Skocz do zawartości

Honda CB500 (cb500s)


Rekomendowane odpowiedzi

Kolor raczej też bo mam identyczny :D

 

No dobra .... mówiłem, że trzeba poszukać ... :D

 

OK .ok lakier wygląda na oryginał...

 

..... ale nie uważacie, że cena jest lekko za niska :) ... jak na nie uszkodzoną maszynę ...

Edytowane przez ResoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na cenę myślę że jest tako bo:

 

Trzeba doliczyć koszty rejestracji, przeglądu itp moto sprowadzony i nie rejestrowany

rok 96 tylny hamulec bębnowy nie tarcza

 

Pewno oponki nie za bogate

 

Pewno łańcuch i zębatki szykuja się do wymiany

 

pewno olej , filtr, synchronizacja gazników jak to wszystko sie doda to już nie wyjdzie tak tanio

 

Jutro na miejscu zobaczę co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz ja moge powiedziec , opona z tylu do wymiany zaraz.

 

A co do samego moto , to jakis taki za ladny sie wydaje. 10 letni motor bez ryski? 29 tys przebiegu?

Ktos nim do kosciola jezdzil tylko ? Cos mi sie wydaje ze jest dobrze zrobiony. Moze na fotach nie widac jakis rys , no ale jak nie ma to juz mozesz cos podejrzewac , bo w to ze nawet odprysk kamyczka mu nic nie zarysowal to nie uwierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak .... ale jak DOBRZE zrobiony to może być ok .... ale fakt trzeba na miejscu obejrzeć ..... i posłuchać ....

Coz ja moge powiedziec , opona z tylu do wymiany zaraz.

.... no ja właśnie oponkę zmieniłem ... jeszcze się cholerka błyszczy .. aż strach skręcać ..... :icon_razz:

Edytowane przez ResoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się do tematu bo szukam takiej CB i moze ktoś już lukał tą na którą mam ochote

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=97726514

a i jeszcze jeden link do suzuki, cena troche niska ale trzeba wszystko porobić ijest troszke porysana, a i jescze coś rzędzi z prawej strony, powiedział kolesiowi że może łanczuszek ale on powiedział że chyba łożysko na sprzęgle, jakie koszty są łańczuszka a jakie łożyska?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=100793982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądałem moto Honde Cb i bardzo tłukły zawory i nierowno chodziła, ale podobno niebyła jeżdzona przez 2 sezony wiec myśle że to naturalen ze gaźniki są do synchronizacji i do czyszczenia, a co z zaworami? ile kosztuje synchronizacja i czyszczenia a ile ustawienie zaworów? Macie ta honde to chyba wiecie co ile kosztuje i jak bardzo słychac na wolnych obrotach zawory to co to moze być czy tylko wystarczy ustawić czy będą jeszcze jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mycior 13 lat to standardowe ustawienie. Niby masz te cb500 to dlaczego pytasz?

 

No to chyba ze 13 to standardowe to przepraszam bardzo, ale z drugiej strony coś trzeba było wpisac jak sie ma moto wiec moze CB500 pierwsza przyszła na myśl.

 

Jesli sie myle to przepraszam bardzo kidler'a.

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...