Skocz do zawartości

Honda CB500 (cb500s)


Rekomendowane odpowiedzi

hehehe chyba jednak zostane przy wiertarce :mrgreen:

 

Darek - a Ty jak pociskales te 210 to ostro moto przeciagales czy tak delikatnie?? Ja na swoim na 5-tym biegu do 6 tys dochodze wbijam 6 i moto sie kreci do 8' date='5 tys. i V max 180... Szkoda mi go katowac na wyzsze obroty na nizszym biegu - dlaczego - Pgr Ci napisze wiec spodziewaj sie odpowiedzi niebawem [/quote'] :( i to jak ale nie przejmuj sie nic mu nie zrobisz zlego co najwyzej przedmuchasz wydech mozesz to robic na dwa sposoby albo od poczatku albo zaczynac go wkrecac od 4biego wzwyz na maxa ile tylko fabryka dala ja o moja perelke przesadnie dbam ale tego nie moge sobie odpuscic :!: uwazaj na wszystko co moze cie zmusic do ostrego hamowania (zyjmy dłllugo) a jak ktos hce miec glosniej to nic innego jak breszka i przemielic bebech :)

 

[ Dopisane: 14 ]

Gdzie wy do ulicha jesteście :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jeszcze jedna sprawa jak masz czujnik przy stopce, na liczniku powinna palić się kontrolka żółta u mnie w hondzie z 99 roku. inaczej jak stopka jest opuszczona i włączony bieg to silnik zgaśnie i nie da się zapalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widze że w temacie sami właściciele cb500 to więc małe pytanko jaką opone na przód ?? czy warto wywalić 420zł za dunlopa GT501 a zarazem kusi mnie tani Heidenau za 190zł w sumie za jednego dunlopa mam komplet obu kapci Heidenau czy ktoś coś może powiedzieć na ich temat na jakich oponkach śmigacie i jak sięsprawują ja aktualnie mam 9 letniego dunlopa z przodu już się zrobił prawie slik i juz raz wy**bałem na nim :) :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że w temacie sami właściciele cb500

Dokladnie :-)

to więc małe pytanko jaką opone na przód ?? czy warto wywalić 420zł za dunlopa GT501 a zarazem kusi mnie tani Heidenau za 190zł w sumie za jednego dunlopa mam komplet obu kapci Heidenau czy ktoś coś może powiedzieć na ich temat na jakich oponkach śmigacie i jak sięsprawują ja aktualnie mam 9 letniego dunlopa z przodu już się zrobił prawie slik i juz raz wy**bałem na nim

Ja mam heidenauke na przodzie i powiem ze calkiem calkiem sie sprawuje na mokrym czasami zdarzylo mi sie zerwanie przyczepności a co do suchej nawierzchni to zeby zerwac przyczepnośc musisz chciec albo docisnac klamke do konca to może ci lekko przypiszczec niekturzy pseudo fachowcy moga ci mowić ze jest do kitu i rze shimmy sie pojawiaja niewierz w takie pie**ol...e tylko kupuj bo warto oponka jest dosc miekka ale przejechalem na niej 3000tys. km lekkie slady zurzycia wprawdzie minimalnie ja osobiscie czesto sie spotykam z ta oponką w moto dla mnie dunlop jest za drogi za to masz przecież dwie :mrgreen:

ja aktualnie mam 9 letniego dunlopa z przodu  

     Troche stara  Pewnie leżakowana z Niemcow kupiles  :P  czy sie myle  :lol:                                                                                                                                                              

juz raz wy**bałem na nim

wyje..c możesz na karzdej tylko moze ci pomuc w uratowaniu du.y :) pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel kupił w małym odstępie czasu oponki na przód i tył właśnie Heidenau'a, co prawda do GS500, ale jest zadowolony.

Tak więc ja też stawiam na te oponki. Nie ma potrzeby przepłacać. Chyba że jeździsz cały czas extremalnie i potrzebujesz super bardzo opony.... wtedy bym się zastanowił.....a w przeciwnym przypadku bierz Heidenau'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktos moglby sie wypowiedziec na temat spalania Hondy CB500?

Nie chodzi o rekordowo niskie ale o takie przecietne, przy rozsadnej jezdzie.

Moja bierze ponad 6. Ostatnio 6,2. Jezdze glownie po w-wie.

Kiedys czytalem, ze srednia to 5 l. Ale to oznacza, ze na trasie musialbym zejsc na jakies 4l, a to chyba niemozliwe.

Czy z moim moto cos nie halo?

pozdr

 

PS. jezdze bez owiewek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...