Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja użytkuję M'trójki i jestem szczerze zadowolony, w warunkach drogowych naprawdę fajnie trzymają, co prawda w deszczu zdarzały się delikatne odjazdy na łukach, ale przy lekkim uspokojeniu machania manetą wszystko wracało do normy. Szybko się nagrzewają- średnio po 25 km zaczynam zbierać głębsze łuki i jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie czuł się komfortowo w zakręcie. (przez "głębsze" mam na myśli konkretniejsze wkroczenie na symoblicznego słonika ;)) Za cenę 700 zł za komplet zdecydowanie jestem skłonny polecić.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latał ktoś na diablo supercorsa sc2 po mieście?

cholera mam jeszcze dwie przednie po gixie i załącza mi się oszczędność

 

Ja miałem przyjemność i było git. Na żadnej innej oponie nie udawało się zrobić stopala 3km po rozpoczęciu jazdy. A jakbyś chciał sprzedać któryś z tych przodów to chętnie nabędę.

 

Szybko się nagrzewają- średnio po 25 km zaczynam zbierać głębsze łuki i jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie czuł się komfortowo w zakręcie. (przez "głębsze" mam na myśli konkretniejsze wkroczenie na symoblicznego słonika ;))

 

Aż tyle? 25km to nijak nie jest szybko.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio miałem BT015 i zdarzało się, że nawet po tych 25 km nie trzymały fantastik. Może to i dużo, ale jeżdżąc "wokół komina", żeby dojechać do fajnej trasy, muszę przejechać ponad 20 km po praktycznie prostej drodze, gdzie na każdym kroku może siedzieć policja, więc średnia prędkość wychodzi z 70 km/h, więc wcześniej się nie spinam, chyba, że jest naprawdę ciepły dzień. :)

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale symbolicznego słonika to mają M5, a nie M3.

 

i Z 6 i Z 8 ale to szczegol, tak apropo to ktore bys polecil ? M3 czy M5 ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na M3 jeździłem i złego słowa nie powiem, mam M5 i to samo. Zasadniczo jakoś różnicy nie czuję, no może M5 trochę lepsze w deszczu.

 

Dzieki !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję M'trójki i jestem szczerze zadowolony, w warunkach drogowych naprawdę fajnie trzymają... Szybko się nagrzewają- średnio po 25 km zaczynam zbierać głębsze łuki ...

to fajnie, zdążę się jeszcze wyłożyć za rondami w Nieporęcie :)

 

Limo, w sobotę sprawdzę roczniki to pogadamy

obie używki, ale w bardzo kulturnym stanie

na tył mam D209rr i sportsmart`a

mam nadzieję że uda mi się dojechać do nastepnego sezonu

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale symbolicznego słonika to mają M5, a nie M3.

 

W takim razie mam jakąś podróbę, bo jest i "M3" i słonik, ale w myśl "screenshot or didin't happen" up'nę zdjęcie za tydzień. :)

Edytowane przez VinAlucard

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam mam zeta 750 04r i mam gumy pirelli diablo strada 09r w stanie b.dobrym ale wczoraj latając po winklach(co kocham) dwa razy mi sie slizglo lekko ciśnienie sprawdzone 2.5 P i 2.9 tył. bede chciał wymienić oponki i nie wiem co kupić każdy co innego poleca ja szukam na nasze drogi szybko niech sie grzeje trzyma w zakrętach i nie kończy sie szybko myslałem o angel st ale dużo osób poleca michelin 2ct lub s20 kurde galimatias co polecicie 180/55zr17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zeta 750 04r i mam gumy pirelli diablo strada 09r w stanie b.dobrym ale wczoraj latając po winklach(co kocham) dwa razy mi sie slizglo lekko ciśnienie sprawdzone 2.5 P i 2.9 tył. bede chciał wymienić oponki i nie wiem co kupić każdy co innego poleca ja szukam na nasze drogi szybko niech sie grzeje trzyma w zakrętach i nie kończy sie szybko myslałem o angel st ale dużo osób poleca michelin 2ct lub s20 kurde galimatias co polecicie 180/55zr17

 

Jak chcesz żeby się lepiej lepiła to ciśnienie lekko w dół. Same strady to twarde gumy - z turystyków polecam Pirelli Angel ST albo następce Angel GT. Angelki w winklach lepią się praktycznie jak sportowe gumy :) Wymagają dobrego dogrzania, ale jak już mają temperaturke to naprawde rewelacja.

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak chcesz żeby się lepiej lepiła to ciśnienie lekko w dół. Same strady to twarde gumy - z turystyków polecam Pirelli Angel ST albo następce Angel GT. Angelki w winklach lepią się praktycznie jak sportowe gumy :) Wymagają dobrego dogrzania, ale jak już mają temperaturke to naprawde rewelacja.

no wczoraj sie przekonałem po zakrętasach zaczeła dopiero sie trzymać po około 40km zrobionych nie wiem czemu tak oś nie ufam jej podjadę dzis cisnienie sprawdzę ostatnio kumpel pompowal tzn spuszczał na niby 2.9 bo było 3.5atm. Co do opon to co jednak pirelli czy innej firmy ? coraz bardziej mi w głowie s20 lub piloty roady lup power 2ct nie wiem jak pirelki to angele gt bym chcial nie wiem sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie kupisz będzie lepsze :) S20 to sportowa guma, zejdzie po 6.000-10tys - w zależności od stylu jazdy. Power 2ct jak dla mnie średnia - to już angel st mi bardziej leżała. Za to polecam następce, czyli pilot power 3 mam obecnie i jest to świetna guma i grzeje się jak błyskawica :) Ja bym chyba się na nią zdecydował - opinie napisałem tu. Minus tylko jeden - wizualnie wygląda na rozmiar mniejszą - nie ma takiego szpanu ;)

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S20 to śmietnik a nie opona, kup sobie coś normalnego.

 

A prasa tak zachwala ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja strada 180/55 wyglada na węższa niz kuzyna 160 pilot 2ct :( porażka

A jaki pilot?

 

Bo są opony bardziej spłaszczone i takie " jajowate ".

 

Może masz tą jajowatą, wtedy co tam wygląd jak łatwiej wpada w zakręty i szybciej można zamknąć.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...