Skocz do zawartości

Honda CB500 (cb500s)


Rekomendowane odpowiedzi

panowie odswiezam temat

chce kupic honde cb 500 , znalazlem uszanowany motocykl, ktory mi lezy jednak mechanik z ktorym bylem odkryl ze przy delikatnym pyknieciu w manetke na niewielkich obrotach slychac stuki kosza sprzeglowego.

sprzedajacy twierdzi ze to standart w cb 500.

 

 

 

TO JEST STANDART !! NACIŚNIJ SPRZĘGŁO - ZNIKNIE STUKANIE, NASŁUCHUJ WTEDY INNYCH PODEJZANYCH ODGŁOSÓW JEŚLI SĄ. ALE PRZY TYM PRZEBIEGU TO ICH RACZEJ NIE BĘDZIE. Miałem to moto. Sprzedałem kobiecie :) Teraz mam transalpa 650. też hałasuje sprzęgło i coś tam jeszcze, czego nie wybadałęm jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze tego nie slychac caly czas tylko przy delikatnym klepnieciu manetki jest pojedynczy metaliczny trzask

 

 

 

 

PS.dlaczego nie moge rozpoczynac nowych tematow na forum??pisze mi ze mam sie skontaktowac z plikami pomocy :notworthy: o so chosi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jedz po ta z linka ja ja ogladalem i rdza jest wszedzie :icon_eek: zdjecia fajne ale na zywo tak nie wyglada chociaz silnik pracuje idealnie ,ale to w wiekszosci hond,,a juz tyle tego ogladalem

 

ja dorwalem takie cudo

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M474970

 

 

chyba najlepsza z tych co byly w tarn.gorach

oceniajcie panowie :smile:

wrazenie z jazd sa niesamowite piekny motocykl wszystko to co pisaliscie sie potwierdzilo --swietny motocykl :P dziekuje wszystkim za rady ,ciesze sie ze trafilo mi sie takie cacko

PS a chetnych troche bylo :P

 

moja jest odblokowana i ma potwierdzenie w niemieckich papierach :wink:

ciesze sie ze nie robil tego "tadek na garażu"

Edytowane przez misster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jedz po ta z linka ja ja ogladalem i rdza jest wszedzie :banghead: zdjecia fajne ale na zywo tak nie wyglada chociaz silnik pracuje idealnie ,ale to w wiekszosci hond,,a juz tyle tego ogladalem

 

ja dorwalem takie cudo

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M474970

chyba najlepsza z tych co byly w tarn.gorach

oceniajcie panowie :smile:

wrazenie z jazd sa niesamowite piekny motocykl wszystko to co pisaliscie sie potwierdzilo --swietny motocykl :banghead: dziekuje wszystkim za rady ,ciesze sie ze trafilo mi sie takie cacko

PS a chetnych troche bylo :banghead:

 

moja jest odblokowana i ma potwierdzenie w niemieckich papierach :)

ciesze sie ze nie robil tego "tadek na garażu"

 

ile utargowałeś za nią???

miałem tez jechać ogładac ale blisko trafiła mi sie wiec wiziołem za grosze po małym szlifie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,mój kumpel po niedzieli bedzie sprzedawał CB500 ,stan idealny,gwarantuje.Ma 94 rok ,ale bedzie chciał dużo :notworthy: .Moja z tego samego roku tez cukierek ,ale mniejszy poszła za 7500zł.Chłopak zadowolony jak nic. Tak więc jak ktoś bedzie chciał to piszcie ,dzwoncie .Na pewno bedzie ona na allegro po niedzieli.

 

My sie juz przesiadamy na coś wiekszego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile utargowałeś za nią???

miałem tez jechać ogładac ale blisko trafiła mi sie wiec wiziołem za grosze po małym szlifie

 

 

kolo opuscil tylko 2 stowki ,mowil ze taniej nie odda bo jest cukierek i tak sie sprzeda :biggrin: ale dorzucil owiewke przednia i komplet narzedzi,ktory i tak pewnie byl w motocyklu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo opuscil tylko 2 stowki ,mowil ze taniej nie odda bo jest cukierek i tak sie sprzeda :D ale dorzucil owiewke przednia i komplet narzedzi,ktory i tak pewnie byl w motocyklu :D

 

bardzo mi się podoba ta Twoja sztuka :smile: niezłą wyrwałeś :D

 

Sprzedawca to były użytkownik tego moto czy handlarz?

 

Sam rozważam zakup takie sprzęta i zbieram info póki co :buttrock:

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl gosciu ,ktory przywozi motocykle z niemiec ,nie bralem pod uwage kupna sprzeta w polsce ,bo u nas ludzi nie stac na serwisowanie takich motocykli i robia wszystko "na garazu" a ja szukalem z historia serwisowania

 

..i sie oplacilo :icon_mrgreen:

 

ale kolo jest w porzadku i mowi ze tylko cukierki zwozi bo woli zaplacic wiecej , ale szybciej sie sprzedaja,bo hebli jest dość na rynku,i w sumie ma racje jak chcesz to masz fona do niego i pytaj ,,same cebule zwozi

 

663 739 696

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl gosciu ,ktory przywozi motocykle z niemiec ,nie bralem pod uwage kupna sprzeta w polsce ,bo u nas ludzi nie stac na serwisowanie takich motocykli i robia wszystko "na garazu" a ja szukalem z historia serwisowania

 

..i sie oplacilo :icon_mrgreen:

 

ale kolo jest w porzadku i mowi ze tylko cukierki zwozi bo woli zaplacic wiecej , ale szybciej sie sprzedaja,bo hebli jest dość na rynku,i w sumie ma racje jak chcesz to masz fona do niego i pytaj ,,same cebule zwozi

 

663 739 696

 

 

dzięki, zadzwonie

 

BTW jaki prefix? katowicki?

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...