Skocz do zawartości

Oooo, tu mamy gnoja!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Znów małe info o Radku i całej akcji:

 

Jeszcze nie ma decyzji lekarzy, co do możliwości jego uczestnictwa w obozie piłkarskim. Jeden lekarz samodzielnie nie chce podjąć się odpowiedzialności, więc ma skierowanie do innych specjalistów. Chyba w poniedziałek powinna być ostateczna decyzja.

 

Stan konta na wczoraj wieczór, jaki przekazał mi dfg, to 651pln :clap: a więc całkiem nieźle. Do dziś na pewno jest ciut więcej, ale mam nadzieję, że dfg zdąży wkleić apdejt przed wyjazdem.

Dzięki za wpłaty :notworthy:

 

Wprawdzie wpłacających niewielu, ale kwoty całkiem, całkiem...

 

Wracając do niepewnego obozu piłkarskiego Radka, to mam następującą propozycję:

jeśli rzeczywiście miałby nie zostać dopuszczony do uczestnictwa w nim, to może jako jeden z pierwszych zakupów (tak na 'osłodę') dobra będzie gra na XBox`a (najlepiej FIFA). Pewnie będzie mu przykro, jesli nie pojedzie na ten obóz, więc mógłby chociaż pograć. Grę (sam nośnik) można by mu już teraz wysłać pocztą, a w ramach oficjalnego wręczenia podać resztę (opakowanie). Co myslicie o takim rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów małe info o Radku i całej akcji:

 

Jeszcze nie ma decyzji lekarzy, co do możliwości jego uczestnictwa w obozie piłkarskim. Jeden lekarz samodzielnie nie chce podjąć się odpowiedzialności, więc ma skierowanie do innych specjalistów. Chyba w poniedziałek powinna być ostateczna decyzja.

 

Stan konta na wczoraj wieczór, jaki przekazał mi dfg, to 651pln :clap: a więc całkiem nieźle. Do dziś na pewno jest ciut więcej, ale mam nadzieję, że dfg zdąży wkleić apdejt przed wyjazdem.

Dzięki za wpłaty :notworthy:

 

Wprawdzie wpłacających niewielu, ale kwoty całkiem, całkiem...

 

Wracając do niepewnego obozu piłkarskiego Radka, to mam następującą propozycję:

jeśli rzeczywiście miałby nie zostać dopuszczony do uczestnictwa w nim, to może jako jeden z pierwszych zakupów (tak na 'osłodę') dobra będzie gra na XBox`a (najlepiej FIFA). Pewnie będzie mu przykro, jesli nie pojedzie na ten obóz, więc mógłby chociaż pograć. Grę (sam nośnik) można by mu już teraz wysłać pocztą, a w ramach oficjalnego wręczenia podać resztę (opakowanie). Co myslicie o takim rozwiązaniu?

 

 

Pomysł dobry, ale myślę że nośnik z opakowaniem oryginalnym bezpieczniej, porządniej i ładniej. I tak ma dostać jeszcze jakieś inne rzeczy, więc można wysłać fife w oryginalnym opakowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich.

zgadzam się z opiniami jw. by trzymać się linii piłkarskiej, co do kupowania taniej - to jeśli ktoś ma dojście do jakiejś hurtowni ciuchów i da rady to ok. - jeśli nie, to bym nie kombinował. kilka złotych w te czy we wte chyba nie są warte wielkich poszukiwań [czas też ma cenę]. poza tym dziś co prawda wszystko jest made in china, ale niech to będzie chiński oryginał a nie niechcący chińska podróbka.

myślę, że kasy jeszcze trochę wejdzie, jeśli nie starczy to jeszcze poszperamy w kieszeniach [nie tylko cudzych ;)].

z tym wysłaniem fify pocztą, dobry pomysł, bo już połowa wakacji a cała akcja może się trochę przeciągnąć. niech chłopiec coś ma za skasowany obóz piłkarski już teraz.

Perełka:

pomysł ciekawy, ale nie robiłbym go bez uzgodnienia przynajmniej z ojcem, żebyśmy nie zrobili stroju 'tak cennego' że będzie wisiał w szafie - jak ktoś wyżej zauważył. sam pamiętam jeszcze czasy kiedy byłem małolatem i puszka coli była tak cenna że szkoda było ją otworzyć :wink:

 

offtop:

ścigacz i ew. następcy:

 

czy możecie załatwiać swoje żale na prv ew. założyć nowy temat?

 

czy takie proste kwestie jak prośba o nie spamowanie w tym temacie i uszanowanie słusznej [wg. nas] akcji przekracza wasze możliwości?

no nie wierzę, chłopaki.

nie chcecie się dołączyć, uważacie to za głupie i godne pożałowania - wasze prawo.

nawet możecie sobie założyć o tym temat, pomogę wymyślić odpowiednio ośmieszający i demaskujący forumowe TWA tytuł. prośby o pomoc w tej kwestii proszę kierować do mnie na prv.

jak sądzę, nikt wam go nie skasuje, będziecie tam mogli założyć swoje 'towarzystwo wzajemnej adoracji' i 'poczuć się lepiej za sobą' jak my tutaj :bigrazz: i piętnować wszechobecną forumową hipokryzję.

z góry dziękujmy za wyrozumiałość z Waszej strony.

 

do moda WIELKA PROŚBA o BEZLITOSNE kasowanie wszelkiego spamu w tym temacie.

Edytowane przez bert

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wpłat:

[stan z 11:00 30.07.09]

1. CORRADO [F] - 50

2. HTSPSUT [F] - 20

3. Miras [F] - 50

4. Shuy [F] -50

5. KW9XUXOWE6 [F] - 100

6. FILIPR [F] - 111

7. fantom [F] - 20

8. ADWENT [F] - 100

9. Tomgor [F] - 50

10. Bert [F] - 100

11. PORTER [F] - 20

12. bibor80 [F] - 50

13. BRT [F] - 20

14. R6SURFER [F] - 50

15. NAVAHO [F] - 100

16. %MAG% [F] - 100

SUMA: 991,00PLN

 

[F] - 16

[M] - 0

- 0

 

Ja wyjeżdżam do soboty, i nie będę miał dostępu do sieci, raz dziennie, będę smsował do Mirasa, z informacją o saldzie, żeby było wiadomo ile jest nazbierane, ale na pełną listę trzeba będzie poczekać do soboty.

 

 

Jeżeli chcemy wpłacać jawnie robimy przelew na dowolną kwotę i w tytule piszemy "Radek - %Nick% [X]"

Jeżeli anonimowo, bądź nie mamy konta na forum, tytuł powinien mieć format "Radek - %Hasło% [X]" hasło wymyślamy sobie dowolne np. HT35VCi jak nam brakuję wyobraźni to możemy wziąć stąd:

http://absynth.pjwstk.edu.pl/index.asp

I rzecz jasna zapamiętujemy nasze hasło, ja będę tu umieszczał listę w postaci nicków/haseł i kwot, tak więc każdy będzie widział czy jego pieniądze nie zostały zdefraudowane.

Literka X, to wskaźnik skąd jest wpłata, w miejsce X wstawiamy

F - Jeżeli jesteśmy forumowiczem

M- Jeżeli jesteśmy motocyklistą spoza forum

I- Jeżeli nie jeździmy na dwóch kółkach a mimo wszystko chcemy pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre , forum wzajemnej adoracji, smiech na sali, albo masz takei zdanie jak admin albo skasuje ci konto na zawsze, nie ma to swobodne wyrazanie zdania

Nie chodzi o swobodne wyrażanie zdania, czy też zgodność tego zdania z poglądami Admina, ale o zwykły szacunek dla osób zaangażowanych (emocjonalnie/czasowo/finansowo) w charytatywną akcję. W tamtym poście trąciło straszną szyderą, a pytanie o stan zdrowia Radka padło (takie mam wrażenie) jedynie dla zmyłki.

 

Nie ma przymusu przyłączania się do wspólnej inicjatywy - kazdy robi to wedle własnego uznania.

Ale jeśli ktoś nie ma chęci (jego święte prawo) brać w tym udziału, to niech chociaż nie nabija się z akcji, a tym samym ze wszystkich ludzi biorących w niej udział (i samego poszkodowanego).

 

 

W kwestii pierwszej 'raty' prezentu:

Po przeczytaniu Waszych opinii zgadzam się, że rzeczywiście lepiej wysłać FIFA`ę w oryginalnym opakowaniu :-)

Zawsze to dodatkowa radość z samego rozpakowywania kartonowego pudełka :)

Mówiąc o wysyłce najpierw samego nośnika, nie miałem na myśli 'ograniczenia kosztów' przez zakup nieoryginalnej (pirackiej) gry, ale dzięki dzięki Waszej, konstruktywnej krytyce wiem, że to średni pomysł... Dzięki za przemyślenia :clap:

A pozostałych przedmiotów pewnie też będzie kilka, więc nie trzeba 'podbijać' ich ilości.

Niech Radek już teraz ma jakąś 'osłodę' dni spędzonych bez piłki, a być może i obozu piłkarskiego, który może przejść mu 'koło nosa'.

Edytowane przez Miras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu Waszych opinii zgadzam się, że rzeczywiście lepiej wysłać FIFA`ę w oryginalnym opakowaniu :-)

Jako, że konsole to moje hobby, to może podpowiem. Oryginalną, nową gre Fifa 09 na Xboxa 360 można bez problemu kupić za 90zł.

Jeśli zakupy ktoś robi w Warszawie, może się zainteresować sklepem Ultima. W Media Markt czy tego typu sklepach może być poprostu znacznie drożej.

Edytowane przez MaxVarEmreis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po przeczytaniu Waszych opinii zgadzam się, że rzeczywiście lepiej wysłać FIFA`ę w oryginalnym opakowaniu :-)

Zawsze to dodatkowa radość z samego rozpakowywania kartonowego pudełka :)

Mówiąc o wysyłce najpierw samego nośnika, nie miałem na myśli 'ograniczenia kosztów' przez zakup nieoryginalnej (pirackiej) gry, ale dzięki dzięki Waszej, konstruktywnej krytyce wiem, że to średni pomysł... Dzięki za przemyślenia :clap:

 

 

Nikt raczej nie odebrał tego jako to, że chcesz kupić pirata Miras. Mi chodziło tylko o to, że wysyłanie samego oryginalnego nośnika nie da takiej radości jak porządnie i oryginalnie zapakowanej całości. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że suma zebrała się całkiem pokaźna i na pewno Radek dostanie jeszcze kilka innych ładnych prezentów.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowcow odnosnie gry. Bedzie lepiej wygladalo jak chlopak dostanie ja w pudelku i bedzie sie nawet cieszyl z jego otwarcia. Sam nosnik to juz nie to samo.

 

Odnosnie stroju to dobry byl pomysl napisu na plecach z jego nawiskiem i z nr, w ktorym gra. Bedzie mial chlopak na termongi bo podejrzewam, ze na mecze maja stroje klubowe.

 

Czytalem tez o pomysle zakupu butow: ja bym proponowal dwie pary

( lanki jesli boisko bedzie twarde oraz wkrety gdy bedzie rozmokle). Wiadomo jaka jest pogoda w Polsce a i runde jesienna czasami w sniegu sie konczylo, a w lankach to juz nie da rady grac, natomiast w maju kiedy sa upaly to sobie we wkretach nogi odcisnie.

Tyle z wlasnego doswiadczenia

 

Pozdrawiam

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry - bezdyskusyjnie pójdzie od razu cała, nierozpakowana, 'nówka nie śmigana'. Przkonywać mnie już do tego nie trzeba - początkowo miałem jakiś dziwny pomysł, ale szybko podsunęliście lepszy. Przecież nikt nie ma licencji na nieomylność, więc dlaczego ja miałbym mieć? ;)

Dzięki również za podpowiedź w kwestii miejsca (i ceny) zakupu gry. Niebawem zostanie kupiona :)

 

Co do butów, to podobno chłopcy w tym wieku nie grają we wkrętach (ze względów zdrowotnych) i podobno nawet nie są przez sędziów dopuszczani do gry w meczach, jeżeli mają nieregulaminowe buty.

 

Jeśli środków będzie na tyle, to może po prostu kolejna (większa) para butów na nestępny sezon znajdzie się na liście zakupów. Na razie jednak mamy względnie sprecyzowaną (i uzgodnioną z tatą Radka) listę zakupów, którą chciałbym konsekwentnie realizować - gra FIFA (za Waszą aprobatą) zakupiona i wysłana będzie w pierwszej kolejności.

 

Jeszcze raz dzięki za wszelkie uwagi i sugestie, wsparcie finansowe oraz deklaracje innych form pomocy.

Lewa w górę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie to odebrane jako post destrukcyjny.

 

Myślę, że nie powinniśmy przesadzać z wartością prezentu. Zależy to oczywiście od innych darczyńców i jeśli ktoś się nie zgodzi to nie będę kontynuował tego wątku, ale uważam, że nie należy wydłużać listy bo mamy więcej kasy. Nadwyżkę można zagospodarować inaczej. Albo zostawić na podobne wypadki (tylko kto miałby się tym opiekować) albo przeznaczyć na przykład na opłaty za serwer (nie wiem też z czego forum się utrzymuje) ewentualnie przeznaczyć na jakiś wewnętrzny gift (np piwo dla milionowego forumowicza albo beczka na zakończenie sezonu).

Przypominam, że są to luźne, niezbyt przemyślane sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie to odebrane jako post destrukcyjny.

 

Myślę, że nie powinniśmy przesadzać z wartością prezentu. Zależy to oczywiście od innych darczyńców i jeśli ktoś się nie zgodzi to nie będę kontynuował tego wątku, ale uważam, że nie należy wydłużać listy bo mamy więcej kasy. Nadwyżkę można zagospodarować inaczej. Albo zostawić na podobne wypadki (tylko kto miałby się tym opiekować) albo przeznaczyć na przykład na opłaty za serwer (nie wiem też z czego forum się utrzymuje) ewentualnie przeznaczyć na jakiś wewnętrzny gift (np piwo dla milionowego forumowicza albo beczka na zakończenie sezonu).

Przypominam, że są to luźne, niezbyt przemyślane sugestie.

 

A ile warte jest ludzkie życie?

 

Ile warte jest cierpienie i ból?

 

Shuy, masz jakiś cennik na to? :icon_evil:

 

Pozdrawiam Cię Miras, odwaliłeś kawał dobrej roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuy napisał:

"Mam nadzieję, że nie będzie to odebrane jako post destrukcyjny.

 

Myślę, że nie powinniśmy przesadzać z wartością prezentu. Zależy to oczywiście od innych darczyńców i jeśli ktoś się nie zgodzi to nie będę kontynuował tego wątku, ale uważam, że nie należy wydłużać listy bo mamy więcej kasy. Nadwyżkę można zagospodarować inaczej. Albo zostawić na podobne wypadki (tylko kto miałby się tym opiekować) albo przeznaczyć na przykład na opłaty za serwer (nie wiem też z czego forum się utrzymuje) ewentualnie przeznaczyć na jakiś wewnętrzny gift (np piwo dla milionowego forumowicza albo beczka na zakończenie sezonu).

Przypominam, że są to luźne, niezbyt przemyślane sugestie."

 

spoks,

biorąc pod uwagę co zostało ustalone do zakupu [gra, buty/drugie buty, strój, piłka, ew. model motonga] to nie sadzę żeby coś wiele z tego co uzbieramy zostało. pod warunkiem oczywiście, że to będą jakieś markowe rzeczy. no chyba że ceny spadły. kilka lat temu kupowałem dobrą piłkę na prezent, coś na wzór oryginału z mistrzostw i zapamiętałem że tania nie była.

sprawa druga, że ludzie wpłacają w intencji 'zakupów dla Radka' więc mogliby się poczuć wpuszczeni w maliny, jakby okazało się że ich kasa pójdzie na co innego. nie jest powiedziane że na inne cele również chętnie by płacili.

 

bez bardzo jasnych i szczegółowych ustaleń PRZED wpłatami takich rzeczy nie można robić.

myślę że trzeba po prostu w miarę szybko dokładnie ustalić co i po ile i będziemy wiedzieć do czego dążymy. a jeśli darczyńcy będą chętni nadal, to trzeba wymyślić następne prezenty.

to było nie było 'akcja dla Radka'

ze swej strony mogę w sobotę rano pojeździć po sklepach i pospisywać ceny, jakie są we wrocu coby orientacyjnie wiedzieć ile to wszystko razem będzie kosztowało i podać na forum. wcześniej nie dam rady rady, niestety.

Edytowane przez bert

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...