Skocz do zawartości

Honda CB500 (cb500s)


Rekomendowane odpowiedzi

nie zrażaj się hasłami typu"na pierwsze moto polecam 125 albo skuter, w ostateczności MZ".

z cb 500 spokojnie dasz rade, a wiem co mówie bo to mój pierwszy motocykl.

mam wersję 50KM ale i tak mało która puszka daje mu radę :icon_eek:

wiele osób twierdzi, że jest to sprzęt bezawaryjny. mogę i ja potwierdzić tą opinię.po prostu nic się nie dzieje, silnik pracuje równo, nic w nim nie trzeszczy jak w gs500.

jedyny problem polega na znalezieniu godnego uwagi egzemplarza ale da się to zrobić.

te motocykle osiągają do remontu głownego 240 tys. km. suzuki około 100 tys.

już wiesz co masz kupić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb 500 to bardzo dobry motocykl!!! mam wersje ktora ma 58 koni ... jest to motocykl praktycznie bezawaryjne i na prawde malo pali w koncu to hondzia ! tez mialem ten dylemat jaki motor wybrac ale teraz twierdze ze to byl bardzo dobry zakup!!! Wybor nalezy do Ciebie :wink: W razie pytan pisz na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak,

po wojnie w domu mamuśka wybrała działkę a ja z ojcem honde cb 500s z przebiegiem 18 tyś (nie kręcony) za 9 albo za 9,5 kafla od gościa co sprowadza motocykle z niemiec i gwarantuje serwis chyba przez 2 lata. Nie jest to pewne jeszcze w 100%, ale bardzo prawdopodobne.

 

Czy możecie mi dać jakieś linki do artów na temat tej hondy Rocznik 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnice są, ale nie wielkie... np. inne zegary i takie tam pierdoły, pozatym to ten sam motor.

Bardziej podoba mi sie bez tej owiewki, tylko z szybą:wink:

 

Co do wyglądu to rzeczywiście lepszy jest bez owiewek. Dlatego lepiej kupić cb 500 bez "esa". Życzę udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tyłu to wcale nie rzecz gustu, jest wstrętnyyyy rzeczywiscie:) Piotrek skoro to okazja to bierz ta Cb. Owiewka ma wiele zalet. Napewno bedzie ci mniej wiało niz nam;)

Zresztą, jeśli chodzi o stan motocykla, to czy z owiewka czy bez to już chyba mało ważne, najważniejsze że dobry motor.

 

Ja po swoja tłukłam sie 900km (też była okazja z małym przebiegiem) i nie żałuje, wiec nie ma co sie zastanawiać, owiewka to szczegół który mimo wszystko czasem sie przydaje.

Pozdrawiam

Edytowane przez AsiekHonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęscie nie muszę się tłuc tyle, bo to jest gościu z mojego miasta, który sprowadza motocykle z zagranicy. Akórat ten był położony na lewy bok, mo ma kierunek urwany, ale poza tym jest 100% sprawny. Gościu go przygotuje do jazdy, wymieni kierunek i co najlepsze daje gwarancję na rok, więc moim zdaniem warto się skusić, a przebieg też nie jest duży, bo niecałe 18 tyś.

 

Mam nadzieję, ze 1 sierpnia powiedzie mi się na egzaminie i cb jak najszybciej pojawi się w garażu w miejscu komara, na którym raczej nie śmigam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...