Skocz do zawartości

wybor motocykla EXC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepalił mi sie tekalan od sprzęgła przy cylindrze, czy złączka do tekelanów zda egzamin czy trzeba zakuć nowy przewód?

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam zakupiłem niedawno Ktm`a Exc 125 2006 rok. i mam pytanko gdzie jest śrubka do spuszczenia oleju i czy jest tam jakiś korek przelewowy czy coś?? tzn .chodzi mi o to zebym wiedział ile zalać oleju (do którego momentu). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem niedawno Ktm`a Exc 125 2006 rok. i mam pytanko gdzie jest śrubka do spuszczenia oleju i czy jest tam jakiś korek przelewowy czy coś?? tzn .chodzi mi o to zebym wiedział ile zalać oleju (do którego momentu). Pozdrawiam.

Wszystko masz opisane w manualu, są 2 śruby do spustu oleju, jedna w deklu sprzęgła ( obok niej jest też korek przelewowy ) druga jest koło zapłonu, lejesz 0,7l, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dosyć KTMa! Ładuję w sprzęt dużo serca i pieniędzy, a w najważniejszym momencie zawodzi. Co tym razem? Ciągle go zalewa!, kiedy odepnę wężyk od gaźnika i wypalę w piecu świecę to chodzi jak marzenie! W momencie gdy podczepię kranik i otworzę paliwo momentalnie go zalewa. Nie mam pomysłu co z tym zrobić, irytuje mnie to coraz bardziej. Niedługo moja desperacja sprawi iż przesiądę się na sprzęt Niebieskich lub Czerwonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz miał go dość to chętnie go przyjmę :icon_razz:

 

Dobra, jak go zalewa to wyciągasz gaźnik i obczajasz co jest nie tak, proponuję sprawdzić na początku poziom paliwa w komorze pływakowej i stan zaworka iglicowego, potem sprawdź czy dysze się nie wykręciły. Poza tym możesz dobrze przeczyścić korpus gaźnika, powiedz czy coś pomogło to sie pomyśli dale, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprawdzałem. Problem jest zawsze w momencie gdy podepnę wężyk pod gaźnik. Dokręcałem, dmuchałem, czyściłem... no cholera jest problem.

Jaka jest najlżejsza 250 tka w 4 paku? :)

 

PS. Dyszy większej nie mam

Edytowane przez pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...