Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem


jurjuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy, którzy znają mnie osobiście, wiedzą że spokojny i kulturalny ze mnie człowiek. Jak się na coś wkurwię to pogadam sobie puszczę pare jobów, ale generalnie mało co jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi.

Dzisiaj wszystko się zmieniło. Jadę sobie spokojnie Virago 535 prawym pasem jednej z bielańskich ulic, nie więcej niż 60 km/h. Godzina jakaś 11:30, spokojnie na drodze i nic się nie dzieje. Na lewo obok mnie jakiś czarny samochów nagle zaczyna na mnie po prostu zjeżdżać (nie jechałem obok niego ze stałą prędkością - on mnie wyprzedzał) ja w hebel (zajebisty jest w Virago tak BTW :) ) i do krawężnika. Nie udało mi się użyć klaksonu ryknąłem tylko sakramentalne "ku*wa! NO CO JEST!?" kiedy pojazd uderzył mnie delikatnie i pojechał spokojnie dalej. Zatelepało mną, otarłem butem o krawężnik (nie wiem dlaczego nie wyglebiłem), redukcja i gonię chu*a. Na światłach staję obok i co widzę? Jakaś wieśniara gada sobie przez komóreczkę o dupie Maryni. Kulturalnie pukam jej w szybę żeby zapytać ją czy w ogóle zdaje sobie sprawę, co robi. A ona dalej gada. Pukam znowu, bardziej zdecydowania, a ona... pokazuje mi międzynarodowy znak pokoju i dalej spokojnie sobie gada przez ten je*any telefon.

I wtedy obudził się we mnie Szatan. Jebnąłem parę razy z piąchy w szybę oczywiście z zamiarem wybicia jej. Nie udało się niestety. W oczach tej kretynki ujrzałem przerażenie i chyba zaczęła opwiadać rozmówcy że ją jakiś satanista na motocyklu chce zabić (no, mogła się wytraszyć, motur czarny, czarne skóry, kask w czachy i czarne okulary - diabeł wcielony). Ponieważ szyba nie dała się wybić, a baba zamknęła drzwi i nie mogłem ich otworzyć, zajebałem jej kopa w drzwi i urwałem lusterko.

 

W dupie mam to, że zachowałem się jak bydło. pie**olę to.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tej szyby nie wybiłeś. Generalnie popieram w całej rozciągłości :buttrock:

No i współczuję stresa :(

 

 

ps.a co się dzieje z ST'ciakiem, że jeździsz 535?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo, podoba mi się :clap: :clap: :clap: :biggrin: :biggrin: Mi kiedyś jakiś koleś próbował zajechać drogę, to mu hanbarem lusterko urwałem :icon_evil: :icon_evil: Niektórzy sami się proszą

 

 

btw. mina tej baby musiała być po prostu cudna xD :D :P

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziścił się mój sen. :biggrin: W końcu ktoś postąpił "my way". :biggrin: :buttrock: :clap:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habet duos testiculos et bene pendentes!

 

Czy Ty czasem Nas nie obrażasz? :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by zrozumiała cokolwiek.

 

Niestety by do takiej dotarło, to jedynie zastawienie drogi i wezwanie policji pomaga.

 

Jak mieszkałem w Holandii czytałem o takim przypadku, gdy rowerzysta w podobnym przypadku, zamalował przednią szybę sprayem. Kierowca natychmiast sam wezwał policję, na to rowerzysta wyjaśnił, że widać szyba nie potrzebna bo i tak nie patrzy i ... nic mu nie zrobili, a kierowca mandat dostał ( i to bardzo wysoki ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak w hammerykańskim filmie,z tym ze tam używają łomów zamiast pięści na szyby :P

 

Gratuluje i podziwiam ;]

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...