Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem


jurjuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poznaję kolegi :icon_twisted: .

Ale czasem trudno zachować się inaczej. Ciekawe, czy ci*a zrozumiała, o co chodzi. Dla niektórych gadanie przez komórę to normalne zachowanie. Kupi sobie brykę za kupę kasy a żałuje 20 zł na słuchawkę na drucie. Kredytu już nie wystarczyło?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurjuszi

 

masz moje rozgrzeszenie :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pozytywnie załatwiona ,i na poziomie kierowcy puszki .

Z drugiej strony patrząc to troszkę takie zachowanie ??? sam wiem po sobie że ciężko się opanować w takiej sytuacji , szczególnie jak pod twoim adresem leci łacina ,i międzynarodowe znaki .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś co uznałeś za słuszne, i nic mi do tego :notworthy:

 

ja kiedyś w podobnej sytuacji odczekałem, aż puszka z babą nawijającą przez komórę stanie zablokowana w korku żeby mieć pewność, że nie będzie mogła ruszyć (i np. znów mnie zepchnąć), podjechałem cichutko i przegazowałem. co prawda nie puste wydechy, ale... baba podskoczyła a komórka spadła pod fotel. oczywiście też nie zrozumiała, ale co tu tłumaczyć, tu trzeba lać :icon_twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by zrozumiała cokolwiek.

 

Niestety by do takiej dotarło, to jedynie zastawienie drogi i wezwanie policji pomaga.

 

Jak mieszkałem w Holandii czytałem o takim przypadku, gdy rowerzysta w podobnym przypadku, zamalował przednią szybę sprayem. Kierowca natychmiast sam wezwał policję, na to rowerzysta wyjaśnił, że widać szyba nie potrzebna bo i tak nie patrzy i ... nic mu nie zrobili, a kierowca mandat dostał ( i to bardzo wysoki ).

 

No i podsunąłeś mi pomysł. Zamontuję do moto przystawkę na pistolet do paintball'u i będę debilom od tylca npierd... farbą po szybach. Jak będą trzeci raz wrzucać talon w automatycznej myjni będziemy mieli czas porozmawiać o kulturze na drodze :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba też bym się nie pohamował w takich okolicznościach (szczególnie że Cię zaczepiła i olewała).

Miałem przypadek z gościem, który zajeżdżał mi drogę na swoim (lewym) pasie, gdy wisłostrada w godzinach popołudniowych przeżywała zatwardzenie, ale ze względu na dużą ilość świadków zajścia odpuściłem sobie lusterko, choć blisko było... prawie pękłem

 

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...