. pierwsza zachowała się arogancko i agresywnie w sosunku do mojej osoby

 

No a Ty, obrońca prawa nadal jej bronisz :) hahaha

 

Czy wyskoczyłbym do dwóch dresów? Teraz pewnie nie, ale jak adrenalina Ci się uszami wylewa to nie myślisz o konsekwencjach. Najwyżej dostałbym wpierdol.

 

(...)

 

 

:clap: Właśnie to samo w paru postach pisałem tylko z innymi przykładami i innymi słowami... :)

 

A wiem jak wtedy adrenalina skacze... Bo mnie jak uderzył Lexusem ten palant to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje niesamowite moralizatorskie posty podsunęły mnie i LYsY'emu zajebisty pomysł i masz u nas za to flaszkę.

 

Czyzby nowy hicior na nute punk rocka ? :buttrock:

Czy moze spokojne chilałtowe reagee ? :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie.... coś zupełnie innego, ale w ramach działalności Go Naked! Cierpliwości.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...