Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem


jurjuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie no... Nawet ja nie mogę złego słowa napisać. Każdy kiedyś moż mieć dość.

 

jeśli ona nie dowiedziała się za co, to zrobiłeś strasznie chu...wo.

 

No, niestety, istnieje spore prawdopodobieństwo, że głupie cielę nie wiedziało ani za co, ani dlaczego. Z drugiej strony, za samą "odpowiedź" na Twoje pierwsze pukanie jej się należało. Chamstwo trzeba tępić.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak kupiłem X-a w poznaniu,władowliśmy do busa i przyczepiliśmy linkami,no to wracamy do domu ale powoli i ostrożnie żeby moto całe i zdrowe dotarło,kolega kierował.Łysy typek z beemki ktory jechal za nami chyba sie wkur...wiał ze sie tak wleczemy,no i nas strąbił kilka razy,gdy dojechalismy do swiatel stanął obok nas i sie gapi. Ja go pozdrawiam środkowym palcem a on wyciąga siekiere ( nie jakas malutka siekierka tylko taka duza siekiera do drzewa) trzymał ją w drzwiach pod ręką. Wysiadł z auta i idzie w naszym kierunku,myślał ze spękamy,wziąłem co było pod ręką,jakies pasy do mocowania aut na lawecie,miały taki fajny metalowy hak na końcu i ruszam na delikwenta,nagle zawołała go jego przerażona laska i zapaliło sie zielone światło wszyscy zaczęli trąbić i kur..wować,wrocił do beemki i odjechał.

 

Nie wiem jak by sie potoczyło dalej.Uważajcie zebyscie wy takiego nie spotkali na drodze,bo jak mówią trafi kosa na kamień.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze załatwiłeś przygłupią sukę. Niestety poza kobietami, niebezpieczeństwo na drodze stanowią również ludzie starsi którzy potrafią wjechać na drogę kiedy jesteś 10 metrów przed nimi i lecisz 100 km/h

Edytowane przez pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi wkurw nie przeszedł, mimo iż właśnie skończyliśmy bardzo miłego, relaksującego grilla.

 

BOA: ST2 stoi, bo muszę zmienić napęd i jakoś nie mogę się zabrać za robotę. I tak nie mam czasu na jakieś ciekawsze przeloty, a Virago prawie nie nic nie pali, co w czasach kryzysu jest ważnym wskaźnikiem :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebnąłem parę razy z piąchy w szybę oczywiście z zamiarem wybicia jej. Nie udało się niestety.

 

Z dedykacją dla wszystkich przy klawiaturze, którzy co to qfa by nie wybili gdyby to oni...

 

Nie dziwię się reakcji - czasem inaczej się nie da :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja się nie nadaję, wytargałabym za kudły, a palec obcięła. Nie dziwię się reakcji, bo na świeżo jest sytuacja, gdzie jedziemy brygadą, a panna autem zwalnia na prostej do zera niemal i do środka jezdni, zajeżdża, bo pisze smsa w trakcie jazdy, a jak kumpel przyhamował przed nią, zsiadł z moto i jej zwrócił uwagę, to usłyszał od niej "no jedź, ku*wa, jedź już" :icon_evil:

 

BDB z plusem, Jurij :lalag:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak nie można wstać z jezdni żeby przy..erdolić :evil:

 

To wtedy leżysz na ulicy i wyzywasz od dziwek ile się da. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wczoraj wszędzie słońce krzywo świeciło....

Ja miałem 3 niemiłe sytuacje z babkami za kółkiem ale jedna mnie urzekła:

Babeczka o pięknie uczesanych blond włosach, jadąca z naprzeciwka, patrząc się centralnie na mnie wytrzeszczonymi oczyma (o takimi :icon_eek: ) wykonała lewoskręt zajeżdżając mi drogę. Najpierw hebel potem unik i jakoś się udało. Kiepsko się lata po asfalcie na kostkach. Nie chciało mi się jej gonić, ale po tym co wykrzyczałem pod jej adresem miałem zaplutą całą szczękę w kasku.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babeczka o pięknie uczesanych blond włosach, jadąca z naprzeciwka,

No widzisz. Ta co mnie chciała zabić miała gębę jakby ją siłą od pługa oderwano w dodatku fryzjera nie widziała chyba z rok. Generalnie była ohydna. Hmmm.... teraz jeszcze bardziej zaczynam rozumieć swoje zachowanie :icon_mrgreen:

 

pozdr

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chociaż laska nie wie o co dokładnie chodziło, to może skojarzy chociaż fakt, że motocykliście nie pokazuje się faka. Może dzięki temu jakiś inny wielbiciel 2oo będzie miał szansę jej coś wytłumaczyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poza kobietami, niebezpieczeństwo na drodze stanowią również ludzie starsi którzy potrafią wjechać na drogę kiedy jesteś 10 metrów przed nimi i lecisz 100 km/h

ponadto ludzie młodzi; w wieku 30-40 lat... i ...

 

Mimo wszystko clap.gif Chamstwo i głupotę trzeba tępić! buttrock.gif

Dla mnie to trzeba edukować. bo tak to tylko głupota narasta i zaczyna myśleć, że to osoba głupia jest mądra.

 

Gorzej jak baba opowiadała koleżance: " Ty jakiś wariat próbuje mi wybić szybę w drzwiach. Ha ha nie udaje mu się to, o kur*** wyje*** mi lusterko" :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...