Skocz do zawartości

Dobra zakuwarka do łańcucha.


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, jak ja kupowałem swoją to widziałem identyczną w Larssonie, i co ciekawe w podobnej cenie, coś powyżej 200zł. Potem widziałem za około 360zł, a teraz w ogóle nie ma.

 

A ta co teraz oferują w Larssonie, z Twojego linka, wygląda troszkę inaczej, no i nie napisali jaka to firma.

 

A i jeszcze jedno, tym Laserem można zakuwać i rozkuwać łańcuszki rozrządu.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lać na to. Najszerszy łańcuch jaki można tym zakuć to 630 a do przytłaczającej większości motocykli szosowych idą łańcuchy w okolicach 530 więc zapas jest spory. Tu chyba bardziej chodzi o to że ten zestaw nadaje się raczej do użytku domowego, gdzie nie wymienia się napędów codziennie czy co drugi dzień.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mam.

 

Oryginał DID'a, sprawia wrażenie bardzo solidnego, dobrze prezentują się japońskie hieroglify, ale za c*j nie mogę zrozumieć co jest napisane :biggrin:

 

Mam nadzieję, że się sprawdzi i będzie służyć lata, bo za 499 zł z wysyłką tego bym oczekiwał... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodać coś od siebie.

Pierwszy łańcuch zakuwałem młotkiem i punktakiem plus podparcie pod łańcuch. Wyszło rewelacyjnie. Do drugiego pożyczyłem zakuwarkę (taka jaką na scigacz,pl sprzedają) ale efekt zakuwania jakoś nie wzbudział mojego zaufania więc poprawiłem młotkiem i punktakiem i wyszło modelowo. Wadą młotka i punktaka jest jednak to, że by dobrze przymierzyć strzał przydaje się druga para rąk do pomocy. Zakuwarką można zrobić wszystko samemu.

Vector - jak możesz pochwal się efektem zakuwania tą maszynką DIDa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector - jak możesz pochwal się efektem zakuwania tą maszynką DIDa

 

Oczywiście, że się pochwalę :wink: :flesje:

 

Troszkę czasu jeszcze minie (październik) bo chcę dojechać ten napęd maksymalnie. Na ten moment czekam za zdawczą zębatką bo importer wszystko wyprzedał i czeka na dostawę :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jakiś czas temu wymieniałem w kumpla 636 napęd. No i jeśli dzie o zakuwarkę DID'a - bajka. Cały proces rozkuwania i zakuwania trwał 5 minut. Z zakuciem poradzi sobie dziecko, zakuty łańcuch wygląda jak łańcuch zakuty fabrycznie :) Warto było kupić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię trochę temat bo JONNESWAY wprowadził na rynek trochę narzędzi motocyklowych. Wśród nich znalazła się zakuwarka do łańcuchów.

 

http://www.jonnesway.pl/index.php?item=1231

 

Może ktoś z Was miał do czynienia z tym konkretnym narzędziem i podzieli się opinią czy warto zakupić. Ceny zaczynają się od 230pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat bo JONNESWAY wprowadził na rynek trochę narzędzi motocyklowych. Wśród nich znalazła się zakuwarka do łańcuchów.

 

http://www.jonnesway...x.php?item=1231

 

Może ktoś z Was miał do czynienia z tym konkretnym narzędziem i podzieli się opinią czy warto zakupić. Ceny zaczynają się od 230pln.

 

Mam identyczną ale innej firmy. Ogólnie polecam.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...