Skocz do zawartości

Dobra zakuwarka do łańcucha.


Rekomendowane odpowiedzi

Odkopię trochę temat bo JONNESWAY wprowadził na rynek trochę narzędzi motocyklowych. Wśród nich znalazła się zakuwarka do łańcuchów.

 

http://www.jonnesway...x.php?item=1231

 

Może ktoś z Was miał do czynienia z tym konkretnym narzędziem i podzieli się opinią czy warto zakupić. Ceny zaczynają się od 230pln.

Jak często używasz zakuwarki?Raz na rok dwa.Należy kupić najtańszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje zakucie łańcucha? Zwróci się po drugim razie. A najtańsza do drugiego razu nie dotrwa. Ta jest solidna i dobrze się z nią pracuje. Ja już zakułem z 6 łańcuchów sobie, bratu i znajomym i dalej się sprawuje bez zarzutu.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje zakucie łańcucha? Zwróci się po drugim razie. A najtańsza do drugiego razu nie dotrwa. Ta jest solidna i dobrze się z nią pracuje. Ja już zakułem z 6 łańcuchów sobie, bratu i znajomym i dalej się sprawuje bez zarzutu.

 

no z tego co licze to jesli zapłacił 230zł to u mnie zakuwa 4 i pół raza bo za wymianę napędu bierzemy 50zł

 

w swoim życiu w swoim motocyklu zmieniałem napęd 3 razy i nigdy dwa razy w tym samym motocyklu. wniosek NIE MA SENSU KUPOWA ZAKUWARKI. Klientom zakuwam zakuwarką bo niby ma byc profi ale w swoim zdecydowanie punktakiem i uważam ze jest zdecydowanie lepiej niż maszyna z RK za 500zł

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co licze to jesli zapłacił 230zł to u mnie zakuwa 4 i pół raza bo za wymianę napędu bierzemy 50zł

 

To nic tylko pozazdrościć cen. W Warszawie trzeba to pomnożyć x3.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, po czym wnosisz?

 

Ja wymieniam swoim oryginałem od DID'a i wygląda jak fabryka. Niczym innym swojego łańcucha bym nie zakuwał. Zbyt dużo do stracenia.

 

no z tego co licze to jesli zapłacił 230zł to u mnie zakuwa 4 i pół raza bo za wymianę napędu bierzemy 50zł

 

w swoim życiu w swoim motocyklu zmieniałem napęd 3 razy i nigdy dwa razy w tym samym motocyklu. wniosek NIE MA SENSU KUPOWA ZAKUWARKI. Klientom zakuwam zakuwarką bo niby ma byc profi ale w swoim zdecydowanie punktakiem i uważam ze jest zdecydowanie lepiej niż maszyna z RK za 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bart, po czym wnosisz?

 

Ja wymieniam swoim oryginałem od DID'a i wygląda jak fabryka. Niczym innym swojego łańcucha bym nie zakuwał. Zbyt dużo do stracenia.

 

skutecznośc jest 100% czyl moge zakładac ze wszystko jest ok ? ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...